Įkraunama...
Įkraunama...

3 vaikelis.....

As visada norejau tureti tris vaikucius blush2.gif Dabar turiu sunu 2metai ir dukrele 7menesiai.Vis mintys jau sukasi apie trecia 2.gif Is pradziu vyras tik galva kraipe tagi turim porele ir gerai uzteks,na jau pastaruoju metu pradejo sakyti kad jei as geresni darba turesiu,tai tada thumbup.gif
Bet as turiu toki jausma kad musu seima dar nevisa ir kazko vis truksta. Ar jus irgi taip jauciates?ar man tik hormonu audros veikia?
Atsakyti
QUOTE(supermergele @ 2008 12 08, 01:47)
As visada norejau tureti tris vaikucius  blush2.gif Dabar turiu sunu 2metai ir dukrele 7menesiai.Vis mintys jau sukasi apie trecia  2.gif Is pradziu vyras tik galva kraipe tagi turim porele ir gerai uzteks,na jau pastaruoju metu pradejo sakyti kad jei as geresni darba turesiu,tai tada  thumbup.gif
Bet as turiu toki jausma kad musu seima dar nevisa ir kazko vis truksta. Ar jus irgi taip jauciates?ar man tik hormonu audros veikia?

man kažkaip dabar nesinori kito mažulio, dar šis labai energingas ir atima daug jėgų. O vėliau kas žino biggrin.gif Nors svajojau augint 4 vaikus, dabar jau manau, kad užteks ir trijų biggrin.gif
Atsakyti
Tycia neplanavim, bet taip sutapo, kad kas 5 metelius i musu seima ateina dar vienas narys 4u.gif Nors kai tuokemes, abu apie 4 vaikus svajojom, nelengva buvo pasiryzti treciam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(supermergele @ 2008 12 08, 01:47)
As visada norejau tureti tris vaikucius  blush2.gif Dabar turiu sunu 2metai ir dukrele 7menesiai.Vis mintys jau sukasi apie trecia  2.gif Is pradziu vyras tik galva kraipe tagi turim porele ir gerai uzteks,na jau pastaruoju metu pradejo sakyti kad jei as geresni darba turesiu,tai tada  thumbup.gif
Bet as turiu toki jausma kad musu seima dar nevisa ir kazko vis truksta. Ar jus irgi taip jauciates?ar man tik hormonu audros veikia?

Man bent ir labai panasiai, suprantu tavo jausma wub.gif as kaltinu kol kas hormonus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo #Auksė#: 09 gruodžio 2008 - 16:00
QUOTE(supermergele @ 2008 12 08, 01:47)
Bet as turiu toki jausma kad musu seima dar nevisa ir kazko vis truksta. Ar jus irgi taip jauciates?ar man tik hormonu audros veikia?

Taip, man irgi tas jausmas vis buvo po dviejų vaikučių. biggrin.gif
Atsakyti
aha, vyrai tokio noro kazkodel nelabai turi tongue.gif o priezasciu yra daug kodel blink.gif taip ,kad manau tektu ilgokai kalbinti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2008 12 03, 09:12)
ne, neturėjo įtakos. kažkaip galvoju, jei užteko 2, užteks ir 3. Žinoma, su laiku tai nebesinorės kitų vaikų, kai šitaip vyriausybei nesvarbu  verysad.gif

mes kazkaip apie pinigelius negalvojom . tiesiog mano troskimas dar vieno leliuko buvo didesnis uz viska. gal vyrui kitaip juk jam didesne dalis atitenka to rupestelio.bet jis man nieko neprasitare. aisku labai jaucias finansiniu atzvilgiu,na kur du surelius, o kur tris reikia pirkti ir pns.ir taip kiekviena diena litas prie lito. o kaip daba visos mokinukes dar daugaiu reikia.. kartais ir pyksti,nezinodama ko... matyt kad norisi vaikam duoti daugiau bet negali.. seip stengiames ir tikrai mazai skiremes nuo tu seimu kur augina du vaikucius. kiekvieni metai vaziuojam prie juros-aisku kiekviena diena ledu nevalgom smile.gif bet uztenka visko.. na o apie ketvirta nesinori galvot vien del turimu mazyliu ateities.. kiek ir ko reiks dar baisu..
Papildyta:
na bet panikuot tikrai nevertetu... visada dievas duoda tiek kad visiems uztektu ax.gif sekmytes!
Atsakyti
kazkaip visada zinojau , kad bus dar trecias..... smile.gif
Na jau turim broliuka, tai ramu, tikiuosi ilgam....... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(121akela @ 2008 12 11, 19:04)
kazkaip visada zinojau , kad bus dar trecias..... smile.gif
  Na jau turim broliuka, tai ramu, tikiuosi ilgam....... biggrin.gif

Na man ir noretusi broliuko, bet nebutinai...bet norisi treciojo nario, nors niekada negalvojau, kad noresiu trecio vaikelio....Nezinau, kaip reikes apsispresti?????
Atsakyti
o kaip su vyrais? ar ir jie nori, ar kuri planuojate slapta? thumbup.gif
Atsakyti
mes su vyru visuomet planavom 3 turet, bet kai turejau jau 2 sakem pakaks, nes labai jau judrus musu vaikai doh.gif .... taciau netyciom ispilde musu nora ir dabar auginame 3 padauzas
Atsakyti
QUOTE(gaga1 @ 2008 12 17, 13:45)
mes su vyru visuomet planavom 3 turet, bet kai turejau jau 2 sakem pakaks, nes labai jau judrus musu vaikai doh.gif .... taciau netyciom ispilde musu nora ir dabar auginame 3 padauzas

smagu jiems kartu dūkt biggrin.gif
Atsakyti