Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gadinate orą vyrui girdint?:D

Apklausa: Ar gadinate orą vyrui girdint?:D (722 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Ne, niekada schmoll.gif kazkaip nemandagu ir nekulturinga. Ir nesvarbu, kad MB pazista mane visa ir jauciuosi prie jo visiskai atsipalaidavusi, bet ne iki "tokio lygio" ax.gif Viskam yra ribos-cia mano nusistatytos ribos 4u.gif
Atsakyti
Negadinu nei prie MB, nei prie kitų. Tik kai esu viena biggrin.gif na dar kartais prie dukrytės laugh.gif Man tai kaip ir riaugėjimai, dantų ir nosies krapštinėjimai atrodo labai nekultūringai ir yra šlykštu, negaliu pakęst.
Atsakyti
na aš nemanau, kad čia yra kažkas tokio nerealaus. tai natūralus reiškinys. skaitau nemandagu tai daryti prie stalo ar panašiai, bet gulint lovoje jug nelaikysi savyje kol vyras išeis, ar nešoksi iš lovos, kad tik orą išleist.
Atsakyti
schmoll.gif niekada prie MB to nedarau, nemandagu ir nekulturinga man atrodo.
Atsakyti
Prisižvengiau lotuliukas.gif man kažkaip neišeina garsiniai, dažniausiai oriniai būna, ir nesmirdūs, todėl MB kartas nuo karto užklausia, ar man išvis pučia pilvą hihihi.gif beje jis šitame reikale yra asas biggrin.gif o jau jei naktį ir garsinis išeina, atleiskit, nieko negaliu padėt lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Super tema thumbup.gif Prisijuokiau biggrin.gif
Prie savo vyro ora gadinu doh.gif
Atsakyti
stengiuosi tyliai blush2.gif
Atsakyti
Nematau as nieko gedingo, jei netycia (tycia puff padaryt einu i wc) ta puff paleisi prie vyro rolleyes.gif . Tik abu nusijuokiam ir tiek, o viesoje vietoje tai zinoma, kad visi valdomes, arba geriam Espumizana thumbup.gif (cia toms moterims ledi, kurios sau niekada neleistu pirstelt prie vyro).
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 10 22, 15:47)
Negadinu nei prie MB, nei prie kitų. Tik kai esu viena  biggrin.gif  na dar kartais prie dukrytės laugh.gif  Man tai kaip ir riaugėjimai, dantų ir nosies krapštinėjimai atrodo labai nekultūringai ir yra šlykštu, negaliu pakęst.


Na... GIRIU UŽ GEBĖJIMĄ VALDYTIS 4u.gif


QUOTE(multti @ 2008 10 28, 15:40)
Prisižvengiau  lotuliukas.gif  man kažkaip neišeina garsiniai, dažniausiai oriniai būna, ir nesmirdūs, todėl MB kartas nuo karto užklausia, ar man išvis pučia pilvą hihihi.gif beje jis šitame reikale yra asas  biggrin.gif o jau jei naktį ir garsinis išeina, atleiskit, nieko negaliu padėt  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif Va dabar tai ir aš prisižvengiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aš pati tai tyčia niekada schmoll.gif , o jei jau netyčia - na, atleiskite, maestro, kam nepasitaiko blush2.gif
Atsakyti
oho, nesitikėjau tokio rezultato, kai paspaudžiau prabalsavimą doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nu ir kas cia tokio smarve ne karve nenudurs lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif aisku jei miegamajame po antklode paleidzia snipa aromatizuota, nu tada jau gauna niuksa i kupra lotuliukas.gif
Atsakyti
nei prie vyro, nei prie tevu, nei prie kolegu... vienintele isimtis - nakti kai miegu, na tuomet tai jau nieko padaryti negaliu blush2.gif ir tikrai nenoreciau, kad vyras mums ziurint TV... tam yra tualetas ax.gif
Atsakyti