Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojame toliau

QUOTE(gobsiukas @ 2009 01 05, 01:44)
as noreciau jusu pagalbos  gal yra tokiu kas zinotu nes nezinau ko paklausti  . Pries koki 15 metu sapnavau kad laidoju savo vaika o kiats buvo i man isikibes i ranka ( sapnas ryskus) po to pries vetuves vel tas pats sapnas mazdaug pries 5metus  , ir dabar  vel sapnavau pries metu  ir sapnuoju vis tapati sapna nieko nesuprantu  vos ne kasdiena  net nezinau ka ir bagalvoti doh.gif  as turiu du vaikiukus

O po tu sapnu paciai sirgti neteko? Nes as pastebejau, kad man vaiku mirtis reiskia pacios ligos greita.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 01 05, 08:38)
O po tu sapnu paciai sirgti neteko? Nes as pastebejau, kad man vaiku mirtis reiskia pacios ligos greita.

kazkaip nepastebejau reiks paziuret gal tai ir pasitvritins smile.gif aciu uz patarima 4u.gif
Atsakyti
O aš šianakt sapnavau būrį artimų girtų žmonių: visų pirma savo mamą, kuri atėjo į balių (kažkoks balius vyko)visai girta (ji negerianti iš viso), paskui dar mano vyras visas girtas buvo ir šiaip vėliau daug keliavau per miestą ir vis aplinkui girti pasitaikydavo g.gif . Kas čia per velniava? Jokie baliai nenusimato pas mus. O sapno pabaigoje užėjau neapsikentusi į tokį ramų žalią kiemą, po kurį vaikai vaikšo ir katytė pilka perbėgo kelią kaip strėlė. Tokia ramybė ramybė pasijautė ir dar spėjau pagalvot, kaip čia saugu tiems vaikams žaisti ir pabudau.

Nu išaiškinkit man žinovės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamymamy: 08 sausio 2009 - 16:20
labukas 4u.gif
sapnavau labai keista sapna - kad nusiimu savo vestuvini zieda,o jis ima ir subyra i daug daliu,lygis nareliu butu padarytas..issigastu susemiu i sauja ir ein pas vyra parodyt,kas atsitiko..gal kas zinot ka tai galetu reiksti. aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tikas @ 2009 01 09, 15:03)
labukas  4u.gif
sapnavau labai keista sapna - kad nusiimu savo vestuvini zieda,o jis ima ir subyra i daug daliu,lygis nareliu butu padarytas..issigastu susemiu i sauja ir ein pas vyra parodyt,kas atsitiko..gal kas zinot ka tai galetu reiksti. aciu uz atsakyma  4u.gif

Kliba jusu santuoka unsure.gif Ieskokite atsakymu tenai, dazniausiai visi sapnai atplaukia is pasamones.
Atsakyti
Prieš mėnesį sapnavau keistą sapną: daug daug sniego, didžiules pusnis ( nu va tiek kiek dabar Kaune kiemuose pastarosiomis dienomis priversta) , aš einu per tą sniegą su vyru ir vaiku. Sniegas švarus ir baltas. Su vaiku berods susikibusi rankomis, vyras eina šalia. Eianame taku per geležinkelį , ne išilgai bėgių, bet skersai, ten toks lyg perėjimas pėstiesiems, aplinkui, kaip minėjau- daug sniego- o ant to sniego auga didžiulės braškės, tokios didžiulės( maždaug didelio obuolio didumo), ir tokios ryškios ryškios raudonos. Tas takas per geležinkelį irgi snieguotas, o jo pakraščiuose eilutėmis sustatytos degančios žvakės ( ne ilgos senoviškos, bet tokios kaušeliuose, kaip per Vėlines degamos).
Kas nors gal paaiškins, ką galėtų reikšti? g.gif
Atsakyti
As sapnava, kad nusipirkau mini sukvezimuka su mech. pavaru deze ir as ji vairuoju, daug prakaito islieju, kol pramokstu...Pirkau kaip ir MB, o vairavau kazkodel pati

