Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Jolė @ 2009 01 06, 22:38)
kaip faina - du langai  wub.gif bus šviesu  wub.gif

kiek kvadratų  rolleyes.gif

o  stalviršius čia spec. nevienodas ar netyčia  ax.gif

man norėtųsi šaldytuvo arčiau "veiksmo" vietos  ax.gif  Manau tas darbo trikampis įsirengiant virtuvę ne šiaip sau sugalvotas  ax.gif Kodėl neišnaudoti kampų. pvz į vieną įkišti viryklę?  g.gif tik kampinis gartraukis brangus...ir tada kiek iki kriauklės liktų? ją, ko gero norėtum palikti ten tongue.gif

dėl viršutinių spintelių. kažkaip pamėtytos...
gal tos dešinėje nereikia  ax.gif O dvi mikrobangės reikalingos? ar ten TV  blush2.gif

Visumoje man patinka. panaši į mano  smile.gif bet dar yra ką veikti  rolleyes.gif


Musu virtuve yra apie 10 kvadratu.
Sitas projektelis tik pirmas mano bandymas, dar reikia ji tobulinti ir tobulinti! smile.gif
Tie stalvirsiai netycia nevienodi gavosi! ax.gif
Siaip ten vietos labai nedaug, todel jei mes idedam i kampa virykle, o saldytuva arciau, tai man nelieka darbo stalo tarp virykles ir kriaukles g.gif
Desineje spintele turetu buti skirta indams,nes prie kriaukles is desines bus indaplove. smile.gif Kaireje puseje mikrobanges neturetu buti! blush2.gif
Sis mano projektelis gali labai stipriai keistis, kai prie jo rimciau prises mano vyras! biggrin.gif
Dekui uz nuomone! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rota: 07 sausio 2009 - 10:08
QUOTE(rota @ 2009 01 07, 12:06)

Desineje spintele turetu buti skirta indams,nes prie kriaukles is desines bus indaplove. smile.gif

Kaireje puseje mikrobanges neturetu buti! blush2.gif


o jei tą spintelę atsukti - ant kitos sienos perkabinti - nebus geriau g.gif

taip ir pagalvojau biggrin.gif tik man norisi kuo mažiau ant stalviršio daiktų, tai geriau tą dešinėje nuimčiau, o kairinę palikčiau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rota @ 2009 01 07, 12:06)
Sis mano projektelis gali labai stipriai keistis, kai prie jo rimciau prises mano vyras! biggrin.gif



parodyk po vyro korekcijos kai padarys biggrin.gif tongue.gif mirksiukas.gif įdomu labai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2009 01 04, 23:39)
Mūsų virtuvė gan panaši, tik tikrai be rankenėlių smile.gif šioje jos yra, tik ilgos ir plonos wink.gif Mūsiškė balta, blizgi, rankenėlių nėr, vietoj jų frezuota plokštė. Pakankamai patogu, neva sunkiausia yra atidaryti indaplovę, bet problemų nekilo. Šiaip gan panašus patogumas kaip ir su tokiom ilgom rankenėlėm.
Šiaip turėtų gaminti pas bet kokius baldininkus, čia yra vadinamas dažytas lakuotas MDF, tik jis kiek brangesnis nei paprastas MDF.


aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
Patarkit ką dar galima koreguoti? Dar neapsisprendėm dėl spalvų nei baldų, nei sienų doh.gif
Jei nerodys ČIA nuotraukos.

user posted image
Skalbimo mašina bus sandėliuky. Ten kur aukštos plokštės, ten sienos. Tos nišos su veidrodziu nera. Kazin man ją daryti? Pagam mane tai graziau atrodo tas įėjimas į virtuvę, o MB - tai tik bereikalingas darbas doh.gif
user posted image
user posted image
O čia spintos keli variantai.
Atsakyti
QUOTE(Silke2000 @ 2009 01 07, 09:12)
Ar aš nesupratau, ar tu nori iš vonios pasidaryti virtuvę? Pas mano tėvus stalviršis išklijuotas plytelėmis. Kol kas jokių nusiskundimų. Na puodus reikia atsargiau dėti, kad neskiltų, o valosi neblogai.  cool.gif


ten paskui reikia pasirinkti kuchnia ir matosi virtuvės spintelės apklijuotos plytelėm. Man tai asmeniškai schmoll.gif , bet čia kiekvieno žmogaus pasirinkimas ir skonio reikalas.
man ji atrodo sunki ir neskoninga su tomis plytelėmis ax.gif
Atsakyti
Viotinola,

