Įkraunama...
Įkraunama...

3 vaikelis.....

QUOTE(ativel @ 2012 05 31, 11:12)
O kaip man grazu, kai didele seima wub.gif  Noreciau as ir trecio vaikelio, bet truputi gasdina metai, nes jau antra vaika gimdziau nebejauna ax.gif  Vyriausias vaikas  jau gerai paauges, o mazyle dar maza. Kaip smagu, kad yra antras vaikas. Ir vis pgalvoju, kaip butu smagu ir trecias lialius smile.gif  Saunuoles jus, mamytes, ir begalo bukit laimingos 4u.gif

man labai grazu didele seima, trys vaikai pats tas wub.gif As, kai pagimdziau dukryte, kazkaip apie trecia buvau galvot pradejus, bet dabar dukryte jau metu, tai kazkaip ziuriu, kad vos speju suktis su dviem vaikais smile.gif tai manau gana.
Atsakyti
Man tai patinka,kai gatvėj beveik visi atsisuka į mus,kai einu su savo merginom biggrin.gif Dažnai ir užkalbina gatvėj ar parduotuvėj rolleyes.gif
Mano visos trys planuotos.Skirtumai 1m ir 2mėn bei 1m ir 6mėn. Susitvarkau tvarkymosi būdu biggrin.gif Būna visko.Bet niekada nesigailėjau.Be galo džiaugiuos,kad taip susiplanavom.Nieko prieš ir ketvirtą būčiau.Tačiau noriu ramiai ir ilgai žindyti mažiausią.Bei norėčiau jau ir padirbėt,nes jaučiuos šiek tiek užsisėdėjus tarp namų sienų blush2.gif Paslapčia tikiuos netyčiuko,tai viskas išsispręstų lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi noreciau netyciuko, tai viskas issiprestu smile.gif. Tik vat kaip tai badaryti? Pamokinkit kaip padaryti netyciuka, nes jei nesisaugociau, tai jau nebutu netyciukas wink.gif
Atsakyti
Musu su vyru planai visada buvo standartiski - du vaikai, geriausia mergaite ir berniukas. As tvirtai buvau nusiteikusi po antro atsipusti ir pagyventi sau (kai vaikai paaugs). Kai antra gime mergaite, vyras pradejo leisti juokelius, kad reikia trecio. As leidau suprasti, kad tikrai ne, nes antra jau buvo sunku nesioti,po cezario nebuvo lengva atsigauti, strijos atsirado - vienu zodziu, vieni minusai. Bet, praejus vos menesiui po gimdymo, pajutau, kad norisi trecio. Svetimu nuomone manes nejaudina - kiekvienam savo. Su vyru rimtai apie tai nekalbu, vistiek dar anksti,negalima, bet viduje pati sau jau nusprendziau - Dievas duos,reiskias bus.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif As naujoke. Turiu du sunelius 7 ir 3 ir laukiuosi trecio planuoto vaikiuko, norejom su vyru mergaiciukes bet kaip sakoma mes planuojam o Dievas juokias biggrin.gif tai gi treciukas ir berniukas nestuke.gif O tai kad laukiuosi trecio tai tikrai jauciu toki poziuri ka seis laikais trecias tai kaip jau asocialumas arba kaip netyciukas, ypac kai einame visa seimyna tesiog net jauciu zvilgsnius kitu zmoniu blink.gif mane tai kazkiek trigdo blush2.gif kartais net draugai uz nugaros pakalba po kiek laiko atsigirstu, nes su vyru da paskola uz busta mokame tai suprantate apie ka tada kalbos eina verysad.gif kaip tipo i mokslus isleisim, kaip ismaitinsim doh.gif nors nesam mazai ar daug uzdirbantys, viduriukas kaip sakoma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ulidute @ 2012 06 09, 00:42)
Sveikutes  4u.gif  As naujoke. Turiu du sunelius 7 ir 3 ir laukiuosi trecio planuoto vaikiuko, norejom su vyru mergaiciukes bet kaip sakoma mes planuojam o Dievas juokias  biggrin.gif  tai gi treciukas ir berniukas  nestuke.gif  O tai kad laukiuosi trecio tai tikrai jauciu toki poziuri ka seis laikais trecias tai kaip jau asocialumas arba kaip netyciukas, ypac kai einame visa seimyna tesiog net jauciu zvilgsnius kitu zmoniu  blink.gif  mane tai kazkiek trigdo  blush2.gif  kartais net draugai uz nugaros pakalba po kiek laiko atsigirstu, nes su vyru da paskola uz busta mokame tai suprantate apie ka tada kalbos eina  verysad.gif  kaip tipo i mokslus isleisim, kaip ismaitinsim  doh.gif  nors nesam mazai ar daug uzdirbantys, viduriukas kaip sakoma  unsure.gif