Tiesa sakant ne pirma karta sapnuoju save vairuojancia, net minciu nebuvo kile, kad reikia teises gauti doh.gif
Realiai tai vairuoju automata ax.gif
Itariu, kad tai reiskia saves realizavimas??!! siuo metu intensyviai mastau ka studijuoti, kokia krypti pasirinkti profesijos blush2.gif
Nuojauta kuzda
Dar sapnavau, kad as nescia ir echoskopuoja mano pilva ir rodo ketvirtuka blink.gif Ir pojuciai tokie tikroviski, soko busena, netekau amo, viskas nusileido doh.gif
O sito sapno nesuprantu
Buciau dekinga uz ats mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 09 sausio 2009 - 23:31
Kelintą kartą jau sapnuoju piktą juodą šunį su dygliuotu antkakliu unsure.gif Kaip jis atlekia milžinišku greičiu link manęs, bet aš vos spėju uždaryt duris unsure.gif O jis tiek loja tiek drąsko tas duris unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, neseniai sapnavau įdomu sapną, gal kas žino ką tai galėtu reikšti? taigi mes prie namų (nuosavas namas) aš , mama, sesuo vasarą skalbiam lauke, aplinkui daug bliudų ir virvių skalbiniams, o aš vis kabinu tuos skalbiunius džiauti g.gif
Atsakyti
Laba,
Siandien sapnavau baisu sapna:
Lyg mano mergaites zaide prie atidengto sulinio. Viena vyresnioji pasiseme vandens is to sulinio, o antroji norejo semti ir as kaip tik ziuriu ir mastau, kad mazoji dabar ikris, ir is tikruju i krito i vandeni. Vanduo svarus. As puolu paskui ja i ta sulini. Jinai lyg paneria, o as niekaip negaliu nusiirti iki jos ir ja istraukti. Net pabudau nuo tokio sapno.

Siaip kad ikrenta i vandeni mano mergaites sapnuoju jau antra karta. Kazkur skaiciau, kad tai gali buti susije su plauciu ligom. O svarus vanduo kaip ir sveikata reiskia. Is tikruju po to sapno pradejo reciau sirgti, nors pries tai neisbrisdavome is ligu.

Kaip manote ka tai galetu reiksti? Pati tai galvoju, gal cia visai geras sapnas, nes ir dabar mazoji pakosti. Gal jau pasveiksim.... g.gif Tik tas negalejimas jos istraukti is vandens mane kazkaip neramina. Negaliu padeti savo mergaitei g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dianule: 15 sausio 2009 - 12:25
QUOTE(Avocetė @ 2009 01 14, 15:37)
Kelintą kartą jau sapnuoju piktą juodą šunį su dygliuotu antkakliu  unsure.gif Kaip jis atlekia milžinišku greičiu link manęs, bet aš vos spėju uždaryt duris  unsure.gif O jis tiek loja tiek drąsko tas duris  unsure.gif  unsure.gif

suo-draugystes, draugo paralele.
gal susipyksit su draugu , lojimas-apkalbos. bent jau man ax.gif g.gif


gal kas man pades. sapnavau, kad esu banzycioje, tokia zerinti, paauksuota, o as blaksaus, taip noriu islekt, nerandu isejimo. pagaliau radus, atsiduriu labai grazioj vietoj -zaliuojantys medziai, vaisiai..
keista, kad taip ardziaus, lyg noreciau is rusio istrukti, o ten juk banznycia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2009 01 16, 17:49)
gal kas man pades. sapnavau, kad esu banzycioje, tokia zerinti, paauksuota, o as blaksaus, taip noriu islekt, nerandu isejimo. pagaliau radus, atsiduriu labai grazioj vietoj -zaliuojantys medziai, vaisiai..
keista, kad taip ardziaus, lyg noreciau is rusio istrukti, o ten juk banznycia g.gif

Kiekvienas savaip supranta bažnyčią - vieniems tai išsilaisvinimas iš kančių, kitiems - rėmai, nuostatos. Jeigu norėjai bėgti iš auksinės bažnyčios - norėjai ištrūkti iš savo pačios nusistatytų rėmų, todėl greit ateis išsisavadimas, nes žalia gamta yra gyvybės ir meilės simbolis (žalia spalva yra širdies čakros spalva). Todėl galimas susitaikymas namuose, gal nauja meilė ir tai duos labai gerus vaisius... Šiuos simbolius išskaičiau iš Lietuvių senovinio sapnininko.
Atsakyti