Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Cobre @ 2008 12 23, 13:24)



QUOTE(Cobre @ 2008 12 23, 13:56)


šitos wub.gif wub.gif

QUOTE(mamusiuka @ 2008 12 26, 00:47)
ax.gif Niu va ir aš truputį į eterį įlysiu, kaip tik balta virtuvė tai atiduodu visų jūsų teismui blush2.gif naudojamės vos kelias dienas


labai jauki virtuvytė wub.gif

ar patogu be rankenėlių ax.gif man labai gražu be jų, bet neįsivaizduoju ar praktiška blush2.gif

Nulupkite plėvelę nuo gartraukio smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O ka reiskia Kargo krepsys?Kas cia per daiktas? blush2.gif
Atsakyti
keletas ideju ish interneto smile.gif


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lux Lady @ 2009 01 01, 13:52)
O ka reiskia Kargo krepsys?Kas cia per daiktas? blush2.gif

cia tokie metaliniai istrauliami krepsiai:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ABocius: 01 sausio 2009 - 16:38
mūsų baldininkas nepabaigęs darbų pasiplovė ax.gif Ieškau kas pabaigtų ir kolkas nelabai seksi, nes darbo nedaug...
palauksiu pavasario - įtariu bus daugiau norinčių, bet jei turite kokių pasiūlymų - būsiu dėkinga į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2009 01 01, 18:29)
cia tokie metaliniai istrauliami krepsiai:
user posted image

aciu doh.gif
Atsakyti
Su Naujais metais visus! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(perkunija @ 2009 01 03, 15:00)
Su Naujais metais visus!  drinks_cheers.gif

ilgai sventei mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
O ka daryti tokiu atveju. Mums rekomendavo gera baldu meistra. Susiskambinom, susiderinom, issirinkom spalvas, medziagas ir pan. Atejo imones, kurioj dirba meistras, savininkas, pasirasem sutarti, kad po menesio mums pagamins virtuve. Jau praejo 2 menesiai, baldu mes dar neturim, savininkas telefonu neatsiliepia, meistras pasake, kad is tos imones isejo ir mums baldus gamins kiti meistrai. Tiesa sakant, man rekomendavo meistra, o ne imone ir as nenoriu, kad baldus man gamintu bele kas. Ka dabar daryt?
Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2009 01 03, 22:05)
O ka daryti tokiu atveju. Mums rekomendavo gera baldu meistra. Susiskambinom, susiderinom, issirinkom spalvas, medziagas ir pan. Atejo imones, kurioj dirba meistras, savininkas, pasirasem sutarti, kad po menesio mums pagamins virtuve. Jau praejo 2 menesiai, baldu mes dar neturim, savininkas telefonu neatsiliepia, meistras pasake, kad is tos imones isejo ir mums baldus gamins kiti meistrai. Tiesa sakant, man rekomendavo meistra, o ne imone ir as nenoriu, kad baldus man gamintu bele kas. Ka dabar daryt?

skaitykit sutarti, ar ja galite nutraukti? Jei taip, siunciate registruota laiska imones adresu ir pareiskiate, kad sutarti nutraukete, ir reikalaujate per savaite grazinti avansa jei toks buvo, jei ne parasot, kad duosite i teisma. Na cia parasiau viena is variantu jei jums tinka jis.
Atsakyti
QUOTE(kristij @ 2009 01 03, 22:05)
O ka daryti tokiu atveju. Mums rekomendavo gera baldu meistra. Susiskambinom, susiderinom, issirinkom spalvas, medziagas ir pan. Atejo imones, kurioj dirba meistras, savininkas, pasirasem sutarti, kad po menesio mums pagamins virtuve. Jau praejo 2 menesiai, baldu mes dar neturim, savininkas telefonu neatsiliepia, meistras pasake, kad is tos imones isejo ir mums baldus gamins kiti meistrai. Tiesa sakant, man rekomendavo meistra, o ne imone ir as nenoriu, kad baldus man gamintu bele kas. Ka dabar daryt?


Kartais ne ebalduose uzsisakete? smile.gif
Atsakyti