Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas fotokonkursas "Vanduo - mano stichija!"

QUOTE(Stiuardese @ 2005 07 10, 08:41)
Va, prabalsavau  4u.gif Sąžiningai už 5  ax.gif Nors šį kartą slabnai kažkaip, mamos/tėčiai matyt gėdijasi  tongue.gif


ir as prabalsavau uz 5 ir tu kuriu veidai ne nuslepti ax.gif smile.gif
Atsakyti
"Rybačiokas" geriausia nuotrauka thumbup.gif , ir įtariu žinau kieno thumbup.gif atidaviau balsą pioneer.gif
Atsakyti
Aš pabalsavau, bet favoritės neturiu. Gal labiausiai patiko ta situacija, kur moteris brenda į fontaną varlės bučiuoti g.gif

Dalyvauju ir pati, bet jau paskutinėmis dienomis įkėliau. Paskatino tai, dak labai mažai dalyvių. Vos ne vos kažką su vandeniu suradau doh.gif Į prizines vietas nepretenduoju doh.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kopa: 10 liepos 2005 - 14:35
Va ir aš jau prabalsavau 4u.gif
Atsakyti
Aš taip pat jau išbalsavau tongue.gif
Atsakyti
Ir aš jau balsavau smile.gif
Atsakyti
O as valanda ieskojau savo kompo albumuose tinkancios nuotraukos, mat dalyvauti susiruosiau, o pasirodo balsuoti jau reikia blink.gif va kaip be ineto pasedi..

Varau balsuoti, buvau uzmetusi zhvilgsni, "Vandens paukste" tikrai krito i aki, vienas balsas bus ten. Nu noreciau net nebalsuoti uz ja, kad neatrodyti "suagituota" biggrin.gif , bet negaliu....puiki nuotrauka.. tiesiog puiki.. kaip galima neprabalsuoti biggrin.gif Saunuole, motin biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fasolka: 10 liepos 2005 - 21:47
Ir mes su mažąja balsavom.
Aš – už „Vandens paukštę“, dukrytė – už šaltą dušą, barzdą, undinę ir „jokių ašarų“ thumbup.gif
Atsakyti
Susigraudenau cry.gif Tiek daug nuotraukyciu buvo pereituose konkursuose, o dabar beveik ner kam balso atiduot sad.gif Vasara, issikvepe mamos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SandraB: 10 liepos 2005 - 22:22
QUOTE(Kopa @ 2005 07 10, 15:33)
Aš pabalsavau, bet favoritės neturiu. Gal labiausiai patiko ta situacija, kur moteris brenda į fontaną varlės bučiuoti g.gif



Ir as uz sita prabalsavau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O as turiu favorite - vandens paukste!!! thumbup.gif thumbup.gif be galo grazi ir nuotrauka, ir pati paukste joje.

Dar balsavau uz -
- Nevezyje,
- Kai fontana pamatau... kur mama laiko vaikiuka virs fontano;
- O dabar apsisukat ir nesat i kita kranta - kai pamaciau nuotraukyte, is karto patiko, bet jau pavadinimas thumbup.gif thumbup.gif
- kaip smagu drauge zydrame vandenyje - man vanduo ir vaiku dziaugsmas jame - neatskiriami.
Atsakyti
O aš balsavau už"neužsislėpusius"vyrus ax.gif Manau verta,kad jie sutiko čia dalyvaut ir paįvairint"mamyčių ir vaikučių"valstybę smile.gif O pati įdomiausia nuotrauka,tai to kostiumuoto vyruko dušas thumbup.gif
Atsakyti