O gal atsisuka vien del grazumo ir PAVYDUMO ax.gif Man tai labai labai grazu, kai eina mama su keliais vaikais wub.gif Zinoma, kad pagalvojus, kaip uzaugint ir moklai dar priesaky laukia, bet yra vaiku skirtumas ir kaip nors. Ir mokslus isleisit, kad vaikai noretu tik mokintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ulidute @ 2012 06 09, 01:42)
Sveikutes  4u.gif  As naujoke. Turiu du sunelius 7 ir 3 ir laukiuosi trecio planuoto vaikiuko, norejom su vyru mergaiciukes bet kaip sakoma mes planuojam o Dievas juokias  biggrin.gif  tai gi treciukas ir berniukas  nestuke.gif  O tai kad laukiuosi trecio tai tikrai jauciu toki poziuri ka seis laikais trecias tai kaip jau asocialumas arba kaip netyciukas, ypac kai einame visa seimyna tesiog net jauciu zvilgsnius kitu zmoniu  blink.gif  mane tai kazkiek trigdo  blush2.gif  kartais net draugai uz nugaros pakalba po kiek laiko atsigirstu, nes su vyru da paskola uz busta mokame tai suprantate apie ka tada kalbos eina  verysad.gif  kaip tipo i mokslus isleisim, kaip ismaitinsim  doh.gif  nors nesam mazai ar daug uzdirbantys, viduriukas kaip sakoma  unsure.gif

pas mus 3 mergaites biggrin.gif as kolkas nejauciu tokio poziurio ax.gif o gal tiesiog nekreipiu demesio g.gif man atrodo, kad kai pats nesi pilnai susigyvenes, tai ir pastebi aplinkiniu zvilgsnius.. cia kazkas panasaus, kai tik tu zinai, kad skyle kojinej, tai atrdo, kad visi del to ziuri mirksiukas.gif
man irggi buvo toks laikas, kai atrode, kad esu "varstoma" zvilgsniu, bet pati su tuo susigyvenau, ir netgi pradejau didziuotis, kad esu daugiavaike mama biggrin.gif
aisku, daznai pagalvoju apie tuos islaikymus, isleidimus i mokslus... mums irgi paskola..darysim kiek imanoma geriau, o jau kaip gausis, taip gausis... pasirasem ir draudimo minimalias kaupimo sutartis- vis sis tas.. gaila, bet sitoj srity pas mus neviens negarantuotas- ar tu su vaikais, ar be...
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2012 06 09, 11:03)
pas  mus 3 mergaites biggrin.gif as kolkas nejauciu tokio poziurio  ax.gif  o gal tiesiog nekreipiu demesio  g.gif man atrodo, kad kai  pats nesi pilnai susigyvenes, tai ir pastebi aplinkiniu zvilgsnius.. cia kazkas panasaus, kai tik tu  zinai, kad skyle kojinej, tai atrdo, kad visi del to ziuri mirksiukas.gif 
man irggi buvo toks laikas, kai atrode, kad esu "varstoma" zvilgsniu, bet pati su tuo susigyvenau, ir netgi pradejau didziuotis, kad esu daugiavaike mama biggrin.gif
aisku, daznai pagalvoju apie tuos islaikymus, isleidimus i mokslus... mums irgi paskola..darysim kiek imanoma geriau, o jau kaip gausis, taip gausis... pasirasem ir draudimo minimalias kaupimo sutartis- vis sis tas.. gaila, bet sitoj srity pas mus neviens negarantuotas- ar tu su vaikais, ar be...

4u.gif Tai va kogero ka laikas susitaikyti su ta mintimi, manau ka po gymdymo bus lengiau, nebus kada galvot apie kitu apkalbas smile.gif
Atsakyti
Man didelės gražios šeimos visada thumbup.gif Neretai atsisuku pasižiūrėt, kai matau tėvelius aplipusius vaikučiais biggrin.gif
Atsakyti
Vyresnėlei mano 18,mažajam tuoj tuoj 8,o pakeliui beldžias ir pagrandukas biggrin.gif Kažkaip visi vaikai neplanuotai/planuoti gavos-turiu kiek norėjau,tik ne tuo laiku ir ne tokiu metų skirtumu tongue.gif Dėl laukiamo pagranduko tai jau mintis beveik pamiršus buvau,vyras vis finansus,vaikus paskaičiuodavo o ir amžius tai ne dvidešimtmečių,bet va še tau ir gavos margaryčių biggrin.gif biggrin.gif Svarstėm ilgai abu kaip čia pasielgus protingai,bet ką čia besvarstysi,kai jau padaryta mirksiukas.gif Dėl pinigų,tai mano bobutė sakydavo: "davė dievas dantis,duos ir duonos",manau jei reiks,bus tų pinigėlių kad užtektų visiems,gal ne prabangai,bet mokesčiam, maistui ir bent minimaliom pramogom tikrai užteksim 4u.gif
Atsakyti
Jeigu aplinkybes butu palankios noreciau, kad tarp visu vaiku nebutu didelio skirtumo max 3m.Ne todel, kad sako ''vienas vargas'', man tai ''vienas dziaugsmas''. Smagu augti panasaus amziaus visiems.
Atsakyti
Man labai gražu daug vaikų, bet pati nenoriu.
Atsakyti