Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware

QUOTE(cashmira @ 2008 10 06, 16:57)
Aciu visoms uz patarimus    aciuks.gif  Bet lengviau nepasidare doh.gif Vis tiek nezinau kokiu noriu  g.gif . Problema Nr.1 lotuliukas.gif

O ką paprastai kepi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 10 06, 17:43)
O ką paprastai kepi?  g.gif


Kepu daug ka, bet tik dideliais kiekiais doh.gif .Nes mano vyriskis keksa kepta karaliskoje formoje , susveistu is karto. Tai galvoju, kad ju man reiketu kaip ir dvieju g.gif .
Atsakyti
QUOTE(cashmira @ 2008 10 06, 17:03)
Kepu daug ka, bet tik dideliais kiekiais  doh.gif .Nes mano vyriskis keksa kepta karaliskoje formoje , susveistu is karto. Tai  galvoju, kad ju man reiketu kaip ir dvieju g.gif .

arba kepkite princesėje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cashmira @ 2008 10 06, 18:03)
Kepu daug ka, bet tik dideliais kiekiais  doh.gif .Nes mano vyriskis keksa kepta karaliskoje formoje , susveistu is karto. Tai  galvoju, kad ju man reiketu kaip ir dvieju g.gif .

Ta pati problema ir pas mane.Vyras dievina saldumynus! Ir dar turiu 2 uzaugusius vaikus.Tai jie pavalgo!Na,o musu pagrandukui bus tik 3 m.
Atsakyti
QUOTE(vaida39 @ 2008 10 06, 20:38)
Ta pati problema ir pas mane.Vyras dievina saldumynus! Ir dar turiu 2 uzaugusius vaikus.Tai jie pavalgo!Na,o musu pagrandukui bus tik 3 m.

Nu tavo tas katinas tai nemirtingas lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai iš silikonų pačios einamosios Princesė, padėkliukas ir karališka thumbup.gif
dabar planuoju įsigyt tartalečių ar kaip ten blush2.gif tik neturiu idėjų ką daryt galėčiau, gal kokių receptukų duosit ax.gif

mano baldai ir adaptuoti TW lotuliukas.gif
o aš i kočėlą niekada vandens nepilu, man ir taip visokio tipo tešla gerai kočiojas...

nu ką pridaviau ir aš dūšią TW, tai mergaitės jei kam nors ko nors ŠIAULIUOSE reiktų, kreipkitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(L'Occitane @ 2008 10 06, 16:36)
Ieškau konsultantės kuri galėtų padėt pasikeist galastuvą  verysad.gif sulūžo
Aš Palangoj

lens.gif tai pakeist nėr norinčių tik parduot biggrin.gif
Atsakyti
manau, kad atsiras kas pakeis ax.gif
pvz. mano svečiai kreipias į mane, kaip į šeimininkę, o aš jau derindavau su demonstruotoja.. (tik vieną kart tą prakeiktą buteliuką keitėm gal tris kartus, kol svečiui atsibodo vargt doh.gif ) arba reikia kreiptis tiesiai pas tą iš ko pirkai, ir jokių problemų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(L'Occitane @ 2008 10 07, 09:54)
lens.gif tai pakeist nėr norinčių tik parduot  biggrin.gif

Kai važiuosit per Klaipėdą, užsukit į Šilutės pl. 2. Ten ir pakeis be jokios demonstruotojos. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 10 07, 10:47)
Kai važiuosit per Klaipėdą, užsukit į Šilutės pl. 2. Ten ir pakeis be jokios demonstruotojos.  mirksiukas.gif

aciuks.gif aciuks.gif
kai pakeli balsą iškart atsiliepia hihihi.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 10 07, 10:47)
Kai važiuosit per Klaipėdą, užsukit į Šilutės pl. 2. Ten ir pakeis be jokios demonstruotojos.  mirksiukas.gif

Pasene duomenys, dabar jau kitoj vietoj ofisas,Spaustuves patalpose ir net labai sunkiai randamas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2008 10 07, 08:47)
Man tai iš silikonų pačios einamosios Princesė, padėkliukas ir karališka thumbup.gif
dabar planuoju įsigyt tartalečių ar kaip ten blush2.gif tik neturiu idėjų ką daryt galėčiau, gal kokių receptukų duosit ax.gif




Tartaletės su tunu http://www.tvarkosli...nt01returnid=62
Čia dar tartaletės su obuoliais, su špinatais, ir daug kitų receptų http://www.tvarkosme...receptainew.htm
4u.gif

Aš dažniausiai naudoju Princesę, keksiukų formoj kepu varškės apkepukus vaikams, Karališką naudoju mažesniems pyragams ir keksams, paštetų ir kitokių dalykų dar nespėjau joje išbandyti.
Atsakyti