Įkraunama...
Įkraunama...

3 vaikelis.....

O mes laukiam treciosios atzalos,ir labai tuo dziaugiames thumbup.gif
Atsakyti
Norisi trecio! Atsirado ir meiles ir noro dar vienam seimos nariui, bet ner... unsure.gif Ir klausimas, ar bus. Tai, kas turi, dziaukites savo maziukais ir nekreipkite demesio i piktus zmones. ax.gif
Atsakyti
Mums tas noras tai ne greit atejo, kai pagimdziau du sunus sakiau viskas pakaks ir daugiau jau nebeplanuosim biggrin.gif bet vot po astoniu metu pertraukos vel debeselis pakibo ir labai panorom dar vieno vaikiuko. Tai dabar jau puse metu kaip supuojam trecia berniuka pagranduka smile.gif. Ir del to labai dziaugiames. Dabar as ir draugem kurios sako viskas, daugiau nebebus, nebeplnuojam ,sakau niekada nesakykit niekada nes gyvenime kartais viskas pasisuka kitaip. 4u.gif
Atsakyti
Ir mes siuo metu laukiames trecio dziaugsmelio. O noras atejo po sesiu metu, tik pastot pavyko ne is karto mirksiukas.gif
Atsakyti
Turim tris vaikucius ir labai tuo dziaugiuos.Buciau jaunesne dar pora pagimdyciau smile.gif O piktai zmones dazniausiai is pavydo sneka.Sekmes visoms mamytems 4u.gif
Atsakyti
Turiu 2, lb norejau trecio, bet pp 2 nesekmiu kol kas savo norus palieku tok norais deja......
Atsakyti
Turim du ir tuoj kipsim i darbus treciam smile.gif Kurio jau du metai laukiu nesvietiskai... smile.gif
Atsakyti
Sveikos gausios seimyneles 4u.gif
Mes tai pametinuku norejome,bet gavosi kaip gavosi tongue.gif Po dvieju vaikuciu iskart zinojome, kad bus ir pagrandukas, deje turejome ir skaudzia netekti, kai 18 sav nestume sustojo mazyles sirdute verysad.gif
Tai neatbaidė,tai dabar laukiame birželinuko nestuke.gif
Aš irgi manau,kad negražiai kalba tik iš pavydo, nes vis dažniau pastebiu ir su gražiomis emocijoms palydinčius žvilgsnius bigsmile.gif
Manau daugelio žmoniu nuomone jau keičiasi, nes išdrąsėjo tos musu šeimynėles ir nebeatideda pagrandukus "geresniems laikams"
Atsakyti
o as nezinau kaip vyra ikalbet po poros metu dar viena vaikuti i musu grazia seima pasikviest g.gif
Auginam du nuostabius sunus ( 8-eriu ir beveik 4-eriu ), esam mano manymu dar jauni ( vyrui tik ka suejo 30 , man 33m) , butu smagu po poros ar siek tiek daugiau meteliu susilaukt pagranduko , bet vyras siuo klausimu itin kategoriskas : baigesi kudikiski vargai , prasidejo seimyniniai malonumai,keliones , nuotykiai , nebenori jokiais budais apie sauskelnes , koses ir naktini kelimasi galvoti (nuosirdziai abu keldavomes ir tolygiai buvom pasiskirste visas tevystes pareigas ) ... as visiskai esu patenkinta dabartine musu seimos sudetimi ir padetimi, bet zinau,kad tikrai galetumem isauginti dar viena maziu,kuris butu labai mylimas ar mylima ir taippat smagiai gyventumem . Finansai leidzia , meiles sirdys kupinos , bet vyras kategoriskai net suns kolkas nenori , nors gyvenam nuosavam name su erdviu kiemu smile.gif Nenoriu but ikiri , zirst ir maldaut vaikucio, svajoju tik pati sau ,tyliai nes su juo apie tai buvo kalbeta,nuomone aiski ir padetas gandrams taskas smile.gif patarkit -kaip palenkt vyra be ikyraus zirzimo ?smile.gif
Atsakyti
Vaniliniai Ledai, o pas mus atvirksciai buvo, as jau nenorejau trecio maziuko, BET...MB kazkaip ikalbejo mane. Dabar jau neisivaizduoju gyvenimo be savo akiu sviesos wub.gif
Atsakyti
Norejosi mazo leliuko po 2 metu, dvimetis atrode toks suauges jau. biggrin.gif Nezinojau kas laukia biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,o ar yra mamyciu,kurios su trimis vaikuciais gyvena dvieju kambariu bute? Man kazkaip atrodo butu labai mazai vietos...Klausiu todel,nes gavosi netyciukas,kuris butu 3 vaikas,o gyvenam tik dvieju kambariu bute verysad.gif
Atsakyti