Įkraunama...
Įkraunama...

Pirma cigaretė po gimdymo

Apklausa: Kada pirma karta paruket? (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Anaksunamun @ 2008 10 09, 20:25)
Anyta ir ruke ir maitino, tiesa ,buvo kelis kartus metusi, bet ir vel pradedavo.. O maitino iki 1m. 4men.

doh.gif

QUOTE(blansa @ 2008 10 10, 16:48)
seseles VGN sake kad kai kurios po gimdymo  basos ziema i lauka bega parukyt smile.gif

Mačiau savo akimis..ir dar tyliai pasidžiaugdavo,kad vaikas gražus ir sveikas... verysad.gif

QUOTE(Anaksunamun @ 2008 10 11, 11:42)
Na nesuprantu, kaip galima rukyti prie vaiku, ir isvis kaip galima rukyti kambariuose/namie , kai juose gyvena vaikai ?

Deja,kai kas neturi sąžinės,supratimo ir išvis žmogiškumo gun_bandana.gif .Uošvis rūko wc...oi vos muštynių neapturėjau,bet vistiek nenusileido verysad.gif .Taip išeina,kad px jam anūkas...

Pati rūkiau kaip tankas.Tik pastojau ir neberūkiau.Labai psichologiškai veikė..nors buvo protingų patarėjų,kad nėr blogai dar iki trečio mėn parukyt ar pagert blink.gif doh.gif .Visą nėštumą sapnuodavau cigaretes lotuliukas.gif .Galvojau pagimdysiu ir kai galėsiu užtrauksiu dūmą, išgersiu alaus(labai traukė per visus 9mėn.alus).Rezultatas pirmo dūmo paragavus-vos neapsivėmiau doh.gif .Po to pagalvojau kokį velnią aš čia darau ir mečiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammka: 16 spalio 2008 - 15:03
QUOTE(mammka @ 2008 10 16, 16:03)
doh.gif
Mačiau savo akimis..ir dar tyliai pasidžiaugdavo,kad vaikas gražus ir sveikas...  verysad.gif
Deja,kai kas neturi sąžinės,supratimo ir išvis žmogiškumo  gun_bandana.gif .Uošvis rūko wc...oi vos muštynių neapturėjau,bet vistiek nenusileido  verysad.gif .Taip išeina,kad px jam anūkas...

Pati rūkiau kaip tankas.Tik pastojau ir neberūkiau.Labai psichologiškai veikė..nors buvo protingų patarėjų,kad nėr blogai dar iki trečio mėn parukyt ar pagert  blink.gif  doh.gif .Visą nėštumą sapnuodavau cigaretes  lotuliukas.gif .Galvojau pagimdysiu ir kai galėsiu užtrauksiu dūmą, išgersiu alaus(labai traukė per visus 9mėn.alus).Rezultatas pirmo dūmo paragavus-vos neapsivėmiau  doh.gif .Po to pagalvojau kokį velnią aš čia darau ir mečiau...


tai kad alaus isgert per nestuma niekas nedraudzia smile.gif net labai sveika,jame yra vitamino B.tik aisku ne litrais,bet po stiklinyte galima.as tai neatsisakydavau..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2008 10 16, 16:03)
Pati rūkiau kaip tankas.Tik pastojau ir neberūkiau.Labai psichologiškai veikė..nors buvo protingų patarėjų,kad nėr blogai dar iki trečio mėn parukyt ar pagert  blink.gif  doh.gif .Visą nėštumą sapnuodavau cigaretes  lotuliukas.gif .Galvojau pagimdysiu ir kai galėsiu užtrauksiu dūmą, išgersiu alaus(labai traukė per visus 9mėn.alus).Rezultatas pirmo dūmo paragavus-vos neapsivėmiau  doh.gif .Po to pagalvojau kokį velnią aš čia darau ir mečiau...

man irgi taip "protingi" žmonės patarinėjo-atseit negalima iškart mesti, stresas organizmui.. Tai gal iki 1,5 nėštumo mėn surukydavau 1-2 cigaretes per dieną, o paskui savaime dingo noras, kuris neatsirado iki šiol ir tikiuosi, nebeatsiras smile.gif buvo ne viena naktis, kai sapnavau save su cigarete, bet tikiuosi, kad čia tik sapnas, o ne kur kamputy pasislėpęs noras užtraukti.
Atsakyti
QUOTE(mazgiuke1 @ 2008 10 16, 16:26)
tai kad alaus isgert per nestuma niekas nedraudzia smile.gif net labai sveika,jame yra vitamino B.tik aisku ne litrais,bet po stiklinyte galima.as tai neatsisakydavau..... 4u.gif

Aš ir išgerdavau alaus po stiklinę.Po to radau nealkoholinį,bet ir nuo jo "svaigo" galva lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Norėjosi buuutelio viso..jau alus tai man kažkas tookio buvo,kad net pagalvojus apsiseilėdavau doh.gif lotuliukas.gif .

