Įkraunama...
Įkraunama...

Komunikabilumas

aš tai norėčiau, kad manišksi būtų bailesnis rolleyes.gif dabar tai puola prie visų, auklė sako (akivaizdi tiesa), kad su bet kuo gatvėj nueitų - mamai rankos nė už ką neduoda, o svetimam - drąsiai doh.gif Vaikai tai ypač patinka, o dar jei vyresni bigsmile.gif ale iš bėdos tinka ir suaugėliai biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane irgi dukrytė jau labai bendraujanti,jei jau jai patiko žmogus tai jau neatsikabins nuo jo kol antranku neatsidurs. unsure.gif
O vaikai tai irgi labai patinka,net cypt iš laimės pradeda kai pamato doh.gif
Atsakyti
Mano nuo mažens komunikabilus labai, irgi kartais per daug, bet jau paskutiniu metu pamasto ar verta kabintis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingosius @ 2006 06 02, 14:12)
Pripažins. Maniškis seneliui ilgokai boikotą buvo paskelbęs ax.gif , o dabar geriausi draugai thumbup.gif

Musiske taip pat tik su seneliu ir viena mano pussesere nebendrauja rolleyes.gif .Idomu ka tie vaikuciai jaucia,kad uztenka ju nemegstamam zmogui pasnekint ir iskart dudas ijungia g.gif doh.gif
Atsakyti
Ugnius atsirenka su kuriais bendraamžiais nori bendrauti, o su kuriais-ne smile.gif
Suaugusių nebijo, nors iš pradžių pasidrovi truputį, kuo aš labai džiaugiuosi, nes anksčiau bet kam kardavosi ant rankų ir bet kas jį galėjo nusivesti
AnksčiAU bijodavo žmonių su ryškiai rudomis akimis, tarp jų ir diedukas patenka Dabar nebebijo smile.gif
Atsakyti
O Jūs man pasakykit geriau, nuo ko priklauso tas vadinamasis vaiko komunikabilumas? g.gif man kažkodėl atrodo, kad didelia dalimi tai lemia patys tėvai, kaip jie tą vaiką pažindina su pasauliu....gal ir klystu....ale graudu žiūrėti, kai 3-5 metų vaikas tepripažįsta tik mamą, tuoj pat žmogų pamatęs dūdas paleidžia unsure.gif
Atsakyti
gerrai sekasi biggrin.gif
Atsakyti
Musu berniukas nelabai megsta bendraut su uz save jaunesniais ir bendraamziais, o vyresni ir suauge-geri draugai smile.gif Gatveje daznai sveikinasi su nepazistamai ir nueinant pasako "atia" doh.gif
Atsakyti
Musu mazylis labai komunikabilus myli ,buciuoja visus is eiles 4u.gif suauges-gerai,kudikis-super,o jei didesnis vaikas tai isvis balius tongue.gif visai nepazystama sutikes patyrineja kokias 5 minutes ir jei viskas ok,jo jau nuo kaklo nenukrapstysi 4u.gif
Atsakyti
mano dukra irgi bendraujanti, patinka jai vaikai,žaidžia su jais kažką šnekasi tarpusavyje,su vienais gana noriai dalinasi žaisliukais ,o kitų nė iš tolo neprisileidžia.dėl suaugusių žmonių,kai būnam kieme tai jei kas pakalbina nusišypso,seka iš paskos,bet va jei kas ateina į svečius ar mes nueinam iš pradžių jaučiasi nedrąsiai,o kai pripranta ir ant rankų eina,ir savo turtą aprodo.
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2007 03 28, 11:21)
O Jūs man pasakykit geriau, nuo ko priklauso tas vadinamasis vaiko komunikabilumas?  g.gif  man kažkodėl atrodo, kad didelia dalimi tai lemia patys tėvai, kaip jie tą vaiką pažindina su pasauliu....gal ir klystu....ale graudu žiūrėti, kai 3-5 metų vaikas tepripažįsta tik mamą, tuoj pat žmogų pamatęs dūdas paleidžia  unsure.gif

nemanau, kad didele dalim nuo tėvų schmoll.gif manau, čia kažkiek yra įgimta, gal kiek siejasi su saugumo jausmu šeimoj ir pan. Tiek vaikio tėtis, tiek aš pati su svetimais bendraut nemėgstu - gatvėj ar pan., o vaikas - visiška atvirkštybė doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aitė: 02 balandžio 2007 - 12:59
bendrauti sekasi labai gerai jau seniai ir su visais. Nors buvo toks trumpas amžiaus tarpsnis - kai svetimų labai bijojo... Bet smagiausia kad pagaliau išmoko gražiai žaisti su vaikais, apsikeisti žaislais ir nerėkti čia viskas manoooooooooo biggrin.gif
Prie supynių moka palaukti eilėje ir su svetimais vaikučiais susipažinti
Atsakyti