Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

Sveikos smile.gif aš dar nebreketuota,bet nujaučiu ,kad būsiu ax.gif
šiandien kaip tik einu pas ortodonta konsultacijai, labai nekantrauju, įdomu ką pasakys blush2.gif o jau kaip noriu breketu,šakės 4u.gif man pvz. labai gražu ,o dantys tai labai jau tragiški, gaila ,kad ankščiau nesitvarkiau,nors ir dabar dar nevėlu... verysad.gif Tikiuos priimsit i savo būri ir galėsiu jūsų visko klausinėti kas ir kaip blush2.gif bigsmile.gif

Tik kaži ar į tą tema papuoliau,nes dvi panašios yra unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ou_jeaa: 02 gruodžio 2008 - 11:06
QUOTE(ou_jeaa @ 2008 12 02, 12:03)

I tema pauolei, anoj tik pliurpia, ir mazai apie breketus sneka. smile.gif
Atsakyti
Na tai tada šaunu ax.gif
na dabar pradėsiu klausinėt blush2.gif
Kaip sekas su breketais šnekėt? netrukdo?
Ar visad reikia raut dantis? Mano kairės pusės iltis užlipus ant kito danties virš,po to anoj pusėj iltis nesuėjus i vietą, ir paėje i priekį priekiniai dantys,blogas sąkandis unsure.gif apačia tiesi,bet kiek skaičiau tai ant abieju žandikauliu deda breketus norint sutvarkyt sąkandį?
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2008 12 02, 12:54)
Na tai tada šaunu  ax.gif 
na dabar pradėsiu klausinėt  blush2.gif
Kaip sekas su breketais šnekėt? netrukdo?
Ar visad reikia raut dantis? Mano kairės pusės iltis užlipus ant kito danties virš,po to anoj pusėj iltis nesuėjus i vietą, ir paėje i priekį priekiniai dantys,blogas sąkandis  unsure.gif  apačia tiesi,bet kiek skaičiau tai ant abieju žandikauliu deda breketus norint sutvarkyt sąkandį?


labai taip sunku pasakyk ka ir kaip tau darys, nes kiekvieno atvejis labai individualus, dar priklauso kokius breketus desies, jei desies Damonus, gal ir isvengsi rovimu, o gal ir ne.
kalbet trukdo tik pradzioj kol apspranti, bet vel gi o kai kurie ir toliau svepluoja.
O deda tai ant abieju, ypac tada jei sakandzio problema, tai butinai ant abieju. As jau menesi turi virsuj, o Sausio men. des ir apacioj ax.gif

O kur tvarkysies? Pas kokia gydytoja?
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2008 12 02, 12:27)
labai taip sunku pasakyk ka ir kaip tau darys, nes kiekvieno atvejis labai individualus, dar priklauso kokius breketus desies, jei desies Damonus, gal ir isvengsi rovimu, o gal ir ne.
kalbet trukdo tik pradzioj kol apspranti, bet vel gi o kai kurie ir toliau svepluoja.
O deda tai ant abieju, ypac tada jei sakandzio problema, tai butinai ant abieju. As jau menesi turi virsuj, o Sausio men. des ir apacioj  ax.gif

O kur tvarkysies? Pas kokia gydytoja?

na aišku aišku g.gif
Šiandien sulaukiau eilės Šilainių pol., bet tvarkysiuos tai dar nežinau kur,aišku privačiai , bet kadangi mano tėvas buvęs stomatologas ,tai pas jo kolegas manyčiau,bus greičiau ir pigiau...
o be Damonu,su paprastais breketais visad be išeičių tenka rauti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ou_jeaa: 02 gruodžio 2008 - 12:32
Nevisada reikia rauti ir su paprastais. Aš buvau vienoj konsultacijoj pas gydytoją Šarvą, ir iškart užrašė sausį breketų dėjimui. Man dės paprastus metalinius breketus, bet nereikia nieko raut ir panoraminės nuotraukos nereikėjo. Priklauso nuo to, kaip ten pas tave viskas yra, bet jeigu dantys lipa vienas per kitą gali tekt raut, bet tau netgi vienas ortodontas gali sakyt reikia raut, kitas ne, tai tiesiog gali kelių nuomonių išklausyt, pasitart ar tau būtų geriau Damon breketai. O jeigu sakandis blogas dės ant abiejų žandikaulių.
Man irgi patinka kaip atrodo breketukai 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilhelmena @ 2008 12 02, 15:00)
Man irgi patinka kaip atrodo breketukai  4u.gif  ax.gif

Juokingai svekat, kad patinka kaip breketai atrodo, kuom jie gali patikt g.gif taigi cia dantu gydymas vyksta, o ne puosmena, jei ranka sugipsuota, tai irgi turi patikt.

