Įkraunama...
Įkraunama...

3 vaikelis.....

Mano vyras visad sakydavo, kad turesim 5 vaikucius - 3 musu ir 2 isivaikinsim blush2.gif Turime dvynukus, tai trecias tikrai bus (bent jau planuojame uz keliu metuku) mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes jau pagalvojam apie trečią blush2.gif vaikiuką, jaunėliui prieš savaite du suėjo rolleyes.gif . Bet pradžiai noriu pabaigti ramiai mokslus be pilvuko ir kūdikio ant rankų blush2.gif , nes visi mokslo metai tokie ir buvo, tai ne ytin pagelbėjo man doh.gif
Atsakyti
Ziuriu, ne vienai man taip norisi, yra ir daugiau mamyciu saunuolyciu kurios nebijo....labai noriu, bet mums dar tik 7 menesiukai...norisi ir mazajai demesio pakankamai skirti, nezinau kaip bus, ir ar ilgai kentesiu....bet dar idomu pasidare, kas daugiau inicijuoja jusu seimose vaikeliu atsiradima,suprantama kad tai 2 zmoniu reikalas, bet vistik daugiau vyras ar mes, mamos 4u.gif ????
Atsakyti
QUOTE(#Auksė# @ 2009 01 19, 16:15)
Ziuriu, ne vienai man  taip norisi, yra ir daugiau mamyciu saunuolyciu kurios nebijo....labai noriu, bet mums dar tik 7 menesiukai...norisi ir mazajai demesio pakankamai skirti, nezinau kaip bus, ir ar ilgai kentesiu....bet dar idomu pasidare, kas daugiau inicijuoja jusu seimose vaikeliu atsiradima,suprantama kad tai 2 zmoniu reikalas, bet vistik daugiau vyras ar mes, mamos 4u.gif ????

trečiojo man labai reikėjo, tai vyro priprašiau biggrin.gif
Atsakyti
Mums irgi neblogai gausi šeimynėlė thumbup.gif didieji vaikai padeda auginti mažiukę,o ir meilė kokia wub.gif labai džiaugiamės ir visiems patariame turėti pagranduką smile.gif
Atsakyti
Mums greitai, po antro norėjosi trečio wub.gif
Užtektu meilės ir ketvirtam, labai norečiau isivaikinti dukrytę (po kokių 2-3metu), vyras tam nesiryžta, bet nesako ir ne ax.gif reikia laiko... cool.gif
Atsakyti
Laba diena...
Man tik labai idomu , ar mūsų valdžia atėmė ir iš daugiavaikių šeimų vaikų pinigėlius? Ar kokių nors lengvatų begausim? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajoklė @ 2009 01 24, 16:00)
Laba diena...
Man tik labai idomu , ar mūsų valdžia atėmė ir iš daugiavaikių šeimų vaikų pinigėlius? Ar kokių nors lengvatų begausim? mastau.gif

Nezinia, bet jauciu apkarpe pinigelius kaip ir visur g.gif
Atsakyti
tai gal tada negimdykite, jei tik pinigai rupi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzinzilia @ 2009 01 25, 21:13)
tai gal tada negimdykite, jei tik pinigai rupi? g.gif

Na jau tikrai ne del pinigeliu vaikucius turime, ir auginame wub.gif
Atsakyti
Norėjau turėti bent tris, bet "brangusis" sujaukė visus mano planus - po dukros gimimo pareiškė, kad jam daugiau nereik jokių vaikų, tai trijų, turbūt, neturėsiu, bet būtinai planuoju antrą iki senatvės, su vyru (kažkokiu, ne konkrečiu) ar be biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 25 sausio 2009 - 23:45
Na as tyliai sau pamastau g.gif ,kad po kokiu 8-10m.,visai noreciau pagranduko.Kadangi,antro leliuko prase vyras,tai trecio reiks man prasyt biggrin.gif O jei rimtai,tai pamastom su vyru kad visai neblogai butu dar vienas mazylis,bet veliau.O kaip bus istikruju bus matyt tongue.gif
Atsakyti