QUOTE(freimule @ 2008 10 16, 16:26)
man irgi taip "protingi" žmonės patarinėjo-atseit negalima iškart mesti, stresas organizmui.. Tai gal iki 1,5 nėštumo mėn surukydavau 1-2 cigaretes per dieną, o paskui savaime dingo noras, kuris neatsirado iki šiol ir tikiuosi, nebeatsiras smile.gif  buvo ne viena naktis, kai sapnavau save su cigarete, bet tikiuosi, kad čia tik sapnas, o ne kur kamputy pasislėpęs noras užtraukti.

Durnas įprotis tas rukymas.Tiksliau savotiška narkomanija gaunasi.
Žiūriu daug tokių sapnuojančių biggrin.gif


Sėkmės visoms nepasiduot pagundai smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammka: 16 spalio 2008 - 22:08
aš dar vaiku neturiu ir nesilaukiu, bet jau planuojam, kad ne užilgo reikės pradėti gamybą lotuliukas.gif man labai aktuali tema, nes irgi rūkau, gan normaliai doh.gif iš draugių patirties galiu pasakyti, viena vos tik sužinojus kad laukiasi iš kart metė, o užsirūkė kaip sužinojau vėliau tai per mane blush2.gif buvo mėnesis su trupučių po vaiko gimimo, bet jau pati nebemaitino (na buvo stresų daug ir dingo pienelis). na ir ši draugė man tvirtina , kad kai sužinosi apie nėštumą rankos nekils cigaretę prisidegti, bet aš tuo labai abejoju.... blush2.gif
kita draugė rūkė visą nėštumą, na gal šiek tiek primažinus buvo, bet labai nedaug ... iš pradžių buvau pasibaisėjusi, bet pagalvojau, kad man nepriklauso kištis ir pamokslauti schmoll.gif pamenu dar ją su vyrų vežėm į gimdymo namus, tai parūkė jau visa sarėmiaujanti ir išvažiavom. po gimdymo - nė cigaretės, sako kaip aš galėčiau juk aš maitinu ir visai nenoriu biggrin.gif
tai va ir žinok kaip tom rūkalėm būna ...

beje, skaičiau literatūroje, kad jei rūkai ir maitini tai po parūkymo 2 val. nevalia vaiko maitinti, ir iš kart perspėjimas, kad netikėta kūdikių mirtis rūkančioms mamoms, kažkiek (nepamenu kiek , bet tikrai daug procentų) procentų pasitaiko dažniau nei nerūkančiom.
Atsakyti
Aš irgi dar nesilaukiu ir neturiu vaikelio bet jau vis dažniau pagalvoju. O mano vyras jei būtų tik jo valia tai jau turėtume kokius 10 vaikų smile.gif
Na parūkau. Būna, kad kelias dienas iš eilės. Būna, kad kelias dienas ir nerūkau. Bet baliaus jau neįsivaizduoju be cigarečių sad.gif
Buvo bandymų mesti, bet nesėkmingų. Mano vyras nerūko ir man kartais labai gėda būna, kad jis gali nerūkyt o aš ne sad.gif Jis mane vis atkalbinėja...Bet neveikia.
Dabar tokia situacija, kad gyvenam atskirai ir matomės tik savaitgaliais. Kai būnam kartu, net negalvoju apie cigaretes, kažkaip nesinori. O kai draugė kokia užsirūko, tai negaliu susivaldyt. Jau tuoj gyvensim visą laiką kartu su vyru, tai labai tikiuosi, kad tai man padės atsikratyti tos smarvės.... Beje, tai didžiausias (be vaikelio) rūkymo blogumas, nekenčiu kai prasmirstu visa sad.gif
Sėkmės bandančiom mest ir drąsos rūkančioms. Galima daug pasiteisinimų rasti, bet vis tiek tiesa viena - rūkymas žudo ne tik jus bet ir aplinkinius.
P.S.: jeigu mano tėtis metė po 30 metų rūkymo, galim ir mes.
Atsakyti
As isviso nustojau rukyti, kazkaip net iki siol bloga darosi vien nuo cigareciu kvapo schmoll.gif
Atsakyti
to Peachy_sheila jei būtų mano brangiojo valia irgi turėtumėm jau 10 vaikų lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet matai taviškis nerūko, o mano rūko... ir aš tik pusdienį galiu išbūt nerūkius, o tu net kelias dienas 4u.gif sėkmės metant visoms 4u.gif

