Įkraunama...
Įkraunama...

Detektyvų mėgėjoms

Temos po truputį susilieja. Gaila cry.gif cry.gif , nes šią temą užveisiau specialiai paplepėjimams apie detektyvus, o ne apie visas skaitytas knygas "su detektyvo elementais", trilerius ir t.t. ir pan. Norėjosi šiek tiek susiaurinti pomėgį (lyginant su "knygų mylėtojų" tema).
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2005 08 09, 10:42)
Temos po truputį susilieja. Gaila cry.gif  cry.gif , nes šią temą užveisiau specialiai paplepėjimams apie detektyvus, o ne apie visas skaitytas knygas "su detektyvo elementais", trilerius ir t.t. ir pan. Norėjosi šiek tiek susiaurinti pomėgį (lyginant su "knygų mylėtojų" tema).
4u.gif



atsiprašau, kad užteršėm tavo temą bereikalingais pajuokavimais... doh.gif daugiau taip nedarysiu mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2005 08 09, 09:29)
O kaip su "Fuko švytuokle"? mirksiukas.gif


"Švytuoklė" man kažkaip nea...

QUOTE(safarikids @ 2005 08 09, 11:42)
Temos po truputį susilieja. Gaila cry.gif  cry.gif , nes šią temą užveisiau specialiai paplepėjimams apie detektyvus, o ne apie visas skaitytas knygas "su detektyvo elementais", trilerius ir t.t. ir pan. Norėjosi šiek tiek susiaurinti pomėgį (lyginant su "knygų mylėtojų" tema).
4u.gif


niekas ir nekalba apie VISAS skaitytas knygas.
Atsakyti
QUOTE(Paloma @ 2005 08 09, 12:11)
atsiprašau, kad užteršėm tavo temą bereikalingais pajuokavimais...  doh.gif daugiau taip nedarysiu  mirksiukas.gif  blush2.gif


Be reikalo atsiprašinėji, pajuokavimus supratau. Ir postas tikrai ne tau ar Mašai buvo skirtas. 4u.gif
Pamatau naują postą, apsidžiaugiu, kad rasiu naujų žinių, įlendu į temą, o ten.... pasvarstymai apie visokius trileriukus cry.gif cry.gif Liūdna man pasidaro tada, štai ir replikavau.
Oi - ir tema, nors ir mano užvesta, yra visų norinčių mirksiukas.gif

friends.gif
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2005 08 09, 18:20)
Be reikalo atsiprašinėji, pajuokavimus supratau. Ir postas tikrai ne tau ar Mašai buvo skirtas. 4u.gif
Pamatau naują postą, apsidžiaugiu, kad rasiu naujų žinių, įlendu į temą, o ten.... pasvarstymai apie visokius trileriukus cry.gif  cry.gif  Liūdna man pasidaro tada, štai ir replikavau.
Oi - ir tema, nors ir mano užvesta, yra visų norinčių mirksiukas.gif

friends.gif


kokie trileriukai?! Akunino knygos yra detektyvai. Eko knygų trileriukais irgi nepavadinčiau biggrin.gif kam baisiai juokinga, kad paminėjau "Rožės vardą" šiame skyrelyje, pasiskaitykit, ką Eko "Postilėje 'Rožės vardui' " rašo apie detektyvinio romano metafiziką.
Atsakyti
QUOTE(olé @ 2005 08 09, 17:39)
kokie trileriukai?! Akunino knygos yra detektyvai. Eko knygų trileriukais irgi nepavadinčiau biggrin.gif kam baisiai juokinga, kad paminėjau "Rožės vardą" šiame skyrelyje, pasiskaitykit, ką Eko "Postilėje 'Rožės vardui' " rašo apie detektyvinio romano metafiziką.


