Įkraunama...
Įkraunama...

Troškiniai

Troškinys su špinatais ir slyvomis

Mėsos (jautienos, veršienos, avienos, kas ka mėgstat/turit) pagal valgytojų skaičių. Aš dedu 0.5kg, kubeliais
Svogūnas, kubeliais
Pomidorai (galima luptus iš skardinės)
Sultinys (kubelis, ar koncentruotas. Koncentruotas man skaniau)
Špinatų 0,5kg, nuplautų ir supjaustytų
Džiovintų slyvų be kauliuko
Vienos citrinos sultys (galima ir dviejų, jeigu norite labiau rūgštaus nei saldaus troškinio. Aš dedu dvi, nes dievinu citriną troškiniuose smile.gif)
Prieskoniai: kurkuma, druska, paprikos milteliai, pipirai, truputis safrano. Pagal turėjimą ir skonį

Garnyrui kas patinka. Aš mėgstu su ryžiais.

Apkepti svogūną, dėti mėsą, apkepti su prieskoniais, versti į puodą, pilti sultinį, citrinos sultis, pomidorus, ir troškinti. Pusiaukelėj sudėti slyvas. Kai mėsa bus minkšta, špinatus. Prieskonius pareguliuoti asmeniškai. Skanaus smile.gif
Atsakyti
Noriu pasigaminti vistienos troskinuka su kokiu nors grietineles, grietines, besamelio padazu... Ka dedate i tokius troskinus, nes kazkaip pirma karta gaminsiu , tai lauksiu receptuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2010 08 18, 12:13)
Noriu pasigaminti vistienos troskinuka su kokiu nors grietineles, grietines, besamelio padazu... Ka dedate i tokius troskinus, nes kazkaip pirma karta gaminsiu , tai lauksiu receptuku 4u.gif


as prie vistienos dejau zirneliu ir moku (saldyta misini apviriau, po to troskinau), bet biski kazko truko, gal vistiena reikejo prieskoniuoti.... man irgi butu idomu suzinoti, kaip pagardinti tokio tipo troskini smile.gif
Atsakyti
Na prasau troskinys su kiaulienos kauliukais 4u.gif

user posted image

Na kas liecia troskinius, tai dazniausiai mesyte as apkepu ir tik tada troskinu. Nereikia gaileti cesnako, druskos ir aisku visokiu svieziu zoleliu. Labai gera skoni priduoda pomidoru pastos ar padazai. Tik aisku viska su saiku dozuoti reikia wink.gif
Atsakyti
Šiandienos pietus- vakarienė.

-Pamarinuota vištiena pakepama, vėliau dedami i tą pačią keptuvę didelio svogūno pusžiedžiai, morkos, šaldytos voveraitės, smulkiai pjaustyto pusę obuolio. Viskas pakepama ant nemažos ugnies. Pilama stiklinė vandens su kubeliu grybų sultinio, šaukštu cukraus ir šaukšteliu krakmolo. Šiek tiek paprikos saldžiosios miltelių, česnako, pipirų, prieskoninių žolelių, druskos galima įdėti. Troškinama. Galiausiai pilami šaldyti žirneliai, smulkintos džiovintos mirkytos slyvos. Viskas troškinama ant mažos ugnies. Ant pačio galo suberiami svogūno laiškai.
Atsakyti
Mano mėgstamiausias troškinys, kuris šiandien taip pat garuos ant pietų stalo - tai vištiena su daržovėm. O darau labai paprastai, tereikia pasimarinuoti vištienos filė, ją pakepinti, apvirti šaldytų arba šviežių daržovių, tada viską sudėti į vieną troškintuvą ir pabarsčius mėgiamais prieskoniais troškinti grietinėlėje (kai neturiu, dedu grietinės). Garnyrui verdu ryžius. Pasakiškai skanu wub.gif
Arba dar mūsų šeimoj dažnai gaminamas paprasčiausias kaip aš vadinu "šiupininis" troškinys, į kurį dedu kubeliais pjaustytas bulves, morkas, pupeles, poro ir bet kokios turimos mėsytės (tinka tek pamarinuota ir pakepta, tiek rūkyta). Labai sotu ir skanu! Valgom su šviežiais arba marinuotais agurkais, pomidorais. Man patinka tokio tipo troškiniai, nes juose gali panaudoti beveik viską, kas yra šaldytuve mirksiukas.gif Labai nebrangiai gaunasi, bet skonis puikus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suntea7: 10 kovo 2011 - 11:23
Gal kas turit koki skanu recepta troskinio su daug bulviu ir mesos smile.gif
Atsakyti
Na as gaminu vistienos troskinuka su darzovemis smile.gif
Reikes:
1. 2-3 papriku (as dazniausiai dedu raudona ir geltona)
2. 400g vistienos file
3. 2 nedideliu morkyciu
4. skardine koncervuotu kukuruzu kartu su zirneliais
5. Sojos
6. prieskoniai

