Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gadinate orą vyrui girdint?:D

Apklausa: Ar gadinate orą vyrui girdint?:D (722 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Kartais būna, kad slapukas išlenda, tai tada kur jau dėsies ax.gif blush2.gif stengiuosi bent jau tyliai.
Vieną kartą kaltę vyras suvertė vaikui, nes jis per vidurį sedėjo, o aš taip nieko ir nepasakiau assa.gif topsecret.gif
Atsakyti
Ne, man geda kazkaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 10 14, 04:10)
hihihi.gif kultura brangiau uz sampo deze

Tai tikriausiai del to ir negaliu vejuoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Ne. Griezhtai ne. Niekada. nei mano iklotus mato, nei tushchias kojines, apie oro gadinima negali buti nei kalbos, is jokio galo.. noreciau likti zmona-Lady, o ne zmona-kolukiete.
Atsakyti
Na tai yra tikrai jau labai nekulturinga, bezdeti, raugioti ar dar nagus kramtyti, bet jei taip netycia atsitinka, tai jau mistu is gedos blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rubyna @ 2008 10 13, 15:53)
Man sampano deze vyras sake padovanos,jei kada isgirs,bet kai negaliu taip imti ir prie jo bezdeti,tai ir dezes sampes negaunu lotuliukas.gif

tai as vardan sampano dezes labai pasistegciau.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Moteris turi likti moterim, o ne boba. Galima daryti viską ir elgtis kaip šauna į galvą, bet jei yra vidinė kultūra, kaip Maidenana rašo, ledi pojūtis, gyvendama su vyru jausi tam tikras ribas. Ar vyras taip pat elgiasi, ir jums tai priimtina?
Atsakyti
Ne, negadinu, nebent labai retais ir išskirtiniais atvejais, kai labai labai skauda pilvą, jį pučia, tuomet gi nesedėsi visą vakarą tualete užsidariusi. Bet tokius atvejus galima suskaičiuoti ant pirštų...
Atsakyti
Na rimtai, neįsivaizduoju elegantiškos, išsilavinusios, estetiškos moters, kuri sėdi vienoje patalpoje su vyru ir "elegantiškai" nusiperdžia ax.gif Kad ir kiek metų gyventum kartu, nežinia kiek reikia pasileisti ir nusileisti iki gyvulio, kad perstum, riaugėtum ar darytum kt. neelegantiškus dalykus sutuoktiniui matant. Nekalbant apie rimtus sveikatos sutrikimus, sunkias ligas ir kt., kai nieko nebekontroliuoji.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 10 19, 11:18)
Moteris turi likti moterim, o ne boba. Galima daryti viską ir elgtis kaip šauna į galvą, bet jei yra vidinė kultūra, kaip Maidenana rašo, ledi pojūtis, gyvendama su vyru jausi tam tikras ribas. Ar vyras taip pat elgiasi, ir jums tai priimtina?

Man priimtina smile.gif is to jokios bedo nedarau.
Atsakyti
Tai aišku, kai abiem priimtina ir abu pirdauja, tai šeimyninio pobūdžio bruožas.

Mes tai ne lotuliukas.gif Kontroliuojame tokius dalykus, ypač viešai. Ar viešai taip pat garsus leidžiate, ar kontroliuojate? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 10 20, 21:22)
Tai aišku, kai abiem priimtina ir abu pirdauja, tai šeimyninio pobūdžio bruožas.

Mes tai ne lotuliukas.gif Kontroliuojame tokius dalykus, ypač viešai. Ar viešai taip pat garsus leidžiate, ar kontroliuojate? rolleyes.gif

ne apie viesuma kalba eina mirksiukas.gif ir kaip supratau niekas zanduko prie TV nepakelia, kad puf padarytuuser posted imagemes nepirdaujam, tiesiog taip buna, kad pavyzdziui maniskis prie kompo yra labai uzimtas(treniruojasi rimtiems turnyrams)ir nera kada jungt pauze ir begt is kambario, ypac lenktyniu metu ax.gif buna ir man kad tas pasalunas puf iseina nejucia, biologiniu procesu nesustabdysi... ypac miego metu blush2.gif na jau kai sedi ir tas puf pavirsta i ilgaaaa pirst, tai jau tikrai nera grazu g.gif ir kazkaip nelaikau saves gyvuliu, savojo tuo labiau g.gif
o vaikas kai atsirugsta tai yra normalu, o jei suaugusiam jau ne? cia siaip idomu, ne diskusijai, kuo pasikeiciame fiziskai, jei po valgio suaugusiam zmogui nebereikia atsirugti g.gif
Atsakyti