Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA baldai

O tai kur jūs vis dėlto perkat tuos IKEA baldus? Ar jų yra Lietuvoj?
Atsakyti
QUOTE(Vailingo @ 2005 11 26, 03:33)
O tai kur jūs vis dėlto perkat tuos IKEA baldus? Ar jų yra Lietuvoj?

Lietuvoj nėra sad.gif arčiausiai- Lenkijoj
Atsakyti
Baldų iš ten pirkt neteko. Tačiau visokių smulkmenų ir interjero detalių iš IKEA turiu nemažai. smile.gif Kokybė aišku nėra superinė, bet kainos irgi nesikandžioja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2005 08 02, 10:39)
Kiek buvau susidūrus su IKEA, tai baldai yra dviejų tipų - pigesni-prastesni ir brangesni-kokybiškesni. Draugės sesuo gyvena Olandijoje ir daug ką perka iš tų brangesniųjų, tai pakolkas labai patenkinta, kad už padorią kainą turi medinius baldus smile.gif

O gal kas buvot susidūrę su IKEA virtuvėm? Kataloge aš nužiūrėjau, kad preliminari kaina virtuvės su medinėm durelėm yra vos ne tokia pati, kaip pas mus su laminatu. O faneruotė išvis pigiau kainuoja...  ax.gif

pries pora savaiciu su vyru apie virtuves baldus kalbejom, tai sake,kad seniau ikeos virtuvinis buvo schmoll.gif , o dabar kazkaip pasitempe jie ir viskas ok.

Namuose mes turim ikeos minkstus baldus doh.gif isbluke! cry.gif pagalves su uztrauktukais,kad butu galima skalbti, bet kai isskalbiau svelnia programa 30 temp. vandeny na tai doh.gif Zodziu, blogai ! O visa kita blunka nuo saules tiesiai per uzuolaidas doh.gif

Dar turim komoda. Is isores viskas labai faina ir kaina nedidele. Naturalus medis, tokia, tikra gera komoda. Kol nepradedi atidarineti stalciu verysad.gif Stringa. Atidaryti tai dar kazkaip su jega istrauki, bet kai reik uzdaryti, tai pirma viena krasta pridarai, paskui-kita, po to vel pirmaji krasta..... Laikau ten dali reciau naudojamos patalynes.

Nepatinka man schmoll.gif . O kas liecia stikla, tai buvau net pora tokiu paciu tauriu nusipirkus ( tokia daili forma blush2.gif ) . Jos beplaunant rankose skilo, sutrupejo blink.gif Gal perstipriai suspaudziau? g.gif

Dar yra sviestuvas, pastatomas ant staliuko (kaip jie ten vadinas, toks kotas ir keiciamas gaubtas). Tai vat kolkas viskas gerai, nors naudojames juo labai retai .Na, beveik niekada cool.gif

Vaikiskos patalynes su komplektus pirkau. Retai kada ja uzvilkdavau, gal 2-3 kartus isskalbiau, bet vat vakar pastebejau,kad vieno is komplektu pagalves uzvalkalas isblukes, reiks pasiziuret, gal ir su kaldros uzvalkalu tas pats....

Kas ten tikrai gerai tai kjøtkaker- svediski mesos kukuliai. Niam niam niam biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cherry coke: 27 lapkričio 2005 - 01:57
QUOTE(Kiesa @ 2005 11 24, 09:44)
Sveiki

   O ka Jus manote apie JYSK baldu kokybe ir kaina, nes mes miegamojo lova planuojame pirkti butent JYSK. g.gif

pries dvi dienas atejo mano septynmetis sunus susirupines, kad jam naujos lovos reiketu verysad.gif Suluzo senoji , is JYSK, pirkta pries 2,5 metu g.gif Tokia palipama su kopetelepis, bet neauksta, su istraukiamu stalu. Maciau ir LT tokiu, pagaminta Danijoje. Tiesiog skilo ta medine dalis , atrama prie kopeteliu. Per varzta isilgai.....
Sunelis apvyniojo pleistru,kad dar labiau neissiziotu.... verysad.gif

rasomojo stalo visi stalciu virshai nuleke, ir varztai pertrumpi buvo,kad rankeneles prisukti.

Dvigule lova buvo be mediniu perdengimu, ar kaip jie vadinas. Reikejo ciuzinio su mediniu dugnu, bet vat nors parduotuveje sake,kad tokiu ciuziniu yra, bet tik jie siuo metu neturi..... Zodziu apgavo. Kai nueje paprasem grazint pinigus, nes ne su ziburiu tokiu ismatavimu dvigubo ciuzinio ner - atsisake (reikejo 150 plocio, o toks isgaunamas tik sujungus du siaurus ciuzinius).
Zodziu sumokejom labai nemazai pinigu, nusipirkom "perdengima", o kadangi lova metaline, tai ir dar daugiau pinigu isleidom, kad medini perdengima specialia juosta prie metalo priklijuot doh.gif ) . Dabar galvoju ka sugalvoti,kad ta lova atsikratyt, o tiek dar visokiu islaidu..... g.gif