Taigi pirmiausia juostelemis supjaustau paprikas, sudedu i keptuve and nedideles ugnies troskintis. Tuo metu labai nedideliais gabaliukais supjaustau vistienos file, isvolioju priekoniuose ir i kita keptuve sudedu kepti. Kai paprikos suminksteja sudedu tarkuotos morkytes ir kukuruzu ir zirneliu ir viska paslaikstau sojos padazu (cia pagal skoni). Apkepus vistienai, ja sudedu i darzoves ir dar apie 10-15 min viska patroskinu ant silpnos ugnies. Garnyrui verdu ryzius (kartais jei netingiu ryziu dar pakepinu nu kiausiniais, kaip ir kinieciuose duoda, be galo skanu mirksiukas.gif ) Troskinio gaunasi tikrai nemazai, manau pavalgys visa seimyna ax.gif

Troskinukas tikrai be galo skanus ir greitai paruosiamas thumbup.gif

Skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mariposa @ 2011 03 19, 12:38)
Gal kas turit koki skanu recepta troskinio su daug bulviu ir mesos  smile.gif

Paprieskoniuota supjaustyta mesa apkepu.I troskintuva sudedu apkepta mesa,nedideliais gabaliukais pjaustytas zalias bulves,stambiais gabalais pjaustytus pievagrybius,ipilu stikline sultinio,idedu pomidoru padazo ir grietines.Ir troskinu 20-30 min
P.s. tinka ivairios darzoves paprikos,pomidorai,cukinijos ir pan.
Atsakyti
Be galo mėgstu troškinius. O dabar kai darže daug savų daržovių wub.gif

Kopūstinis-agurotinis troškinys (4-6 nemažos porcijos)

user posted image

Mėsytės (dažniausiai naudoju kiaulieną, sprandinę, užtenka kumščio dydžio gabaliuko)
Kopūstas (vidutinio dydžio)
Cukinija arba agurotis (maždaug tiek pat kiek kopūstų)
Stiklinė šviežių žirnių (gali būti šaldyti)
Svogūnų laiškai
Krapai
Petražolės
(galima dėti morkų, bet man jos nelabai tad nededu)
Pipirai
Druska
Kiti prieskoniai pagal skonį

Pirmiausiai sudedam į gilią keptuvę supjaustytus kopūstus, kai šiek tiek suminkštėja dedam susmulkintą mėsą. Dar patroškinus dedam žirnelius. Ir pabaigai cukinija, svogūnų laiškus, krapus, petražoles.
Galima dar įdėti grietinės. Tinka valgyti su duona arba virtomis bulvėmis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggree: 16 liepos 2011 - 16:00
sveikos. Gal kas galite patarti koki troskini galeciau daryti dvieju beveik metu vaikui?Gal is farso ar koki kita zinote?nes isrankus bernuzelis...
Atsakyti
QUOTE(samanaa @ 2012 01 10, 22:55)
sveikos. Gal kas galite patarti koki troskini galeciau daryti dvieju beveik metu vaikui?Gal is farso ar koki kita zinote?nes isrankus bernuzelis...

samanaa 4u.gif
Gali daryti brokolių{jeigu mėgsta}+morkų+gumbinis salieras+kalakutienos kukuliukai+
grietinėlė{visa kita pagal jo pomėgius}

antra,mokoronai+mėsytė+morkytė+grietinėlė,ar sviestukas biggrin.gif
Atsakyti