Man pirmiausiai uzkliuvo toks erdves nebuvimas ir jos skaidymas: skalbiankes atskyrimas, auksta pertvara tarp virtuves ir saliono... 4u.gif
Neskaidyciau taip grieztai ardves. Jeigu nori skirti virtuve nuo saliono, tai gal tiesiog tai gali buti valgomas subtilus staliukas, arba bent jau koks baras. Arba jeigu jau per visa kambario auksti, tai bent jau kokiu 1,2 m ilgio siena, kuri is kambario galetu buti tiesiog lygi, nudazyta kambario spalva, o is virtuves puses, pvz., stalvirsis 0,6 m ir saldytuvas 0,6 m.
Nezinau ar supratai, ka norejau pasakyti mirksiukas.gif
O jau skalbiankes jokiu budu neatskirciau. Jeigu nenori, kad ji matytusi is svetaines, o ji yra neimontuojama, tai gal galima ja grusti tarp mano mineto stalvirsiuko ir saldytuvo. Taip prailgetu siena is kambario puses, skirianti vituve nuo svetaines. Ji butu ne 1,2 m. o kokiu 1,8 m. Ir matytusi tik is virtuves.
Zodziu, as bandyciau ja daryti L formos. O kur pas jus lentyneles dvi butu tas pats galiukas stalvirsio ir salia jo dar (skalbianke) ir saldytuvas.
Tai tik tiek, kas man labai uzkliuvo, o po to jau visa kita deliociau pagal tai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kruopa31: 07 sausio 2009 - 13:39
QUOTE(kruopa31 @ 2009 01 07, 13:24)
Viotinola,

Man pirmiausiai uzkliuvo toks erdves nebuvimas ir jos skaidymas: skalbiankes atskyrimas, auksta pertvara tarp virtuves ir saliono...  4u.gif
Neskaidyciau taip grieztai ardves. Jeigu nori skirti virtuve nuo saliono, tai gal tiesiog tai gali buti valgomas subtilus staliukas, arba bent jau koks baras. Arba jeigu jau per visa kambario auksti, tai bent jau kokiu 1,2 m ilgio siena, kuri is kambario galetu buti tiesiog lygi, nudazyta kambario spalva, o is virtuves puses, pvz., stalvirsis 0,6 m ir saldytuvas 0,6 m.
Nezinau ar supratai, ka norejau pasakyti  mirksiukas.gif
O jau skalbiankes jokiu budu neatskirciau. Jeigu nenori, kad ji matytusi is svetaines, o ji yra neimontuojama, tai gal galima ja grusti tarp mano mineto stalvirsiuko ir saldytuvo. Taip prailgetu siena is kambario puses, skirianti vituve nuo svetaines. Ji butu ne 1,2 m. o kokiu 1,8 m. Ir matytusi tik is virtuves.
Zodziu, as bandyciau ja daryti L formos. O kur pas jus lentyneles dvi butu tas pats galiukas stalvirsio ir salia jo dar (skalbianke) ir saldytuvas.
Tai tik tiek, kas man labai uzkliuvo, o po to jau visa kita deliociau pagal tai smile.gif 4u.gif

Ačiū už patarimus 4u.gif

Ten kur skalbenkė, šiuo metu ir yra sandėliukas. Tik sandeliuko durys, ten kur veidrodis pakabintas paveikslėlyje. Tai as noriu tas duris naikinti. Spinta -pertvara daroma taip, nes pas mus vietos mažoka, o svetaineje su laiku atsiras miegama lova. Tai dar labiau erdvė sumažės, o daiktų pasidėti nelabai kur yra. Būtų marios vietos, tai išvis minimaliai būtų baldų verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, nu siaip ne taip susipaisiau sau virtuve... Labai prasau pakritikuokit, duokit geru patarimu.. na zodziu rezkit drasiai kas gerai ir kas blogai.. esu naujoke sitoj srity, tai bandysiu tobulintis, nes dar kokia savaite korekcijoms turiu.. 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sagnesa, o kaip tau pjaustymo zona ar patogu bus tas kampas g.gif Kaip suprantu indaplove is kaires, ar tai patogu, juk jei esi desneranke, tai imant is kriaukles indus su desne ideti i kaire puse nera smagu 4u.gif

Zvilgelk dar cia ideju
http://www.gaja.lt/virtuves.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tafi: 07 sausio 2009 - 15:27
Sganesa, kokia graži ir didelė virtuvė thumbup.gif Man viskas labai gražu..
O jei ne paslaptis, kiek metrų čia pas jus ir kiek kainuos su visa buitine technika? blush2.gif
Atsakyti
Sagnesa - kadangi MB baldininkas, tai sakau pastebėjimus iš gyvenimo: tarpas tarp spintelės apačios ir grindų turėtų būti uždengtas vadinamu "plintusu", kad visokie gėriai nepasiridentų po spintele. Garintuva irgi galit "aprengt" spintele - nebūtų tokio tarpo tarp viršutinės dalies spintelių. Nu ir dar pasakysiu, kad tokia tamsi plokštė virtuvėj tai man nepatinka - labai ant jos matosi kiekvienas riebalas nutyškėjęs ir aplink rankenėles pirštų nučiupinėjimai. Čia tik mano asmeninė nuomonė, į kurią visai nebūtina kreipt dėmesiaus. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viotinola @ 2009 01 07, 15:26)
Ačiū už patarimus  4u.gif

Ten kur skalbenkė, šiuo metu ir yra sandėliukas. Tik sandeliuko durys, ten kur veidrodis pakabintas paveikslėlyje. Tai as noriu tas duris naikinti. Spinta -pertvara daroma taip, nes pas mus vietos mažoka, o svetaineje su laiku atsiras miegama lova. Tai dar labiau erdvė sumažės, o daiktų pasidėti nelabai kur yra. Būtų marios vietos, tai išvis minimaliai būtų baldų  verysad.gif


Na vis tiek as nedaryciau tos pertvaros is spintos ar sekcijos... 4u.gif Kazkaip kitaip spresciau vietos klausima.
Atsakyti