Kazkaip net keista pasidare, kad musu naminiai nuotykiai taip su forumo tema sutapo.... Bet labai nenoriai tiek ikeos , tiek jysk baldus i naujus namus perkraustysiu. Na, dar truputi teks su jais iskentet, bet kai baigsim remontus, taupysim naujiems
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cherry coke: 27 lapkričio 2005 - 02:09
QUOTE(cherry coke @ 2005 11 27, 01:45)
Kas ten tikrai gerai tai kjøtkaker- svediski mesos kukuliai. Niam niam niam  thumbup.gif
Mano mazoji dar brukniu padaza uzsipila prie ju smile.gif.
O del IKE'jos asortimento, jau rasiau anksciau, mums visi daiktai tarnavo pagal savo kaina. Tie kurie sugrizo atgal i Lietuva iki siol puikiai laikosi thumbup.gif. Tad net nezinau, kame cia ta razina, jog vieniems tinka kitiems nelabai smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kropka: 27 lapkričio 2005 - 02:07
vieni turi indaplove, kiti-ne. Tiems, kurie neturi- nerudyja. Beje, kas liecia indaploves, tai yra pas mane tokios sakutes su peiliais (gerai,kad tik sau su vyru pirkau romantiskai vakarienei, 2 komplektus biggrin.gif ....). Istraukus is indaploves tarp dvieju sujungtu rankeneles daliu - purvinas vanduo. Kazkokiu budu jis ten pateko ir nebeisbego g.gif

vieni perka mazus daiktus: maisto dezutes, zaisliukus, ivairias smulkmenas, o kiti isigudrina nusipirkti "rimtus baldus"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cherry coke: 27 lapkričio 2005 - 02:14
QUOTE(cherry coke @ 2005 11 27, 02:13)
vieni perka mazus daiktus: maisto dezutes, zaisliukus, ivairias smulkmenas, o kiti isigudrina nusipirkti "rimtus baldus"

Kai nusikomandiravome, gavome visiskai tuscia buta, kuri uzpildeme pradedant virtuve ir baigiant dezutem, zaisliukais ir kitokiom smulkmem, pasinaudoje IKEA. Niekas nesuluzo, nesurudijo, nenuskilo ir tt. smile.gif. Gla tiesiog pasiseke wink.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kropka: 27 lapkričio 2005 - 02:34
Man tai nerealiai patinka Ikea katalogai thumbup.gif Ten viskas modernu ir as prisigaudziau ivairiausiu ideju namam. Nu nesvarbu kad karta per metus naujas katalogas iseina,ale bet kokie faini jie ax.gif Turiu keleta graziu namu apyvokos detaliu is ikea ir tarnauja puikiai - t.y ziurisi puikiai, o kaip ten butu su baldais tai va ir nezinau unsure.gif Dukterecia turi stala su kedem ( toks baltas,paprastas,bet labai grazziai ziurisi) tai jis svelniai tariant biski kliba biggrin.gif
Atsakyti
Pati kuri laika gyvenau Svedijoje,tai turejau keleta ikeos baldu.Lova pasitaike nekokia po 2metu pradejo sonus badyti.Aisq visokie niekuciai yra lab grazus ir traukia aki.Bet "rimtesnius baldus" dariau pagl uzsakyma,gal ir nepigiau bet...
Tarpkitko turiu ikeos 2006 m. kataloga,nera cia nieko tokio ko negalima butu isigyti pas mus ar uzsisakyti.Ir nera jau taip ir pigu kai issiverciu kronas i litus.
Atsakyti
QUOTE(Ewin @ 2005 11 28, 15:19)
Pati kuri laika gyvenau Svedijoje,tai turejau keleta ikeos baldu.Lova pasitaike nekokia po 2metu pradejo sonus badyti.Aisq visokie niekuciai yra lab grazus ir traukia aki.Bet "rimtesnius baldus" dariau pagl uzsakyma,gal ir nepigiau bet...
Tarpkitko turiu ikeos 2006 m. kataloga,nera cia nieko tokio ko negalima butu isigyti pas mus ar uzsisakyti.Ir nera jau taip ir pigu kai issiverciu kronas i litus.


manyčiau kad pagal šalį ir kainos skiriasi.. aš buvau danijoje, bet ten pragyvenimo lygis panašus kaip ir švedijoje, tai man labai brangu atrodė blink.gif nieko nesu pirkusi.. norėjau šviestuviuką.. bet, biški tolokai vežtis. o dabar čia skaitau, kad IKEA pigu g.gif ir Lietuvoj greit dar nebus.. nors parduotuvės atsiradimą įtakoja ir pirkimo galia.. o pas mus ji vis didėja- visi tik ir ieško kur išleist pinigus biggrin.gif gal bijo kad litas nuvertės ir taupyt pradės tik kai įves eurą? g.gif
Atsakyti
Ikea tokia ir paskirtis - kad atrodytu nebrangu, kad negaila butu ismesti, keisti
apstatyma, t.y.,kad skatinti vartoti... Visi baldai ir yra daromi salyse, kuriose
palyginus pigi darbo jega, todel ir tokios kainos. uzsienieciams tai yra gan pigu.
O kuria jauni dizaineriai, tai tik idejos ir fainos.
Tikrai jie neilgaamziai, tie daikciukai, daugiau tinka studentui arba laikinai
norinciam apstatyt buta.
Atsakyti