Man asmeniskai patinka grazus ir lygus dantukai, o breketus nesioju ne del to kad patinka, o kad pasiekt ta rezultata, kad butu grazus ir lygus. mirksiukas.gif

Sorry jei per grubiai atsakiau, bet cia mano nuomone tokia. Kai dar kai kurie sneka :" Oi dabar madinga breketus nesiot" Dar viena nesamone, juk jei turesi grazius dantis breketu nelipdysi. Tai tas pats cia su tuo patikimumu irgi. blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu man gražu kai breketai su spalvotom gumytėm ir nematau čia nieko blogo blink.gif . Nekalbu apie tai, kad visi su jais gražiai atrodo žinoma ir visiems tinka spalvotos gumytės, nes taip nėra.
Negirdėjau apie breketų madą ir kad juos dėtųsi kažkas dėl mados šauksmo lotuliukas.gif
Nu bet nematau diskusijos prasmės, nes dėl skonio nesiginčyjama
Atsakyti
[quote=kabesita,2008 12 02, 14:35]
Juokingai svekat, kad patinka kaip breketai atrodo, kuom jie gali patikt g.gif taigi cia dantu gydymas vyksta, o ne puosmena, jei ranka sugipsuota, tai irgi turi patikt.

thumbup.gif Pritariu simtu proc. Pats breketu nesiojimas - ne grozio reikalas. Na aisku, galima rinktis kas graziau - metaliniai, keramikiniai, safyriniai. Bet esme tai gydymas ir jo rezultatas. Ma kaip tik priesingai buvo. As galvojau, kad su breketais bus negrazu. Taciau is kitos puses pagalvojau, apie koki cia grozi eina kalba? Jeigu reikia - tai reikia. O zmogus tai toks pats lieka smile.gif Pasisakiau ir as sia tema smile.gif

Bet esu girdejus atveju, kad breketus nesiojo vien tam, kad madinga. Sakyciau, tai nepateisinama smile.gif

Atsakyti
Kas be ko ,kad breketai ne grožio reikalas,o dantų gydymo, bet tame galima ižvelgt ir nors mažutėlį grožį ...
Grįžau iš konsultacijos... verysad.gif verkt noris...
Davė siuntimą panoraminei nuotraukai,ir dar šoninėj,mano kryžminis ir atviras sąkandis ar žandikaulis...Vienas iš rečiausių ir sunkiausių atvejų pas mane verysad.gif Be breketu neapsieisim, gruodžio 23d eisiu ,nuims antspaudus gamins breketus ,žiurės,gal nereikės raut nieko...
Taip liudna man,bet tikiuos viskas bus gerai po kokių poros metelių... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ou_jeaa: 02 gruodžio 2008 - 16:07
QUOTE(Vilhelmena @ 2008 12 02, 15:56)
Nu man gražu kai breketai su spalvotom gumytėm ir nematau čia nieko blogo  blink.gif . Nekalbu apie tai, kad visi su jais gražiai atrodo žinoma ir visiems tinka spalvotos gumytės, nes taip nėra.


Niekas nesako, kad jei tau breketai patinka, tai yra blogai. Patinka nu ir gerai valio :superGal tik as per grubiai savo nuomone isreiskiau, bet juk kiek zmoniu, tiek nuomoniu. Man asmeniskai jie nepatinka, o su tuom gumytem dar netvarkingiau burna atrodo, as norejau is viso permatomu, kad ju nesimatytu, bet deja unsure.gif

Papildyta:
QUOTE(ou_jeaa @ 2008 12 02, 16:58)
Kas be ko ,kad breketai ne grožio reikalas,o dantų gydymo, bet tame galima ižvelgt ir nors mažutėlį grožį ...
Grįžau iš konsultacijos...  verysad.gif  verkt noris...
Davė siuntimą panoraminei nuotraukai,ir dar šoninėj,mano kryžminis ir atviras sąkandis ar žandikaulis...Vienas iš rečiausių ir sunkiausių atvejų pas mane  verysad.gif  Be breketu neapsieisim, gruodžio 23d eisiu ,nuims antspaudus gamins briketus ,žiurės,gal nereikės raut nieko...
Taip liudna man,bet tikiuos viskas bus gerai po kokių poros metelių... 4u.gif


Nepergyvenk anksciau laiko blink.gif nors pati puikiai tave suprantu, po savo konsultacijos irgi zliumbt norejos. verysad.gif bet dabar su breketais ir dziaugiuos, tai kad nesinervuok, o po truputuka pasiryzinek gydymui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2008 12 02, 16:01)
Niekas nesako, kad jei tau breketai patinka, tai yra blogai. Patinka nu ir gerai valio  :superGal tik as per grubiai savo nuomone isreiskiau, bet juk kiek zmoniu, tiek nuomoniu. Man asmeniskai jie nepatinka, o su tuom gumytem dar netvarkingiau burna atrodo, as norejau is viso permatomu, kad ju nesimatytu, bet deja unsure.gif

Nieko tokio,kiekvienas turi savo nuomonę...
Aš negaliu atsigaut, nu taip beviltiškai jaučiuos... verysad.gif
Negalėjo dievas duot normalių dantų...
Atsakyti