Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų galiukai

krisdavo ir man plauku galiukai, o kai neturedavau ka veikti, pasiimdavau plauku sruoga ir nutraukydavau jau suskilinejusius galiukus ax.gif jau senokai naudoju Elvital anti-breakage sampuna skilinejantiems plaukams. nieko uz ji nera geriau. dar papildomai yra tos serijos ir balzamas, bet man jo jau nebereikia thumbup.gif taip pat pries kiekviena plovima plaukus istepu alyvuogiu aliejumi (jo negailiu, visa galva buna riebaluota tongue.gif ), kaip jau kazkas minejo, tik as jo nesildau ir laikau tik kelias minutes. ir ka jus galvojat, sena savo iproti patraukyti issisakojusius galiukus jau seniai pamirsau, nes ju nei vieno nera blink.gif tiesa 100% pabandykit ir nereikes jokiu brangiu priemoniu mirksiukas.gif tiesa, neleiskit kirpejoms darbuotis su "britva" ar filiravimo zirklemis nes nuo ju ypac skilineja galiukai, yra ir kitokiu budu iskarpyti plaukus tongue.gif beje, manau pries pradedant atnaujinti savo plaukus reiketu visusu nesveikus galiukus nukirpti lauk!
niu ir prirasiau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hurricane: 10 liepos 2005 - 18:27
O aš tai turiu nusipirkusi serumą " Citre shine", jo Sarmoj galima rasti. Man tai jis labai patinka thumbup.gif ir plaukučiai labai citrusais kvepia thumbup.gif thumbup.gif . Ir dar mačiau, kad tos pačios serijos ir šampūnas yra, irgi turėtų būti neblogas, bet aš pati jo nesu naudojus.
Atsakyti
QUOTE(pilonce @ 2005 07 10, 18:12)
o kur tu sita priemone pirkai? ir kiek mokejai jei ne paslaptis?  ax.gif


sia priemone uzsakiau per pazystamos drauge, kuri matyt platina sia produkcija,
bet kiek zinau visa tai galima rasti Wellos salonuose , girdejau kad b.radvilaites gatveje galima nusipirkti ir vilkpedes bazese yra kazkur(cia vilniuje), o uztenka ten rasoma 60 kartu - 2 menesiams ,jei kasdien naudoti (na as tai naudoju reciau),kaina apie 40 lt.(na brangus velnias),kiekis nedidelis,nes 1kartui uztenka 3-4 lasu.

Atsakyti
Man anksciau irgi labai luzinedavo plauku galiukai, bet pagelbejo kazkurioj temoj isgirta plauku kauke "Gaya" thumbup.gif (ant pakuotes, atrodo, raso, kad regeneruojantis kremas). Kadangi mano plaukai nei riebus, nei sausi, tai naudoju tik galiukams kas antru plovimu. O ir kaina visai nedidele, bet del gero efekto, nereikia ieskotis ir ieskotis kitu priemoniu mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai avon naudoju , bet nesenai, tai man patinka, sulygina graziai galiukus.... svelnus plaukai lieka kai perbraukiu.. smile.gif
Atsakyti
Kalbant apie alyvuogių aliejų, tai kokį jūs naudojat? Ar pigesnį lietuvišką, ar kokį brangų užsienietišką? g.gif
Atsakyti
Siaip pirmiausia ka reikia padaryti, tai plauku galiukus nukirpti. Man labai keista, kad dalinates ivairiom priemonem, kai pirma skilinejanciu galiuku priezastis gali buti nesveikas maistas, stresai.. smile.gif Tad siulau perziuret savo valgiarasti. Ir dar galbut persidirbat ir pns, tad reik ir gerai pailset mirksiukas.gif Tada viskas turetu susitvarkyt.
Atsakyti
QUOTE(betono vaikas @ 2005 07 11, 12:20)
Siaip pirmiausia ka reikia padaryti, tai plauku galiukus nukirpti. Man labai keista, kad dalinates ivairiom priemonem, kai pirma skilinejanciu galiuku priezastis gali buti nesveikas maistas, stresai..  smile.gif Tad siulau perziuret savo valgiarasti. Ir dar galbut persidirbat ir pns, tad reik ir gerai pailset  mirksiukas.gif Tada viskas turetu susitvarkyt.

g.gif
Kas liečia stresą, tai nelabai jo išvengsi. Visi norėtų apsieit be streso, tačiau kur buvęs, kur nebuvęs jis pats mus aplanko smile.gif bash.gif
Poilsis taip pat ne visiems lengvai kontroliujamas dalykas. Lengva tik pasakyt... schmoll.gif
Maistas aišku svarbu, bet labiausiai mano manymu plaukams neigiamą įtaką daro žalingas aplinkos poveikis. Žiemą šaltis, vasarą saulės spinduliai, kur dar vėjas, dūmai, uždaros ir dažnai prirūkytos patalpos, plaukų džiovintuvai, karštas vanduo jų plovimui ir t. t. Kai ką iš šių veiksnių galima kontroliuot, bet visų neišvengsi... schmoll.gif
Na nežinau man tai jokio keistumo, kad aptariam preimones ax.gif juolab, kad jų yra įvairių ir reikia atrasti tinkamiausią... smile.gif
Atsakyti
namo plaukai buvo dazyti sviesiai, todel ir skilineja. Po truputi atauginu, jau tie nesveikieji pasieke ausis, tai jei taip trumpai nusikirpsiu, manes net mama nepazins smile.gif , todel nieko drastisko nedarysiu, tesiog kas menesi po pora cm ir ataugs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(body @ 2005 07 11, 16:18)
namo plaukai buvo dazyti sviesiai, todel ir skilineja. Po truputi atauginu, jau tie nesveikieji pasieke ausis, tai jei taip trumpai nusikirpsiu, manes net mama nepazins smile.gif , todel nieko drastisko nedarysiu, tesiog kas menesi po pora cm ir ataugs smile.gif

namo plaukai ? blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 07 11, 12:07)
Kalbant apie alyvuogių aliejų, tai kokį jūs naudojat? Ar pigesnį lietuvišką, ar kokį brangų užsienietišką?  g.gif

as jau senokai pirkau ir nebeturiu butelio, nes persipilu ji kitur, bet tikrai zinau, kad aliejus buvo stikliniam, zaliam, berods kvadratiniam butelyje. kainuoja apie 10lt mirksiukas.gif
Atsakyti
oi... biggrin.gif
manes jau pirstai nebeklauso, turejo buti MANO biggrin.gif
Atsakyti