Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. R. Mackevičienė

QUOTE(icing sugar @ 2009 12 09, 13:08)
Apžiūrėjo ginekologiškai, paėmė tepinėlį (per 18 savaičių Mažylyje to nepadarė),


Man jau po truputį terminas artėja, bet per visą tą laiką jokių nusiskundimų gydytoja neturiu. Manau, kad dar priklauso ir nuo žmogaus biolaukų(jei taip galima sakyti). Man patinka, kad ji tokia rami ir jei kažkas neaišku, nebijo konsultuotis su kitais.
O dėl tepinėlio - pasirodo, jo nebeįtraukia į nėščiosios priežiūrą. Tik kraujas, šlapimas, ir gydytojo konsultacija. Krizė... blink.gif tepinėlį ima tik tada, jei kažkas jau negerai.
Atsakyti
sveikos visos mamytes sunglasses2.gif
as esu is rokiskio buvau nepatenkinta cia esancia prieziura iki 11savaiciu 2 vizitus rokiskyje atkentejau bijau.gif
tada nutariau nesedeti ranku sudejusi.Susiradusi GN Mazyli iskart uzsiregistravau dar tada nieko nzn apie gyd. R.Mackeviciene.Bijojau vizito nes jos nepazinojau. mellow.gif
O siandien tik is vizito esu labai patenkinta kaip ir minejot jus ji rami, silta, supratinga, maloni, patarianti ir t.t. thumbup.gif
tikrai labai dziaugiuosi pasirinkusi sia daktare. thumbup.gif good.gif
o del tipinelio ji mane nusiunte darytis rytini nesenesni 2h slapima reik nugabenti i ausros gatveje esancia labaratorija.o kita slapima joms. o daktare dirba pirmadieni ir ketvirtadieni 9-12h yess.gif
sekmes visoms. nestuke.gif
beje mums jau dvylika savaiteliu angel.gif
tik zengeme i 2 trimestra victory.gif
Atsakyti
vizitas pas sia gydytoja tikrai paliko teigiama ispudi smile.gif
Atsakyti
Lankiausi pas ją visą nėštumą. Konkreti, aiški, rami ir užtikrinta tuo, ką daro. Kaip tik to ir norėjau.
Atsakyti
Aš pas šią gydytoją lankiausi viso nėštumo metu bei esu jai dėkinga už sūnelio, kuris į pasaulį pasibeldė pavasarį, priėmimą. Man tai šilta ir tikra gydytoja. Buvo labai gera, kad šalia buvo būtent ši gydytoja. Esame jai labai dėkingi.
Atsakyti
Lankausi pas sia gine. Man ji atrodo labai teisinga, tokia ramiai destanti mintis, konstruktyvi ir atvira idejoms bei 'kvailiems' mano klausimams smile.gif Su ja tariuosi ir del gimdymo. Tiesiog ramiau jausiuosi jos priziurima nestuke.gif Duosiu zinoti, kaip mums sekesi TA diena mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Planuoju irgi pas sia gydytoja eiti. Jau siaip zinau as ja eidavau i M&V klinika.
Bet kiek tada pamenu ji del nestumu nebesitardavo? Ar vel galima tartis? Butu super smile.gif
Atsakyti
labutis 4u.gif as taip pat lankausi pas sia gydytoja, man ji kaip zmogus - super, kaip gydytoja gal kiek issiblaskius, skubanti, vis sesele jai primena kad dar to ar ano nepadarem doh.gif nezinau ar tarsiuosi su ja del gimdymo, nes as irgi girdejau kad ji nelabai leidziasi i kalbas tuo klausimu g.gif laukiu kitu mergaiciu atsiliepimu, ypac kas liecia gimdyma, ar taretesm ar siaip per budejima pakliuvot, kaip sekesi ir kiek kainavo jei ne paslaptis blush2.gif
Atsakyti
Na, ką, vėl lankausi pas šią gydytoją wub.gif
Smagu, kad prisimena ne tik mamytę, bet ir mažiuką, kurį "prižiūrėjo" thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kirkė: 15 gruodžio 2010 - 13:51
teko lankytis pas sia gydytoja - labai siltas zmogus, viska paaiskina, atsako i viska labai issamiai, labai man ji patiko, mums jau beveik 13 sav as lankydavausi pas kita tik si vizita manes mano gyd negalejo priimt tai papuoliau pas ja, ir ka galiu pasakyti - su ja man viskas aiskiau, ramiau ir net, sakyciau profesionaliau g.gif ... tai dabar net pasimetus ar pas Mackeviciene pereit ar visdelto likti pas ankstesne gydytoja g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamyy @ 2011 01 25, 13:51)
teko lankytis pas sia gydytoja - labai siltas zmogus, viska paaiskina, atsako i viska labai issamiai, labai man ji patiko, mums jau beveik 13 sav as lankydavausi pas kita tik si vizita manes  mano gyd negalejo priimt tai papuoliau pas ja, ir ka galiu pasakyti - su ja man viskas aiskiau, ramiau ir net, sakyciau profesionaliau  g.gif ... tai dabar net pasimetus ar  pas Mackeviciene pereit ar visdelto likti pas ankstesne gydytoja  g.gif   unsure.gif

Mane nėštumo metu prižiūrėjo viena gydytoja, o jau prieš gimdymą teko apsilankyti pas Mackevičienę, nes manoji atostogavo. Kai pagimdžiau pas senąją nebegrįžau, tik pas Mackevičienę dabar lankausi thumbup.gif Tai jei dabar lankaisi pas ta pačią, pas kurią buvau aš, tai tada palikčiau ją tuojau pat biggrin.gif o lankiausi pas Rožukienę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neziniuxe: 25 sausio 2011 - 13:58
[bet R. Mackevicienes jau nematyti MirV klinikos tinklapyje..turbut nebedirba jau ten.. g.gif
Atsakyti