Taip taip, ir PANELĖS SMILOS SNIEGO JAUSMAS irgi...
Būtinai paskaitysiu, ką apie tai mano U.Eko.
Jeigu atvirai, aš jau kitoje temoje rašiau (blyn, o gal šioje), kad daugumoje knygų gali rasti kažkokių detektyvinių elementų, na, bent paslapties ... "Nusikaltimas ir bausmė" kuo puikiausias pavyzdys. Na, tiesiog Dostojevskis - klasikinis rusų detektyvistas.
Apie Akuniną nieko nesakau, nes neturiu nuomonės schmoll.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo safarikids: 09 rugpjūčio 2005 - 18:05
QUOTE(safarikids @ 2005 08 09, 19:04)
Taip taip, ir PANELĖS SMILOS SNIEGO JAUSMAS irgi...
Būtinai paskaitysiu, ką apie tai mano U.Eko.
Jeigu atvirai, aš jau kitoje temoje rašiau (blyn, o gal šioje), kad daugumoje knygų gali rasti kažkokių detektyvinių elementų, na, bent paslapties ... "Nusikaltimas ir bausmė" kuo puikiausias pavyzdys. Na, tiesiog Dostojevskis - klasikinis rusų detektyvistas.
Apie Akuniną nieko nesakau, nes neturiu nuomonės  schmoll.gif .


ok, kraustausi iš čia su visais neaiškiais elementais, diskutuokite sau apie grynąjį žanrą dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(olé @ 2005 08 09, 18:41)
ok, kraustausi iš čia su visais neaiškiais elementais, diskutuokite sau apie grynąjį žanrą dirol.gif


Be reikalo, žr. ankstesnį postą. Čia tik diskusija, gal kiek nevykusi.

000189.gif 000189.gif
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2005 08 09, 21:36)
Be reikalo, žr. ankstesnį postą. Čia tik diskusija, gal kiek nevykusi.

000189.gif  000189.gif


neimk į galvą, aš šiandien ne ta koja iš lovos išlipau blush2.gif
o Akuninas, jei ką, rašo grynakraujus detektyvus mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir atėjo man noras suprimityvint.
Detektyvas – toks daiktas, kur svarbiausia, kas žudikas ir kokiu būdu jis demaskuojamas. Ans skaitosi greit ir tik vieną kartą, nebent anksčiau minėtus faktus jau būtum užmiršęs.
O romanas su detektyvo elementais – tai toks daiktas, kurį, jei gerai parašytas, gali norėti ir vėliau perskaityti. Kas jame svarbiausia, nežinau – jei žinočiau, gal išvis nebebūtų prasmės knygų skaityti tongue.gif
mirksiukas.gif safarikids, nereikia manęs mest už durų, išeisiu pati biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2005 08 10, 21:25)
Ir atėjo man noras suprimityvint.
Detektyvas – toks daiktas, kur svarbiausia, kas žudikas ir kokiu būdu jis demaskuojamas. Ans skaitosi greit ir tik vieną kartą, nebent anksčiau minėtus faktus jau būtum užmiršęs.
O romanas su detektyvo elementais – tai toks daiktas, kurį, jei gerai parašytas, gali norėti ir vėliau perskaityti. Kas jame svarbiausia, nežinau – jei žinočiau, gal išvis nebebūtų prasmės knygų skaityti tongue.gif
mirksiukas.gif safarikids, nereikia manęs mest už durų, išeisiu pati biggrin.gif


(balsas iš už durų): gražiai čia pasakei apie nežinojimą
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2005 08 10, 20:25)
Ir atėjo man noras suprimityvint.
Detektyvas – toks daiktas, kur svarbiausia, kas žudikas ir kokiu būdu jis demaskuojamas. Ans skaitosi greit ir tik vieną kartą, nebent anksčiau minėtus faktus jau būtum užmiršęs.
O romanas su detektyvo elementais – tai toks daiktas, kurį, jei gerai parašytas, gali norėti ir vėliau perskaityti. Kas jame svarbiausia, nežinau – jei žinočiau, gal išvis nebebūtų prasmės knygų skaityti tongue.gif
mirksiukas.gif safarikids, nereikia manęs mest už durų, išeisiu pati biggrin.gif


Va, aš irgi galvojau, kad detektyvo struktūrą galima būtų labai suprastintai apibrėžti: žmogžudystė-tyrimas-atomazga. Na, tipo tonika-subdominantė-dominantė-tonika.
Neik, neik pati cry.gif cry.gif
Atsakyti