Įkraunama...
Įkraunama...

Finansinis pasirengimas šeimos pagausėjimui

QUOTE(FleurDeLis @ 2008 11 25, 20:18)
Aaaaa, kaip viskas sudetingai atrodo. Gerai, kad mane paprotinot. Dabar reikes kazkaip terminus su brangiausiuoju persidelioti  biggrin.gif Teks matematika prisiminti  biggrin.gif

Tikiuos tau bus kaip mano draugei - as jai pasakiau, kad mum nesigauna, ir siaip kad daznai is pirmo karto irgi nepavyksta, tai ji pasideliojo terminus su keliu men rezervu ir aisku jai pasiseke is pirmo karto, ot juokiausi, kai ji keikesi kad visi planai nuejo suniui ant uodegos lotuliukas.gif Bet kam tai ivyksta, daznai neivertina kokie jie laimingi zmones wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*sandriukas* @ 2008 11 25, 22:42)
Tikiuos tau bus kaip mano draugei - as jai pasakiau, kad mum nesigauna, ir siaip kad daznai is pirmo karto irgi nepavyksta, tai ji pasideliojo terminus su keliu men rezervu ir aisku jai pasiseke is pirmo karto, ot juokiausi, kai ji keikesi kad visi planai nuejo suniui ant uodegos  lotuliukas.gif  Bet kam tai ivyksta, daznai neivertina kokie jie laimingi zmones  wub.gif


Čia aišku būtų optimistinis scenarijus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2008 11 26, 09:52)
Čia aišku būtų optimistinis scenarijus  lotuliukas.gif


Tai tikrai optimistinis, man 29, vyrui 28, metai ir mėnuo kaip laukiam, kol kas be rezultatų. O dėl finansų tai aš kažkaip nepergyvenu, nors daug ir neuždirbam, bet galima net ir šiame forume dalį daiktelių iš mamyčių susipirkt, bus pigiau nei parduotuvėj ir tikrai ne prasčiau, gi tie kūdikėliai taip greit viską išauga, kad net nepasakysi kartais kad daiktas naudotas buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
kotais temos autorė tokia išsigandus dėl tų pinigėlių g.gif kažkokį burbulą puti mirksiukas.gif

planuojant leliuko net nesusimąsčiau apie pinigus schmoll.gif jei patiems užtenka ir pabaliavot ir nuvažiuot kažkur ir dovanėlę sau brangesnę nusipirkti, tai leliukui tikrai užteks, nes visai kas kitą bus galvoj bigsmile.gif juk viską susipirksi su laiku, per devynis pasiruošimo mėnesius, o ne taip kad nuėjai į parduotuvę ir nusipirkai vežimėlį, lovytę, kedutę, pampersų, mišinių, rūbelių ir t.t. smile.gif mano atveju drabužėlių pas gimines pilnos spintos prikrautos, vežimėlis, tik ir laukia kada galės atsikratyt biggrin.gif bet nesakau, kad naujų daiktų nenorėsiu savo leliukui nupirkti wub.gif

o dėl planavimo, bandau pastoti tik trečią mėnesį..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2008 11 26, 15:08)
kotais temos autorė tokia išsigandus dėl tų pinigėlių g.gif kažkokį burbulą puti mirksiukas.gif

planuojant leliuko net nesusimąsčiau apie pinigus schmoll.gif jei patiems užtenka ir pabaliavot ir nuvažiuot kažkur ir dovanėlę sau brangesnę nusipirkti, tai leliukui tikrai užteks, nes visai kas kitą bus galvoj bigsmile.gif juk viską susipirksi su laiku, per devynis pasiruošimo mėnesius, o ne taip kad nuėjai į parduotuvę ir nusipirkai vežimėlį, lovytę, kedutę, pampersų, mišinių, rūbelių ir t.t. smile.gif mano atveju drabužėlių pas gimines pilnos spintos prikrautos, vežimėlis, tik ir laukia kada galės atsikratyt biggrin.gif bet nesakau, kad naujų daiktų nenorėsiu savo leliukui nupirkti wub.gif

o dėl planavimo, bandau pastoti tik trečią mėnesį..


Zuzla, cia turbut nuo to, kad kuo daugiau kaupi, tuo maziau atrodo turi ir tuo daugiau tam vaikiukui nori garantuoti biggrin.gif

na, nuraminot mane, tai dabar geriau. O be to, man nelabai priimtinas tas poziuris, kad yra burna, bus ir duonos. Kazkaip vis tiek norisi kiek imanoma geriau pasirengti. blush2.gif ir ne vien finansiskai, aisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2008 11 24, 15:55)
Sveikos visos, planuojancios seimos pagausejima,

Bekalbant su draugemis apie planus susilaukti leliaus, iskilo toks klausimas - koks finansinis pasirengimas butinas?  blush2.gif Zinau, kad salia emocinio pasirengimo bet kokiu atveju iskyla ir finansu klausimas. Ar pacios apei tai galvojot? skaiciavot?


