Įkraunama...
Įkraunama...

Komunikabilumas

Mano vaikinas labai komunikabilus su visais sveikinasi (net katėm ir šunim) ir šiaip labai daug kalba.
Atsakyti
Mano dukrytė kalbina visus iš eilės. O jei dar ją kas užkalbina ar nusišypso, tai būna siaubingai patenkinta. Vaikai labai patinka, ypač panašaus amžiaus.
Atsakyti
Mano sūnui taip pat labai patinka vaikai. Gatvėje, poliklinikoje, bet kur pamato, tai iš paskos lekia, o ypač patinka mergaitės, o jei dar ir plaukučiai ilgi, tai išvis fantastika...., net barankas galėtų atiduoti. O suaugę patinka nelabai. Kai pakalbina, tai jis iš karto prie mamos glaudžiasi, gėdinasi mat. Nors su kaikuriais ir pabendrauja truputėlį. Anksčiau, kažkaip ir susuaugusiais labiau bendravo, dabar jau nelabai.
Atsakyti
O mano pipiras baikštus. Kieme gal kiek geriau, bet jei į namus svetimas žmogus ateina - prašosi ant rankų, verkia sad.gif Tikiuosi, kad tai praeis, bet baisiausia pasidaro, kai pagalvoju, kad jau rudenį eisim į lopšiuką doh.gif , kaip jis ten pripras ir ar aplamai pripras?
Atsakyti
o mano mazoji tik is pradziu drovisi, o po to tai jau neina sulaikyti, o jei dar sveciai vyriskos gimines... smile.gif
Atsakyti
Iki maždaug pusantrų metukų mano berniukas tupėjo, galima sakyti, po mano sijonu - buvo toks maminukas maminukas. O paskui "išėjo į trasą". Dabar bendrauja su visais, su kuo netingi: drąsiai, gražiai, mandagiai ir be jokių baikštumų. Pasikeitė kardinaliai, žodžiu. Pradžioj net sunku patikėti man buvo ta jo permaina. Kaip toliau bus - pamatysim, bet dabar tai man labai gražu, kad jis taip "be kompleksų" bendrauja 4u.gif.
Atsakyti
O mano vaikas turi labai daug baimiu verysad.gif Kiekvienas naujas ir neiprastas daiktas jam sukelia verkimo priepuoli verysad.gif Svetimu zmoniu irgi bijo, pradeda verkti, o jeigu dar koks vaikas pribeges uz rankos paims tai visai isterika prasideda. Manau kad visos baimes persidave nuo manes nestumo metu, nes kai laukiausi mire mano tetis. Po jo mirties as labai visko bijojau. blink.gif Vienai buti namie buvo kazkoks kosmaras (tetis mire namuose) sad.gif Tai va dabar visas savo patirtas baimes matau savo vaike sad.gif Bet tikiuosi jis kazkada isaugs is sito tarpsnio ir viskas bus gerai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguole55 @ 2005 05 11, 09:19)
O mano vaikas turi labai daug baimiu  verysad.gif Kiekvienas naujas ir neiprastas daiktas jam sukelia verkimo priepuoli  verysad.gif Svetimu zmoniu irgi bijo, pradeda verkti, o jeigu dar koks vaikas pribeges uz rankos paims tai visai isterika prasideda. Manau kad visos baimes persidave nuo manes nestumo metu, nes kai laukiausi mire mano tetis. Po jo mirties as labai visko bijojau.  blink.gif Vienai buti namie buvo kazkoks kosmaras (tetis mire namuose)  sad.gif Tai va dabar visas savo patirtas baimes matau savo vaike  sad.gif Bet tikiuosi jis kazkada isaugs is sito tarpsnio ir viskas bus gerai.  ax.gif

išaugs, tik niekuomet nebark ir nepyk ant vaiko už tas baimes. Stiprybės ir kantrybės jums abiems mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano sūnus labai drąsus vaikas, nebijo nei vaikų, nei suaugusių... Pats eina ir kalbina visus, drąsiai ima kitų vaikų žaislus ir savus duoda. Prašosi ant rankų pas suaugusius, net jeigu juos mato vos 10 min... Vaikas gerai pasilieka su kitais žmonėm, kai tėveliams reik išeit, neverkia ir neieško tėvų ax.gif Kol kas neturėjom jokių problemų dėl bendravimo smile.gif
Atsakyti
Maniske irgi prie komunikabiliuju 4u.gif - labai domisi vaikais lauke - eina pas juos su sypsena, paglosto, apziuri, kalbina doh.gif , taciau dazniausiai kontakto nesulaukia verysad.gif - matyt tokiu nera dauguma mirksiukas.gif
Su suaugusiais atsargesne - lauke privengia, o atejusius i svecius atsargiai apziuri, taciau po tam tikro laiko isidrasina ir jau "podruske" - laukia nesulaukia vel sveciu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguole55 @ 2005 05 11, 09:19)
O mano vaikas turi labai daug baimiu  verysad.gif Kiekvienas naujas ir neiprastas daiktas jam sukelia verkimo priepuoli  verysad.gif Svetimu zmoniu irgi bijo, pradeda verkti, o jeigu dar koks vaikas pribeges uz rankos paims tai visai isterika prasideda. Manau kad visos baimes persidave nuo manes nestumo metu, nes kai laukiausi mire mano tetis. Po jo mirties as labai visko bijojau.  blink.gif Vienai buti namie buvo kazkoks kosmaras (tetis mire namuose)  sad.gif Tai va dabar visas savo patirtas baimes matau savo vaike  sad.gif Bet tikiuosi jis kazkada isaugs is sito tarpsnio ir viskas bus gerai.  ax.gif


Va va ir mano vaikinukas beveik toks pats. Buvom nueje paziureti i darziuka kuri prades jau nuo rugpjucio lankyti, tai niekur nepasileido nuo manes ir vyro. Kiti vaikuciai taip graziai zaide su zaislas, o maniskis buvo labai issigasdines. Net pradejau baimintis, kad vaikinas gali nesiadaptuoti darzelyje cry.gif Kaip nugaleti jo baimes blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2005 06 01, 21:17)
Va va ir mano vaikinukas beveik toks pats. Buvom nueje paziureti i darziuka kuri prades jau nuo rugpjucio lankyti, tai niekur nepasileido nuo manes ir vyro. Kiti vaikuciai taip graziai zaide su zaislas, o maniskis buvo labai issigasdines. Net pradejau baimintis, kad vaikinas gali nesiadaptuoti darzelyje  cry.gif Kaip nugaleti jo baimes  blink.gif  g.gif


Mes sia savaite ejom 3 dienas i darzeli, tai pirma diena turbut nesuprato kas darosi ir neverke paliktas. Antra diena jau verke daugiau, nes pati aukletoja pasake, kad uzreke ant kitu vaiku, o jis issigando ir pradejo verkt. O trecia diena tai visa buvimo laika (apie 1 val.) verke. verysad.gif verysad.gif Tai dabar nebevedam, bet greit man reiks i darba eit ir tada jau reiks nori nenori vest i darzeli. Nezinau kaip bus, bet labai bijau sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti