Įkraunama...
Įkraunama...

Skrydis lėktuvu pirmą kartą

QUOTE(toli @ 2006 01 22, 13:35)
Kai pirma karta skridau i status, prisiklausiau is kazkur, kad ten bereceptiniai vaistai neva labai tai brangus, tai tokia kruva prisidejau, kad praktiskai nuo visko.  tongue.gif Mazdaug nuejau i vaistine ir pradejau vardinti: nuo galvos, sirdies, viduriu uzkietejimo, viduriu paleidimo sutvarkymo ir t. t, nors sveikata nesiskundziu.  Paskui dar paklausiau vaistininkes, kas man dar gali nutikti, tai net jai pritruko fantazijos.  lotuliukas.gif Zodziu, turejau dideli maisa vaistu visokiu uz koki simta su geru virsumi. Niekas neprisikabino. Antra karta kai skridau, beveik jokiu vaistu neemiau, jau tik keleta turejau, irgi niekas neprisikabino.

O del LT susidare vaizdas, kad prisikabina, jei grizti su didziuliu bagazu, o kaip isskrendi, tai dzin.  lotuliukas.gif

tai tikiuosi kad ir prie manes neprisikabins dar visgi reikia susipirkt chebrai pigesniu rukalu bei alkoholio juk reikes ikurtuves daryt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almantė_k: 22 sausio 2006 - 19:16
Sakykit, ar už kompaktus neduos per kuprą ax.gif ? Te pas mane visokie filmai, muzika softas.. Žodžiu "nelegalščina" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Brooke @ 2006 01 31, 11:49)
Sakykit, ar už kompaktus neduos per kuprą ax.gif ? Te pas mane visokie filmai, muzika softas.. Žodžiu "nelegalščina" blush2.gif

nu nemanau g.gif mano draugas vaziuodamas visus albumus i dvd diska sumete, kad svorio butu maziau smile.gif tai tikrai niekas neprisikabino
o gal kuri vezesi daugiau cigareciu bloku nei leidziama nes kiek girdejau galima 1 bloka o kiti sugeba po kelis persivezt blush2.gif ir kur juos deti kad neprisikabintu?
Atsakyti
Cha cha biggrin.gif Apsimainom patarimais biggrin.gif Maniškis vežės 4 blokus. Suslėpėm tašės dugne (jis toks išimamas..), ir būtų ir praslydę, jei ne pora pakiukų šoninėse kišenėse ("oficialus" blokas buvo rankiniam bagaže) doh.gif Konfiskavo.
O dėl kompaktų, matai, jaudinuos, nes pas mane jų labai nemažai.. Ne vienas ir ne du diskai, o kaip minimum kokie 5 "bugneliai".. Jei pariš, gausiu arba kokių 10 tūkstantukų, arba iki gyvos (fantazija..) lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 31 sausio 2006 - 23:00
QUOTE
o gal kuri vezesi daugiau cigareciu bloku nei leidziama nes kiek girdejau galima 1 bloka o kiti sugeba po kelis persivezt blush2.gif ir kur juos deti kad neprisikabintu?

Legaliai galima 2- vieną cielą, kitą reikia išardyti (atset savom reikmėm naudoji tongue.gif ), bet nelegaliai- kaip pasiseks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hestija: 01 vasario 2006 - 05:07
tai sakau sumesk i dvd diskus, ir gausis kokie 5 diskai o ne 5 "bugneliai" smile.gif

Hestija, bandysiu tavo patarimu pasinaudot, nes draugas vezesi 1 ciela rankiniam bagaze ir isardyta lagamine tai berods niekas neprisikabino smile.gif tik baisiai bijau tos keliones ax.gif o jei nukrisim blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almantė_k: 01 vasario 2006 - 08:36
QUOTE(Hestija @ 2006 02 01, 05:07)
Legaliai galima 2- vieną cielą, kitą reikia išardyti (atset savom reikmėm naudoji tongue.gif ), bet nelegaliai- kaip pasiseks  mirksiukas.gif

Įdomi teorija ax.gif
QUOTE(almantė_k @ 2006 02 01, 08:33)
tai sakau sumesk i dvd diskus, ir gausis kokie 5 diskai o ne 5 "bugneliai" smile.gif

Tai kad ir taip jau dvd vien gal pora jų gaunas (nius ten pas man ne tik cd dabar..) biggrin.gif Aišku, jei iš cd perrašyt į dvd, gal biški mažiau gautusi, ale kad labai daug vargo (prisipažįstu, aš tinginė) doh.gif
QUOTE
tik baisiai bijau tos keliones ax.gif o jei nukrisim blush2.gif

Oi, baik, negąsdink scare.gif Aš irgi kaip prisigalvojau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 01 vasario 2006 - 12:31
QUOTE(kotiki @ 2006 02 01, 12:29)
Tai gal kam nesunku bus isvardint ka veztis galima?Nes aktualu viskas,vyras isskrenda gyvent i kita saly,aciu. 4u.gif




http://www.cust.lt/l...ic?rubricID=388 pasiskaityk cia mirksiukas.gif

Brooke kad maziau bijotum ko gero reikia pries skrydi ikalt alc.gif , tada nervinsies ne del to kad galim nukrist, o kad neprivemtum ant grindu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almantė_k: 03 vasario 2006 - 12:11
Niekad nepamirsiu savo pirmo skrydzio i Ispanija. Skridau is Vilniaus i Barselona, su persedimu Prahoje. Viskas vyko labai sklandziai, kol nepasiekiau Barselonos oro uosto pasu kontroles. Na tada ir prasidejo linksmybes. Mane ir dar kelias merginas sulaike, nes jiems buvo itartina ka jaunos paneles gali veikti Ispanijoje. 3 - 4 valandas prasedejau, laukdama kol mane pakvies pasikalbeti, tuo tarpu maciau kaip zmones su visais daiktas isvedami atgal, t.y.deportuojami is salies. Mintyse meldziausi, kad tik manes neistiktu toks likimas. Kai pagaliau mane pakviete pasikalbeti, tai elgesi labai slyksciai, netgi paprase parodyti kiek turiu grynaisiais, visus dokumentus tu zmoniu pas kuriuos vykstu, savo studento pazymejima ir t.t. Zodziu patyriau didziausia kosmara savo gyvenima. O tai buvo pirmasis skrydis lektuvu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatita: 03 vasario 2006 - 12:51
QUOTE(almantė_k @ 2006 02 03, 13:01)
doh.gif  blink.gif  blink.gif na bet tiksla pasiekei? smile.gif tikiuosi man jau taip nebus juk i europos sajungos ribose skrisiu smile.gif

Na as manau, kad tau neturetu taip buti, visgi jau ES esam.. Nors ir tada buvo geguzes 3 d., buvo praejusios vos 3 dienos po istojimo i ES biggrin.gif Na, bet kai skridau keleta paskutiniu kartu, tai jau nesikabinejo. Tik vienas toks isimintinas kartas buvo biggrin.gif
O ta karta kai galu gale isejau is oro uosto, tai nei zodzio negalejau istarti manes laukiantiems zmonems, sokas buvo. Beje, kai mano draugas, manes nesulaukes, pradejo manes ieskoti po visa oro uosta ir dometis kur as uztrukau (sulaikyta buvau apie 3 - 4 val.) jam pasake, kad as jau deportuota esu. Nu kosmaras kazkoks.... Dabar kai prisimenu tai juokas ima, bet tada tai tikrai ne iki juoku buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2006 02 03, 13:32)
nu siaubas blink.gif ka jis turejo galvot kai jam taip pasake doh.gif man ir po siai dienai juokas neimtu

Taigi baisiausiai issigando, mane, kad tikrai deportuota esu, bet vis delto lauke ir niekur nesitrauke nuo duru. Kai isejau tai apsiverkem abu nes jau nesitikejom, kad pasimatysim. Ir dabar kiekviena karta kai skrendu lektuvu, baisiausia man yra pasu kontrole, visada pries akis tas pats vaizdas iskyla.
Atsakyti
QUOTE
Įdomi teorija ax.gif

Ne teorija, taip leidžiama oficialiai mirksiukas.gif Beje, sesė pastoviai į Angliją taip vežasi. Ir kai ko stipresnio porą trejetą butelaičių įsimeta, ir antibjotikų- oho ho, kokia šių gėrybių paklausa ten blink.gif blink.gif blink.gif Neužkliuvo nė karto- tiksliau, kai įstojom į ES, niekas taip priekabiai ES piliečių ir nebetikrina mirksiukas.gif
Atsakyti