Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

QUOTE(ou_jeaa @ 2008 12 02, 17:04)
Aš negaliu atsigaut, nu taip beviltiškai jaučiuos...  verysad.gif
Negalėjo dievas duot normalių dantų...

kazkam D.. kazkuo per daug duoda, o kazkuo ir nedaduoda. Tai kad ne tu viena tokia, nesinervuok, geriau pasakyk koki gydyma prognozuoja, kiek ilgai reiks nesiot, ar raus ar ne? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2008 12 02, 16:04)
Nepergyvenk anksciau laiko  blink.gif nors pati puikiai tave suprantu, po savo konsultacijos irgi zliumbt norejos. verysad.gif bet dabar su breketais ir dziaugiuos, tai kad nesinervuok, o po truputuka pasiryzinek gydymui  mirksiukas.gif

Mane bent guodžia mintis ,kad po to busiu su gražia šypsena...
Pasiruošus gydymui , nebijau nieko, nei dantų rovimo, nei nieko,jau ir taip apačioj abu 6 išrovė,tai jei dar viena išraus nieko neatsitiks...Gydytoja labai faina, protinga moteris,viską išaiškino... 4u.gif sako kaip tu iki šiol krametei maistą? sakau nu taip ir kramčiau ir kandau su šoniniais,pas mane vienoj pusėj tarpas lygtai 5mm, o priekį neatmenu 7 gal...žodžiu aš tikiu ,kad viskas susitvarkys 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kabesita @ 2008 12 02, 16:17)
kazkam D.. kazkuo per daug duoda, o kazkuo ir nedaduoda. Tai kad ne tu viena tokia, nesinervuok, geriau pasakyk koki gydyma prognozuoja, kiek ilgai reiks nesiot, ar raus ar  ne?  blink.gif

Kad nieko dar nepasakė,sakė kita vizita viska detaliai aptarsim,be nuotraukų nieko spręst negali, žiurės kame problemos giliau...o ryt einu nuotraukų daryt...
o dėl rovimo nežino,sakė stengsis ,kad išsaugotu visus dantis,gal ir nereikės rauti nieko...O nešiot žiurės nuo situacijos, gal 2,gal 3 metus...
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2008 12 02, 17:32)

O kokia gydytojos pavarde?
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2008 12 02, 16:36)
QUOTE(ou_jeaa @ 2008 12 02, 17:32)

O kokia gydytojos pavarde?

Skirmantė Obelienienė.
Atsakyti
Sveikos smile.gif . As cia naujoke, tai neuzpykit jei ka netaip padarysiu blush2.gif ..
Paskaitau vis mergaiciu problemas, sakau ir paciai reiketu pasisakyt. Po savaites deduosi jau breketus, dabar vaikstau su dviem israutais dantukais (ketvirtus virsuj rove). Mano antri i prieki islinde ir sakandis negeras, apatinis zandikaulis per giliai. Operacijos atsisakiau, taisau tik estetini vaizda. Nesmagu dabar, stengiuos nesisypsot, matos tos skyles truputi... Gerai, kad niekas nepastebi, kol nepasakau, kad israuti rolleyes.gif ...
Gydytoja pasiule safyrinius, labai apsidziaugiau, kad jie tokei fainuciai ir mazai matosi biggrin.gif , o po to prisiskaiciau, kad su jais leciau viskas vyksta verysad.gif ... Tai va, breketai jau uzsakyti, kelio atgal neber, grauziuos dabar kad nepasidomejau daugiau is anksto... Gal gali kas nuramint, gal kas tokius nesioja ax.gif ?
Beje, as paneveziete, cia vienintele ortodonte E. Bogusiene su suaugusiais dirba ir is Vilniaus vazineja, tai bijau kad irgi nebuciau prasimetus...Nebuvo is ko rinktis...
Atsakyti
QUOTE(Giedre_S @ 2008 12 05, 11:02)

Mano toks pats atvejis kaip ir tavo, bet man pasiule 3 gydymo budus:
!. raut dantis kaip ir tau 4 arba 5 ir detis paprastus breketus, metalinius arba permatomus.
2. Nieko neraut detis Damon breketus, bet nera 100% garantijos, gal veliau reikes raut, o gal ir ne.
3. Daryt operacija.

tai pasirinkau 2 atveji, ir labai tikiuos, kad nereikes rovimu, beje apatiniai anksciau lete gomuri, o dabar lecia priekinius dantis. Nesioju tik 1 menesi.

