Įkraunama...
Įkraunama...

Biodroga Kosmetika

Kaip bebutu gaila, bet man Biodrogos kremai netiko. Nusipirkau savo issvatojus kremus - dienini ir naktini SPA SENSATION ROYAL AQUAMARINE FORMULA, bet veidas labai rausta, pries tai turejau meginuka, pabandziau - labai patiko ir nieko neatsitiko. Ir kur man juos dabar det? g.gif
Atsakyti
Pasiūlyk kam nors. mirksiukas.gif Aš pati perku ne firmines pakuotes iš savo kosmetologės, todėl dabar paeiliui tepuosi trim ir vis žiūriu, kuris čia man yra pats pačiausias. smile.gif
Atsakyti
sveikutes.o kaip kainos siu kremuku?ar galima pradziai megineliu nusipirkt?
Atsakyti
QUOTE(pagrandukasss @ 2006 05 02, 18:34)
sveikutes.o kaip kainos siu kremuku?ar galima pradziai megineliu nusipirkt?
Kainos nera pacios zemiausios,o meginukus ,bent jau man,kosmetologe uz dyka duoda,pabandyk susirast koki salona,kas su sia kosmetika dirba ir paprasyt meginuku.
Kas link kremu,man irgi jie schmoll.gif ,bandziau veido konturus gerinanti-oda paraudonijo,panose ishbere,kremas su ikrais irgi netiko.Tik Puran kremukas mano misriai odai visai nieko,o ir kaina nediduke.Krempudra irgi schmoll.gif
Pylingas labai patinka,prausiklis Puran irgi neblogas.
Atsakyti
QUOTE(pagrandukasss @ 2006 05 02, 19:34)
sveikutes.o kaip kainos siu kremuku?ar galima pradziai megineliu nusipirkt?

As meginelius gaunu nemokamai pas savo kosmetologe. Bet dar nei karto nepirkau, kainos nezemiskos biggrin.gif
Atsakyti
vakar nusipirkau puran tonuojanti dienini kremuka - patiko, labai lengvai tepasi, maskuoja paraudimus drinks_cheers.gif
Atsakyti
kur vilniuje radai pirkti?originaliam bonkiuke ar is kosmetologes? kiek kainavo, koks kiekis?
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2007 01 20, 20:40)
kur vilniuje radai pirkti?originaliam bonkiuke ar is kosmetologes? kiek kainavo, koks kiekis?

buvau uzejusi i biodroga spa centra raugyklos g. - ten pirkau originalioj pakuotej, bet planuoju nueiti pas kosmetologe biggrin.gif
Atsakyti
o toliau kokie atsakymai? rolleyes.gif
Atsakyti
toliau atsiliepimai apie dienini maskuojanti kremuka - man patinka bigsmile.gif
veidas po jo pasidaro toks lygus, spuogiukus padziovina. Dar turiu meginuka fluido misriai-riebiai odai is Puran serijos - bigsmile.gif tinka ir patinka, eisiu pirkti sita dalykeli ir dar pas kosmetologe uzsirasysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 01 22, 09:44)
toliau atsiliepimai apie dienini maskuojanti kremuka - man patinka  bigsmile.gif
veidas po jo pasidaro toks lygus, spuogiukus padziovina. Dar turiu meginuka fluido misriai-riebiai odai is Puran serijos -  bigsmile.gif tinka ir patinka, eisiu pirkti sita dalykeli ir dar pas kosmetologe uzsirasysiu  biggrin.gif


Jei padziovina spuogus, tai jis nelabai tinka sausai odai? O ar tikrai gerai maskuoja, kaip ant odos, nesimato? Kokia kaina to kremuko su spalva?
O fluidas- tai cia kas, krempudra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 22 sausio 2007 - 10:56
fluidas-greiciausiai lengvas kremukas
tau ji dave perkant spalvota kremuka?
Atsakyti