pagalvojom šiek tiek, bet per daug neskaičiavom schmoll.gif manau, pinigų niekad negana, vaikai visuomet daug kainuos, tačiau tai ne priežastis jų neturėti. tai neįkainojama. Davė Dievas dantis, duos ir duonos

juk niekad negali būti VISIŠKAI tikras dėl ateities. gal šiandien vaikam pinigų gana, o ryt jau invalido vežimėly ar grabe būsi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donna bona: 30 lapkričio 2008 - 12:13
Nieko kvalesnio už draugės pasakymą,kad planuos vaikutį kai sutaupys 10tūks lt neteko girdėt blink.gif doh.gif Kas čia per taupymai gali būt,čia veinas iš tų bajerių kur negaliu planuot nes butas permažas,darbe alga nedidelė ir t.t., jau jeigu ateina didelis noras tai visai negalvoji apie tai kiek lt reikės,bus vaikučiai atsiras ir pinigų,nes nebus kur dingti bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte1984 @ 2008 11 30, 19:22)
Nieko kvalesnio už draugės pasakymą,kad planuos vaikutį kai sutaupys 10tūks lt neteko girdėt blink.gif  doh.gif 


apie pasitaupyma nieko kvailo nematau blink.gif jei turi galimybe susitaupyt pinigeli ir turet skirti butent leliukui tai valio smile.gif sekmingi zmones kurie planuoja smile.gif

kai kurie zmones tiesiog reiklus sau, sakysim as esu is tu kurie gerai is anksto pasiruosia. yra net kartais dalyku kuriuos reikia numatyti, sakysim man po 6men reiketu iseiti butinai i darba, tad reikia numatyti kas priziures: ar aukle, ar mama...

artima draugu seima laaabai norejo antro, taciau abu nusprende kol tokia ''visuotine krize'' ir neaiskuma su darbais-pakenteti ir palaukti truputuka. tokiu atveju ir 10tukst nepadetu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogute: 30 lapkričio 2008 - 23:00
QUOTE(Agnyte1984 @ 2008 11 30, 20:22)
Nieko kvalesnio už draugės pasakymą,kad planuos vaikutį kai sutaupys 10tūks lt neteko girdėt blink.gif  doh.gif  Kas čia per taupymai gali būt,čia veinas iš tų bajerių kur negaliu planuot nes butas permažas,darbe alga nedidelė ir t.t., jau jeigu ateina didelis noras tai visai negalvoji apie tai kiek lt reikės,bus vaikučiai atsiras ir pinigų,nes nebus kur dingti bigsmile.gif  biggrin.gif

Man ta suma itartinai skamba. Gal ta drauge IVF taupo, bet tu nesi ant tiek gera drauge kad tau apie tai tiesiai pasakytu. g.gif
Arba siaip atmazas - gi uzknisa klausimai 'kodel neplanuojat vaikucio, ko laukiat' doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bum: 30 lapkričio 2008 - 22:53
Nezinau, mums pirmasis susipirkimas atsiejo gal 5000-6000 tukst. Pirkom gerus grazius daiktus leliukui..o siaip galima ir pigiau prasisukt.. Kol maitinau pati pirmus puse metu vaikiukui iseidavo apie 300 lt (pampersai 150 lt, arbata, serveteles 30, vaistai, kosmetika leliui 30, vienas kitas rubas 100). Puses metu suma isauga. Reikia maitinimo kedutes, apie 8 men reikia naujos auto kedutes. Mums apie 7 men reikejo dar ir lovytes nes iki tol miegojo lopsiuke. Plius vaikiukas pradeda valgyt maista normalu po truputi... tai siaip mazdaug iseina 600 lt maistui ir pampiams.Rubus su batais apipirkinejam sezonui.Pvz ziemai apipirkom uz 1200lt, tai uzteks kokiem 4-5 men...Taip kad gaunasi jog prie tu 600 lt dar prisideda kokie 250-300lt rubam (bet cia del to kad ziema ir rubu daugiau...vasaros sezonu tikrai maziau reikia.gainasi kad vaikas realiai kainuoja iki 1000 lt
Zaislus daugiausia sudovanoja, nors perkam ir patys ( i kainas cia neitraukiam).
Lavinimas mokyklelese irgi individualus dalykas - neitraukiau...

Gimus leliui pasidare taip, kad mazajau negaila pirkti megstuka ir uz 100 lt, o sau ir z 60 lt dar gerai pagalvoju ar reikia smile.gif
Atsakyti
Vaidutia, super, Tavo aprasymas viska apibendrino ir dabar jau aisku, kaip ir kas. Normalios tos islaidos, pasirodo, jeigu abu ne minimuma gauna.
Atsakyti
QUOTE(Vaidutia @ 2008 12 01, 09:28)
Nezinau,.............. smile.gif


bis.gif aciu
Atsakyti