O nemanau kad tavo safyriniu breketu bus letesnis gydymas, ju bus toks pat kaip ir paprastu metaliniu, bet ilgiau negu damonu.
Atsakyti
Man tai sakė žiūrės pagal nuotraukas ir reikės raut ar ne,kažką iš 4,kad sueitu iltis...apatinius 7 stums i šeštų vietas,nes kaip ir pas mane jie ir išrauti buvo nuo seniau, tai dabar raut nereikia...
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2008 12 05, 14:12)
Man tai sakė žiūrės pagal nuotraukas ir reikės raut ar ne,kažką iš 4,kad sueitu iltis...apatinius 7 stums i šeštų vietas,nes kaip ir pas mane jie ir išrauti buvo nuo seniau, tai dabar raut nereikia...

Kazkada rasei kad pas tave "kryzminis" sakandis? O kaip tai suprast kryzminis?
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2008 12 05, 12:03)
QUOTE(Giedre_S @ 2008 12 05, 11:02)

Mano toks pats atvejis kaip ir tavo, bet man pasiule 3 gydymo budus:
!. raut dantis kaip ir tau 4 arba 5 ir detis paprastus breketus, metalinius arba permatomus.
2. Nieko neraut detis Damon breketus, bet nera 100% garantijos, gal veliau reikes raut, o gal ir ne.
3. Daryt operacija.

tai pasirinkau 2 atveji, ir labai tikiuos, kad nereikes rovimu, beje apatiniai anksciau lete gomuri, o dabar lecia priekinius dantis. Nesioju tik 1 menesi.

O nemanau kad tavo safyriniu breketu bus letesnis gydymas, ju bus toks pat kaip ir paprastu metaliniu, bet ilgiau negu damonu.


O man tu Damon net nesiule verysad.gif ...Ot begede gydytoja...Nors ka mes ismanom apie ta ortodontini gydyma tongue.gif , gal ir atvejai ne identiski, pas mane dantukai labai suspausti, jokiu tarpeliu nera, o ir antri issikise, jiems vietos mat nebeuzteko unsure.gif ...Nu, tikekimes abiem viskas bus tvarkoj 4u.gif . Labai bijau, kad tie tarpai taip ir nebeuzsitrauks blink.gif ..Arba atsiras tarpeliai tarp dantu doh.gif ...Zodziu labai daug tu baimiu, tikekimes, kad jos ir liks tik baimemis ax.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Giedre_S @ 2008 12 05, 17:29)
O man tu Damon net nesiule verysad.gif ...Ot begede gydytoja...Nors ka mes ismanom apie ta ortodontini gydyma  tongue.gif , gal ir atvejai ne identiski, pas mane dantukai labai suspausti, jokiu tarpeliu nera, o ir antri issikise, jiems vietos mat nebeuzteko unsure.gif ...Nu, tikekimes abiem viskas bus tvarkoj 4u.gif . Labai bijau, kad tie tarpai taip ir nebeuzsitrauks blink.gif ..Arba atsiras tarpeliai tarp dantu doh.gif ...Zodziu labai daug tu baimiu, tikekimes, kad jos ir liks tik baimemis  ax.gif ...


Aaa pas mane tai abu priekiniai atsikyse i prieky. blink.gif
Nepergyvenk tu taip, uzsitrauks tau tie tarpai, viskas bus gerai mirksiukas.gif
Kada jau busi breketuota? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2008 12 05, 14:55)
Kazkada rasei kad pas tave "kryzminis" sakandis? O kaip tai suprast kryzminis?

Aš kaip suprantu tai kai viršutinio žandikaulio dantys "neužgaubia" apatinių g.gif
arba maišau su atviru, kai nesusikanda normaliai dantys, ir yra tarpas tarp virštunio ir apatinio žandikaulio g.gif net nebežinau jau, rūpeščių tiek ,kad pamirštu viską doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2008 12 05, 17:46)
Aaa pas mane tai abu priekiniai atsikyse i prieky. blink.gif
Nepergyvenk tu taip, uzsitrauks tau tie tarpai, viskas bus gerai  mirksiukas.gif
Kada jau busi breketuota? rolleyes.gif


Antradieni klijuoja gumytes kazkokias (nelabai suprantu kas ten per daiktas ir kaip jas klijuos blush2.gif ), o sestadieni jau des breketus... Ir laukiu, ir bijau 4u.gif biggrin.gif ...
Atsakyti