yra tokia knyga "kaip lengvai mesti rūkyti?" ar kažkas panašaus... reiks nusipirkti ... kalbėjau su vienu skaitančiu tai sakė jei tik skaitysi tai nepadės, bet jei parašytus žodžius rimtai priimsi tai suveiks, va sako -"jau 4 dienas nerūkiau, nu gerai gerai vakar du dūmus sutraukiau, bet tik du, nes alaus gėriau" lotuliukas.gif čia mano klasiokas buvo, kuris ko gero nuo kokių 12 metų rūkė, nes labai padykęs buvo, tai jau koki 15 metų su stažu. sakė pirmas bandymas rimtai mest 4u.gif
Atsakyti
As rukiau ir pries pirmaja ir pries antraja, deja, bet turbut rukysiu ir po sio maitinimo blush2.gif
Bet niekada nerukiau namie ar patalpoje kur yra mazi vaikai, nesvarbu mano ar ne. schmoll.gif
Rukyti meciau iskarto kai pastojau, as tokiu kalbu, kad reikia mesti rukyti po truputi kai esi nescia nepripazistu, NESAMONE. Jau geriau pakenteti nei rukyti, kad ir mazai.
Atsakyti
As netgi geriausio draugem neleidau artintis prie savo maziuko, jeigu jos ateidavo paruke schmoll.gif Labai saugau as ji nuo nereikelingo tabako kvepavimo.
Atsakyti
as meciau rukyti turbut praejus nepilnai savaitei po to kj suzinojau kad laukiuosi blush2.gif pirmom dienom nelabai supratau kas cia vyksta - ar cia tikrai testai nemeluoja ir leliukas bus, ar cia tik mano fantazija, kad dvi juosteles matau biggrin.gif bet kj vien nuo minties apie cigariuka bloga pasidare, supratau kad tikrai nestuke.gif kol kas visiskai netraukia, ir tikiuosi daugiau neberukysiu thumbup.gif

o del alkoholio... kokiam antram menesi laaaabai trauke prie balto alaus su citrina rolleyes.gif nors pries nestuke.gif ir dabar, kj jau 5 men vel net nuo alaus kvapo bloga darosi g.gif matyt tuo metu truko organizui kazko tokio, ko jame yra smile.gif dabar kita svajone turiu - tekila - po gimdymo ir maitinimo tikrai kviesiu drauges i pagalba jos naikinimui biggrin.gif
Atsakyti
neapgaudinekite saves - nesciajai kenkia tiek alkoholis (nepaisant, kokiais kiekiais), tiek rukumas..

As rukiau iki nestumo. laukdamasi ir maitindama - ne. Paskui vel pradejau blush2.gif Man nera nieko baisiau, kaip rukanti nescia arba maitinanti mama...
Pamenu, kai pagimdziau savo vaika, palatoj viena para teko garbe paguleti su kazkokia turgine moteriske (atsiprasau uz issireiskima, bet taip jau yra).
Jos viakiukas gime neisnesiotas, dienas leisdavo inkubatoriuje, o mamai ji (kaip siandien pamenu maziuka, pamelusiomis lupytemis) atnesdavo "pamaitinti". Toji motinele atsisake maitinti savo vaika, nes "skauda" doh.gif .... Kudikiui duodavo misinius... Bet tai jai netrukde kas valanda begti rukyti..... Man negaila, tegul daro ka , taciau grizdavo prisirukius ir dvokdavo ziauriai. Budavom toj pacioj nedidukej palatoj, kur "gyveno" ir mano kudikis. Buvau ziauriai pasiutus. Ryte issiprasiau namo, nors turejau dar para guleti.

Isvada: neteisinu, negerbiu ir slyksciuosi maitinanciomis kudikius rukanciomis mamomis...
arba maitinti, arba rukyti... Tai nesuderinami dalykai...
Atsakyti