Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

giedrut16,
clap_1.gif

ou_jeaa, kabesita,
blush2.gif Gydausi pas Janiną Stomą (VIlniuje) - labai maloni gydytoja wub.gif Nešioju Inspire Ice (safyriniai). Patenkinta, vienintelis nepatinkantis dalykas, kad vielutę tvirtinančios gumytės – dažosi, nors ir valausi dantukus po kiekvieno valgio+ryte ir vakare sad.gif

Kiek teks nešioti dar nelabai aišku, ketvirtadienį reikia apsilankyti, tai jau žiūrėsime pagal dantukų „elgesį“ biggrin.gif


Meri_ceri, ou_jeaa,

Iš tikrųjų man ir ant apatinio reikėtų nešioti. Dantukai lygus, bet reikėtų gylų sukandimą taisyti. Bet gyventi galima bus ir taip, tai pasirinkau lengvesnį variantą, bent jau kol kas ax.gif Dabar tenka nuimamą plokštelę nešiotis apačioj, tai jau svajoju ją kuo greičiau nuimti ir kuo toliau paslėpti blink.gif
Atsakyti
o gal yra kas nors kas klaipedoj del breketuku lankos? smile.gif
Atsakyti
as kazkur skaiciau kad jei sakandis blogas, ir jo netaisyti, tai yra tikimybe, kad dantu kreivumas grish atgal, nes dantys "turi atminti"..
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 01 18, 22:00)
as kazkur skaiciau kad jei sakandis blogas, ir jo netaisyti, tai yra tikimybe, kad dantu kreivumas grish atgal, nes dantys "turi atminti"..


Taip, galimas variantas. Nes pagrindę dėl blogo sukandimo dantukai ir susikreivina. Manau aišku bus kai ilgiau šituos panešiosiu. Apatinių aišku visiškai nesinori ph34r.gif
Atsakyti
Mano sakandis blogas, nesioju ant abieju zandikauliu, koks skirtumas, svarbu kad tik visas susitvarkytu ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Pradejot kalbet apie dantu grizima po breketu nuemimo. Zinokit neramina mane sitas dalykas. Nes zinau dvi panikes (daugiau susidurti neteko), kurios nesiojo breketus ir abejoms grizta po truputuka dantys. Na aisku ne visai i pradine padeti, bet ir nera tokie kaip nuemus breketus. 2 pavyzdziai yra per mazai, kad daryti isvadas. Bet idomu, ka jus sia tema zinote?
Atsakyti
QUOTE(Gustyte @ 2009 01 19, 11:07)
Sveikutes,

Pradejot kalbet apie dantu grizima po breketu nuemimo. Zinokit neramina mane sitas dalykas. Nes zinau dvi panikes (daugiau susidurti neteko), kurios nesiojo breketus ir abejoms grizta po truputuka dantys. Na aisku ne visai i pradine padeti, bet ir nera tokie kaip nuemus breketus. 2 pavyzdziai yra per mazai, kad daryti isvadas. Bet idomu, ka jus sia tema zinote?


Tai negi joms sunkus bent kelis kartus per mėnesį nakčiai įsidėti tas plokšteles ten kokias??? Kad PALAIKYTI tą tiesumą..??? unsure.gif

Manau, jau geriau taip profilaktiškai, nei matyti, kaip dantys kreivinasi.. doh.gif
Papildyta:
Beje.. kaip suprantu, kreivinasi gal dėl to, kad sakandis netvarkytas..?? Na nešiojio breketus tik ant vieno žandikaulio.. negali taip būti? g.gif

Šiaip ar taip.. man jau seniau susidaręs toks vaizdas.. kad karts nuo karto nakčiai vis tiek reikia įsidėti tą ploštelę, kurią padaro po breketų nujamimo... ir nieko čia kitaip nebus. g.gif
Atsakyti
Turiu darbe kolega, kuri kai buvo paaugle apie 14 metu nesiojio breketus, dabar jai 28, tai sake siek tiek pradejo jie stumtis, bet ji sako, gal del to nes protiniai isdygo, tai ir stumia tuos dantis. blink.gif

Reiks dar vienos paneles pasiklaust ji jau virs metu be breketu tongue.gif
Atsakyti
O mane gydytoja jau iskart nuteike, kad kelis metus po nuemimo dar reiks su plokstele vaiksciot, po to reciau detis, tik naktimis smile.gif . Bet gali but net taip, kad visa gyvenima su plokstele teks draugaut - kartais naktimis isimest rolleyes.gif ... Kazkaip negazdina tas manes, tiesiog teks priprast ir su tuo susitaikyt. Manau, kad tiems, kam grizta, kazkas buvo praziureta - gal per trumpai nesiojo, gal nepaklause gydytoju ir truputuka papiktnaudziavo su plokste 4u.gif ...
Atsakyti
As tai asmeniskai galiu, kad ir likusi gyvenima su plokstele miegot, kad tik tiesus dantis butu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2009 01 19, 11:12)
Tai negi joms sunkus bent kelis kartus per mėnesį nakčiai įsidėti tas plokšteles ten kokias??? Kad PALAIKYTI tą tiesumą..???  unsure.gif

Manau, jau geriau taip profilaktiškai, nei matyti, kaip dantys kreivinasi..  doh.gif
Papildyta:
Beje.. kaip suprantu, kreivinasi gal dėl to, kad sakandis netvarkytas..?? Na nešiojio breketus tik ant vieno žandikaulio.. negali taip būti? g.gif




Beje viena is ju pati stomatologe. Ir nesiojo plokstele, ir sako net dienom nesiojau. Tai nustate, kad per daug nesiojo. Nors man keista, kad gali but per daug.

O kita irgi nesiojo, ir lankydavosi vis pareguliuot plokstele.

Na mane ispejo, kad siek tiek gali grizt atgal. Bet manau cia kiekvienas atvejis individualus.

O as ka tik po eilinio vizito. Pakeite vielutes, tiek virsuje, tiek apacioje. Apacioje jau galutine vielute, ta storiausia. O virsuje dar viena karta keis. Dar apacioje uzdejo kazkoki elastika, nes man pasidare tarpukai tarp dantu. tai tas elastikas turi panaikint tuos tarpelius. Siaip viskas ok thumbup.gif
Atsakyti
smagu kai viskas gerai einasi Gustyte! 4u.gif 4u.gif o del grizimo i vieta, tai as irgi pazistu viena panele kuriai dantukai grizo siek tiek i vieta, bet ji pati prie to prisidejo nemzazai, nes breketus nesiojo 5 su virsum metus, ir kai nueme juos, tai nebenorejo ziuret i ta plokstele..ir pradejo dantukai grizineti i vieta, ir tas ilgas 5 metu darbas galima sakyti perniek..manau esame ne mazi vaikai ir nerekia slepti ploksteles po lova smile.gif smile.gif as sutinku su Kabesita - jei reiks tai visa gyvenima nesiosiu ta plokstele - taip norisi graziu dantu..beje, esu girdejusi kad jau pries nuimant breketus koki puse metu reikia saziningai kalcio pagerti, sako sustiprina dantukus ir jie maziau slenka atgal..
Atsakyti