Įkraunama...
Įkraunama...

Komunikabilumas

Dėl darželio ir aš bijau... sad.gif Šiaip mergička komunikabili tiek su suaugusiais, tiek su vaikais. Su suaugusiais viskas tvarkoj visais atžvilgiais, o su vaikais... Viska gerai tol, kol jie jos neliečia g.gif Yra tokių vaikų, kuriems reikia paliesti, apkabinti ir pan., tai va to mano mergina pakęsti negali... Kartais pagalvoju, gal net geriau būtų jei ji atstumtų tokius vaikusm, bet ji pradeda bėgti nuo jų slėptis... g.gif Kol kas tai būdavo mamos "sijonas", o darželyje? g.gif
Ir šiaip, jei koks vaikas neduoda žaisliuko, tai maniškė ateina pas mane ir sako: paprašyk, kad duotų... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2005 06 03, 08:19)
Dėl darželio ir aš bijau...  sad.gif  Šiaip mergička komunikabili tiek su suaugusiais, tiek su vaikais. Su suaugusiais viskas tvarkoj visais atžvilgiais, o su vaikais... Viska gerai tol, kol jie jos neliečia  g.gif  Yra tokių vaikų, kuriems reikia paliesti, apkabinti ir pan., tai va to mano mergina pakęsti negali... Kartais pagalvoju, gal net geriau būtų jei ji atstumtų tokius vaikusm, bet ji pradeda bėgti nuo jų slėptis...  g.gif Kol kas tai būdavo mamos "sijonas", o darželyje?  g.gif
Ir šiaip, jei koks vaikas neduoda žaisliuko, tai maniškė ateina pas mane ir sako: paprašyk, kad duotų...  ax.gif



Va va maniskiui irgi tas pats sad.gif Kol prie jo nelenda tai viskas dar gerai, bet jei jau koks vaikas uz rankos paims ar apsikabins tada sakes doh.gif blink.gif unsure.gif
Atsakyti
o maniškis keistuolis, dažnai atrodo kad nepagal savo metus mąsto,jam tik 1,10 mėn. bet jam visai neįdomūs bendramažiai lauke nuvedu į tokią aikštelę kur labai daug bendraamžių na kaip darželyje, o šalia yra futbolo ir krepšio aiktės tai tas varo kur dideli bernai na paaugliai, šakės kaip pavargstu nes laksto iš paskos kamuolio ir aš iš paskos, pasižiūriu į kitus vaikus žaidžia gražiausiai sad.gif
plius dar verkia jei kas ko nors savo neduoda, žaislų dalintis irgi nenori, bet vaikų kambaryje jam labai smagu, bet vėl gi laksto paskui didčkius juokiasi kai jie ką nors ne taip daro cry.gif
suaugusių gėdinasi, bet man lafa būna tada nes sėdi ramus beveik visą vakarą ant kelių ax.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif Mūsiškė irgi kaip čia daugumos labai drąsi . Tačiau vaikų ne visuomet reikia . Ojei ją kas paliečia irgi būna problemų , dažniausiai gauna atgal . sad.gif sad.gif sad.gif Bet po kiek laiko vėl prieina kalbina , tai yra pritupus šypsos . Labai pavydi žaislų , net ir į svečius nuėjus puola iš draugų atiminėt žaislus , bet sprunka su keista šypsenėle .
Su suaugusiais problemų irgi nėra , tik jei nepatinka nesėda ant kelių ir viskas . Gal tokia drąsi , kad lankom mokyklėlę , o gal ir ne ...?
Atsakyti
ooo, komunikabili-tai svelniai pasakyta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
daznai turim sveciu, tai su suaugusiais gerai sutaria, tik nepatinka girti (ypac kai ja uzkalbina lauke), na ir kartais kokie zmones nepatinka, tai tada jau i asaras ir slepiasi uz musu, bet tai turi but tikrai nekoks zmogus. fear.gif
o jau suvaikais ir dar vyresniais tai jau zaidzia, i akys ziuri ir viska is paskos daro, o paskui sutikus jaunesnius (nia savo vienmecius) tai bando taip pat zaist-organizuoja traukinuka ir bando "vaziuot"...toli ne visi toki zaidima dar zino budami vieneriu lotuliukas.gif lotuliukas.gif visus vezymelius apziurim, visiem sypsomes ir kalbinam visas bobuliukes parke ar poliklinikoj...net kosmaras kaskoks tai...jei yra parke zmoniu-tada tvarka...TURI but zmoniu VISADA...visa i mama blush2.gif blink.gif tongue.gif
Atsakyti
Mano mergina labai drąsi, bet tik su vaikais bigsmile.gif , o su suaugusiais į kalbas nesileidžia schmoll.gif , nebent, pakalbina kokia malonios išvaizdos moteris, tada susigėdus šypteli, o jei koks vyriškis unsure.gif doh.gif , tai iš kart ašarų pakalnė verysad.gif
Atsakyti
mano panelyte tai labai megsta aplinkiniu demesi ypac vyru,kalbina leles,ir visiem sypsosi,nebijo svetimu,viskas jai idomu biggrin.gif
Atsakyti
Mums buvo vargo su svetimais iki kokių 1,6m.Visų bijojo.Bet dabar super nieko nebijo ir su visais draugiškas.Tik va vyro mamos iki šiol nepripažysta. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(VILGRA @ 2006 05 31, 18:59)
Mums buvo vargo su svetimais iki kokių 1,6m.Visų bijojo.Bet dabar super nieko nebijo ir su visais draugiškas.Tik va vyro mamos iki šiol nepripažysta. verysad.gif


Pripažins. Maniškis seneliui ilgokai boikotą buvo paskelbęs ax.gif , o dabar geriausi draugai thumbup.gif
Atsakyti
maniske ka megsta tai bendraut labai kai isenam i lauka tai visiems turi nusisypsot ir pakalbint,o jei kas uzkalbina tai laiminga o ypac patinka mazi vaikiukai biggrin.gif
Atsakyti
musus zuikius labai megsta bendrauti biggrin.gif niekada aplinkiniu nebijojo ir nebijo,visus sbnekina,visiems sypsosi,dar dauguma ir nubuciuoja hihihi.gif ypatingai megsta vaikus,dar labiau: mergaites lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Manajam15 men.,bet nuo gimimo daug keliaujam ir bendraujam.Jis pas visus eina,nebijo.Vienas zaist nenori,reikia kompanijos ir geriausia-suaugusiuju.Su vaikais maziau zaidzia,bet vaikai patinka.Tikiuosi,kad darzeli problemu nebus,jis kompanijjos zmogus.Tik kartais pagalvoju,kad reiks mokint pas visus is eiles neit.Siais laikais visokiu zmoniu pasitaiko,kazkoks baimes faktorius reikalingas.Gal paaugs ir vel keisis bendravimas,ismoks atsirinkti.
Atsakyti