Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

Kiek laiko skaudejo dantys, isidejus breketus? Vakar sunui idejom. Vakare vaikas sake, kad labai skauda priekinius dantis, o siryt - jau ir kruminius. Sako, prisiliest neimanoma.
Atsakyti
QUOTE(dia.dia @ 2008 12 12, 12:38)
Kiek laiko skaudejo dantys, isidejus breketus? Vakar sunui idejom. Vakare vaikas sake, kad labai skauda priekinius dantis, o siryt - jau ir kruminius. Sako, prisiliest neimanoma.

Labai ivairiai, man asmeniskai taip neskaudejo, o jautiesi tempimas, maudimas kai valgiau.
Duokit vaistu kokiu jam, jei labai skauda.
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2008 12 12, 13:45)
Labai ivairiai, man asmeniskai taip neskaudejo, o jautiesi tempimas, maudimas kai valgiau.
Duokit vaistu kokiu jam, jei labai skauda.


Daviau vakar pries miega ir siryt pries einant i mokykla, kad tiek nesikankintu per pamokas.
Atsakyti
O vargeli.... Man dar tik gumytes tarp kruminiu dantu sudejo, o jau antra para valgyt negaliu, kaip nezmoniskai skauda cray.gif ... net sukast nereikia, tik prilieciu apatiniais dantim virsutinius - toks jausmas, kad tie dantys iki ausu sulenda verysad.gif . Tai kas bus rytoj, kai breketus sudes blink.gif fear.gif ???
Atsakyti
Kai breketus sudes nebeskaudes taip kaip su gumytem smile.gif As su gumytem prabuvau 3 dienas, tai kai jas nueme net palengvejo ax.gif
Atsakyti
man tai skaudejo kai pirma karta sudejo teko kelioms dienoms persijungti i
kosiu ir jogurtu rezima smile.gif Ir nors jau 1.5 metu su breketais vis dar buna, jog
po vizito kelias dienas kose ir jogurtas, bet zinoma ne daznai. Cia vienas is dalyku
su kuriais reiks susitaikyti norint lygesniu dantu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. Reikia patarimo, nutruko man siandien plona velute, su kuria buvo apvynioti breketai. Tai dabar nezinau, ar skambinti man Daliai pirmadieni ar ne? ar kas atsitiks iki kito vizito gal kas zino? Kitas vizitas sausio pradzioje.
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2008 12 13, 01:21)
Sveikutes. Reikia patarimo, nutruko man siandien plona velute, su kuria buvo apvynioti breketai. Tai dabar nezinau, ar skambinti man Daliai pirmadieni ar ne? ar kas atsitiks iki kito vizito gal kas zino? Kitas vizitas sausio pradzioje.


Butinai kreipkites i gydytoja. Mus gydytoja ispejo, jei prades klibeti ar kas nors nutiks, butinai skambintis ir atvykti.
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2008 12 13, 00:21)
Sveikutes. Reikia patarimo, nutruko man siandien plona velute, su kuria buvo apvynioti breketai. Tai dabar nezinau, ar skambinti man Daliai pirmadieni ar ne? ar kas atsitiks iki kito vizito gal kas zino? Kitas vizitas sausio pradzioje.



Na man irgi buvo vienu momentu, trukinejo vielute kas kelias savaites, bet iskart varydavau pas gyd. kad pakeistu. O viena karta nutruko savaitgali, tai nuejau tik po 2 dienu, ir man toks jausmas buvo, kad toj vietoj kur nutruko, dantukas jau pasislinkes buvo, o po tu keliu dienu grizo i savo senesne vieta sad.gif taip abidna buvo... Taip kad tikrai nedelsk ir eik kad pakeistu vielute!
Atsakyti
Prasom mane pasveikinti apsiginklavus dantukus metaliukais, vielutem ir velnias zino, ko dar ton burnon prikiso blush2.gif biggrin.gif ... Labai palengvejo, kad istrauke tas gumas is tarpdanciu, bet jau jauciu, kad bus su lupu vidinem pusem bedu unsure.gif. Taip nemaloniai kazkaip tie breketai trinasi. O del isvaizdos tai liuks thumbup.gif , visai nepergyvenu, net norisi varyt i miesta ir sypsotis tongue.gif (gal nuomone pasikeis, jei visi spoksos man i dantis smile.gif ).
Sudejo kazkur per valanda (tik virsu)... Nemaloniausia buvo, kai plove dantukus aplink breketus ir vanduo net iki ausu tisko lotuliukas.gif . O siaip pakenciama procedura.
Atsakyti
QUOTE(Giedre_S @ 2008 12 13, 14:12)
Prasom mane pasveikinti apsiginklavus dantukus metaliukais, vielutem ir velnias zino, ko dar ton burnon prikiso  blush2.gif biggrin.gif ... Labai palengvejo, kad istrauke tas gumas is tarpdanciu, bet jau jauciu, kad bus su lupu vidinem pusem bedu  unsure.gif. Taip nemaloniai kazkaip tie breketai trinasi. O del isvaizdos tai liuks  thumbup.gif , visai nepergyvenu, net norisi varyt i miesta ir sypsotis  tongue.gif  (gal nuomone pasikeis, jei visi spoksos man i dantis  smile.gif ).
Sudejo kazkur per valanda (tik virsu)... Nemaloniausia buvo, kai plove dantukus aplink breketus ir vanduo net iki ausu tisko  lotuliukas.gif . O siaip pakenciama procedura.


Sveikinu 4u.gif O kokie breketai pas tave? Kas tavo ortodontas?
Papildyta:
QUOTE(saliuke @ 2008 12 13, 12:30)
Na man irgi buvo vienu momentu, trukinejo vielute kas kelias savaites, bet iskart varydavau pas gyd. kad pakeistu. O viena karta nutruko savaitgali, tai nuejau tik po 2 dienu, ir man toks jausmas buvo, kad toj vietoj kur nutruko, dantukas jau pasislinkes buvo, o po tu keliu dienu grizo i savo senesne vieta sad.gif taip abidna buvo... Taip kad tikrai nedelsk ir eik kad pakeistu vielute!

Aciu visoms uz patarimus. Bandysiu pirmadieni skambinti Daliai.
Atsakyti
QUOTE(Giedre_S @ 2008 12 13, 14:12)
Prasom mane pasveikinti apsiginklavus dantukus metaliukais, vielutem ir velnias zino, ko dar ton burnon prikiso  blush2.gif biggrin.gif


Sveikinu tapus tikrai breketininke 4u.gif
Atsakyti