Įkraunama...
Įkraunama...

Pirma cigaretė po gimdymo

Apklausa: Kada pirma karta paruket? (339 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Sapokliaka @ 2008 10 19, 21:08)
neapgaudinekite saves - nesciajai kenkia tiek alkoholis (nepaisant, kokiais kiekiais), tiek rukumas..

del alkoholio galiu siek tiek papriestarauti. Saikingai jis nekenkia.
Pirmu atveju man buvo taip: Po gresiancio persileidimo buvo padidejes gimdos tonusas(konkreciai) ir viena karta pajutau kad nebegaliu atsistot, tik susirietus tupiu ir tiek skambinau iskart daktarei o ji man pasake 40-50g konjako ir staigiai. Ka jus mastot? Isgeriau konjako ir po pusvalandzio ne tik issitiest galejau bet ir atsisto smile.gif
Antru:" Buvo labai karstos dienos vasara o man paskutinis nestumo menesis. As apvali it balionas prasidejo tinimas... Kojos isvis kaip plytos tapo nei i vienas tapkes netilpo (apie batus jau nekalbu) tai gydziausi 3 dienas taip: kiekviena vakara po stikline alaus(silpniausio) ir jau po 3 dienu buvau jau daugmaz normalesne, bent jau kojos tilpo i slepetes smile.gif
Tai nevisada alko kenkia svarbu kad su saiku smile.gif
Atsakyti
Iki gimdymo buvau rukale,neslepsiu,retkarciais uztraukdavau duma ir nestumo metu,bet pagimdzius,tas noras eme ir dingo,net paciai keista,nes kiek norejau mest,sunku buvo,net Nicoret nepadejo schmoll.gif matyt motinyste savo padare ax.gif tikrai tuo dziaugiuos 4u.gif
Atsakyti
kai pastojau taip blogai jauciausi kad net tokia mintis nekilo uzsirukyt.retkarciais db uzeina noras bet susilaikau.. smile.gif
Atsakyti
kai pati gulejau gimdymo namuose, pro langus daznai matydavau "mamas" su didziausiais pilvais sedincias ant suoliuko ir traukiancias dumeli blink.gif . slykstu ziureti schmoll.gif . pati iki nestumo kartais patraukdavau dumeli, bet nestumas, maitinimas ir vaiko auginimas su rukymu nesuderinami dalykai. Nezinau kokios silpnos valios reikia but, kad del kudikio nesugebeti mest rukyti, nors laikinai. ir tie nesamoningi svaiciojimai, kad truputi ar pirmais men., nekenkia, man juokingi. kas nori rukyt, tikrai prisigalvos visokiu priezasciu, kad tik nereiktu atsisakyt dumelio. kas gi cia tokio, juk kudikelis niekam nepasiskus...
Atsakyti
o mane sąžinė baisiai kankina, kad dvi cigaretes per nėštumo laikotarpį sutraukiau unsure.gif bet dabar esu tvirtai nusprendus NEI VIENOS DAUGIAU schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2008 10 20, 14:17)
o mane sąžinė baisiai kankina, kad dvi cigaretes per nėštumo laikotarpį sutraukiau  unsure.gif bet dabar esu tvirtai nusprendus NEI VIENOS DAUGIAU  schmoll.gif


saunuole thumbup.gif arba gimdyti arba rukyti, kaip cia viena mamyte sake
Atsakyti
QUOTE(Sapokliaka @ 2008 10 19, 21:08)
Isvada: neteisinu, negerbiu ir slyksciuosi maitinanciomis kudikius rukanciomis mamomis...
arba maitinti, arba rukyti... Tai nesuderinami dalykai...

Pritariu... Beskaitant temą iškilo iš atminties vaizdelis, nors ir ne apie pirmąją cigaretę po gimdymo, bet vis vien... Gulėjom praeitą vasarą su mažium ligoninėj, kitam aukšte vaikų chirurginiam skyriuj su vaiku gulėjo tokia mamytė, kurią nuolat matydavau rūkant lauke su vaiku (ne tokiu mažu, dvejų-trejų metų) ant rankų. Lyja, nelyja - vis tiek vaikas vienoj rankoj, cigaretė kitoj, dūmai vaikui į veidą, ir taip kasdien po kelis kartus... doh.gif Taip ir likau aš tokio "gulėjimo ligoninėj su vaiku" nesupratus... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatopreto: 21 spalio 2008 - 14:21
QUOTE(gatopreto @ 2008 10 21, 15:20)
Pritariu... Beskaitant temą iškilo iš atminties vaizdelis, nors ir ne apie pirmąją cigaretę po gimdymo, bet vis vien... Gulėjom praeitą vasarą su mažium ligoninėj, kitam aukšte vaikų chirurginiam skyriuj su vaiku gulėjo tokia mamytė, kurią nuolat matydavau rūkant lauke su vaiku (ne tokiu mažu, dvejų-trejų metų) ant rankų. Lyja, nelyja - vis tiek vaikas vienoj rankoj, cigaretė kitoj, dūmai vaikui į veidą, ir taip kasdien po kelis kartus...  doh.gif  Taip ir likau aš tokio "gulėjimo ligoninėj su vaiku" nesupratus...  doh.gif

tikrai siaubinga... cray.gif
As tai pati laukiu nesulaukiu kol uzrukysiu smile.gif aisku tai tikrai nebus prie vaiko, ar namie, greiciausiai per koki baliu, tyliai uz kampo smile.gif kazkur nugirdau ganda kad kai maitini ir parukai tai po pirmos cigaretes pieno mazeja ir veliau dingsta g.gif taip niekas ir neatsake sioje temoje ar tai tiesa ar ne g.gif O kadangi isitikint negaliu tai supratau kad mazyle savo maitinti noriu labaiu nei rukyt rolleyes.gif nors cigaretes sapnuoju.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Waidilute: 22 spalio 2008 - 06:43
QUOTE(Waidilute @ 2008 10 22, 07:42)
tikrai siaubinga...  cray.gif
As tai pati laukiu nesulaukiu kol uzrukysiu smile.gif aisku tai tikrai nebus prie vaiko, ar namie, greiciausiai per koki baliu, tyliai uz kampo smile.gif  kazkur nugirdau ganda kad kai maitini ir parukai tai po pirmos cigaretes pieno mazeja ir veliau dingsta  g.gif  taip niekas ir neatsake sioje temoje ar tai tiesa ar ne  g.gif  O kadangi isitikint negaliu tai supratau kad mazyle savo maitinti noriu labaiu nei rukyt  rolleyes.gif  nors cigaretes sapnuoju....  doh.gif

Kad dingsta pienas tai negirdėjau,bet viena rūkalė sakė,kad pasidarė žalias blink.gif swoon.gif .


Pritariu Waidilutei.Pati gėriau burokų sultis su konjaku (feeee ),nes turėjau laabai didelę mažakraujystę.Labai greit atsatė.O ir užėjus spazmams kai gimda susitraukinėja,sako,irgi neblogai konjakėlio lašas rolleyes.gif .
Atsakyti
Buvau ziauri rukale, darbe budavo pakeli per pamaina kaip ner ka supesdavau. Su dukrite pastojau kaip kaskoks gipnozas viskas nerukiau. Paskuj baigiau maitinti, pradejau vel kaip zaidimas, nu kai tik isgeriu ir prie kompanijos, taip vel pradejau smarkej rukiti, su suneliu pastojau vel kaskoks gal nusistatimas meciau ir iki siol nepradejau. Vyras neruko. Ir sake nu ka pradesi vel durnioti lauk 3 vaiko biggrin.gif jokauja. Bet jauciosius daug geriau, ir tikrai geriau sau ka nupirkti i koki salona nueiti negu pesti bet kokiu oru, bet ka. Sveikinu kas mete. O kas ne, nu ka skanaus biggrin.gif
Atsakyti
Gyvenu netoli VGN, kartais su vaiku vaikstant matau ten gulincias "labai" nescias moteris, kurios stovi ir ruko. Vis pagalvoju, kad jeigu jos guli ligonineje dar gimdymui neprasidejus, kazkas ir taip negerai yra su vaikeliu, o jos dar ir ruko verysad.gif Vaiku gaila.
Atsakyti
QUOTE(mazgiuke1 @ 2008 10 11, 19:11)
as anksciau nemazai rukiau...patiko tas rukymo ritualas...rytas,sviecia saulute,pasidarai kavos,iseini i balkona ir uzsirukai...mmm....vien apie tai pagalvojus rukyt noredavosi.apie nestuma suzinojau tik budama 3menesiu,todel iki tol rukiau.tik suzinojusi kad laukiuosi iskart meciau,net mest nereikejo,noras savaime dingo.po gimdymo vel ZIAURIAI noredavau rukyt...pamatydavau rukancia pana,viskas...atrodo isprotesiu...bet laikiausi...parukiau kai vaikui buvo 2men.buvom su vyru palangoj,uzmigdem vaikiuka,zinojau kad ilgai miegos,tai parukiau viena cigarete...galvoju kol atsikels jau viskas bus prasivale nuo dumu blush2.gif labai jau norejosi blush2.gif parukius,poto ir noras sumazejo..gavau ko norejau ir apsiraminau... smile.gif pieno nesumazejo,isvis jokio skirtumo parukius napamaciau.daba nerukau,laukiu kol baigsiu maitint,tada vel pradesiu smile.gif man rukyt patinka,ir grazu asmeniskai rukancios merginos...



blink.gif blink.gif blink.gif ohmy.gif Gražu rūkančios merginos? fool.gif sory, bet kitokių emocijų nerandu
Atsakyti