Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdinės dovanos vaikams

kaledos jau ne uz kalnu, ar jau parase jusu vaikuciai laiskus seniui, labai idomu kas ko prasys siais metais 4u.gif mes parasem su dukra bet dar tik juodrasti, pasvajojom ko cia siais metais reiketu uzsiprasyti kaledu senio 4u.gif Mano penkiamete dukra sau uzsiprase mikrofono, pamate Maximos reklaminiame zurnale, tai iskirpo paveiksleli net, kad senelis neapsiriktu ir butent toki atnestu, broliui (dvieju metu) uzprase kaladeliu dideliu, nu panasiu kaip lego tik dideles, ir muzikini kilimeli, kiek suprantu su kojytem ji mindzioji ir jis groja bigsmile.gif irgi Maximos zurnale pamate doh.gif taigi kokiu dovanu jusu vaikuciai prasys Kaledu senelio siais metais?


 ! 
TEMOS SKELBIMO TAISYKLĖS
® Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patieška: 10 gruodžio 2006 - 16:10
Mnao vyresnelis ausinuko mp3 uzsiprašė, o mažylis sraigtasparnio, tik nelabai isivaizduoju kokio, bet teks ieškot mirksiukas.gif
Atsakyti
Labutis,

Pernai nupirkom mikrofona + gitara. Labai dziaugesi ir naudojasi iki siol. O siemet sunkiai sekasi galvoti, todel ir ilindau cia.......
Atsakyti
Na as pati dar vaikuciu neturiu taciau kiekvienais metais dovanas perku sesiu vaikuciams smile.gif berniukui zadu pirkti transformeri, nes jis jo labai nori ir Kaledu seneliui laiske apie ji rase, o mergytems uzsakiau tokias papuosalu dezutes ir zadu pripirkti visokiu mergaitisku smulkmenu pvz., ziedukai, grandineles ir t.t. tik viena bedele labai brangiu siu smulkmenu nesinori pirkti, taciau kur ieskoti graziu bet nebrangiu????? g.gif
Atsakyti
Mano didžioji užsiprašė Barbės fėjos-undinėlės doh.gif Pamatė tokiam katalogėlyje, kuris buvo prie Barbės žurnalo. O aš tokių net pirkt niekur nemačiau verysad.gif Kiek teiravausi, tai yra tik undinėlės, o jai reikia būtent tokios, kur pasidaro iš fėjos undinėlė, gal kur matėt, mamytės, tokią? Vadinasi lyg Elina iš Mermaidia serijos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(martinika @ 2006 11 29, 17:11)
Mano didžioji užsiprašė Barbės fėjos-undinėlės doh.gif Pamatė tokiam katalogėlyje, kuris buvo prie Barbės žurnalo. O aš tokių net pirkt niekur nemačiau verysad.gif Kiek teiravausi, tai yra tik undinėlės, o jai reikia būtent tokios, kur pasidaro iš fėjos undinėlė, gal kur matėt, mamytės, tokią? Vadinasi lyg Elina iš Mermaidia serijos unsure.gif

Tuoj turetu uzvezt ir i Lietuva, pas mus jau praeina bumas....(kaina apie 120 lt)
bent Vilniuj kai buvom, tai ir as ieskojau, niekur nebuvo, zaislu planetoj sake, kad nebeturi, bet turejo... o kitur schmoll.gif Pabandykit pasiskambint ten.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo špokulia: 29 lapkričio 2006 - 17:34
Austee gal gali truputeli apie ta mikrofona papasakot, ar jis pagarsina balsa kai ji ji dainuoji blush2.gif ar tik siaip kokie garso signalai paspaudus mygtuka yra, ir dar - ar jis i elektra jungiasi ar su kokiom baterijom veikia g.gif ar jus pirkot kompelkta mikrofonas+gitara, ar atsikrai, kokios kainos gal prisimeni is preitu metu, Maximos reklaminiam zurnale ziurejau mikrofonas toks su stovu apie 85 Lt kainuoja, papasakok jei netingi ax.gif
Papildyta:
Tesa20 nebrangiu papuosaliuku vaikisku buna visose vaiku parduotuvese tokie rinkiniai, dar turguje skyriuose kur zaislais prekiauja arba prie bizuterijos, tik ieskok komplektuku ne po viena, tai pigiau gausis, tik laiko reikia tureti viska apeiti, dabar tikrai yra is ko rinktis, fainei tas papuosalu dezutes sugalvojei, zinai dar buna tokios dezutes su rakteliu, tipo uzsirakini savo papuosalu skrynia thumbup.gif tai tu galetum isardyti pati tuos rinkinukus, ir visus papuosalus i dezute sudeti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labutis: 29 lapkričio 2006 - 17:48
Arba kioskuose pasiziurek, esu karta radus tokiu paciu vaikisku ziedeliu kaip Ibero papuosaluose smile.gif tik kaina, aisku, kita ...
Maniske nori winx leliu.... viena is ju jau turi, dabar reik likusios chebros wacko.gif
Atsakyti
o kas cia per leles tos winx ax.gif as dar negirdejau apie tokias blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labutis: 29 lapkričio 2006 - 18:17
QUOTE(labutis @ 2006 11 29, 18:17)
o kas cia per leles tos winx  ax.gif  as dar negirdejau apie tokias  blush2.gif

user posted image user posted image


wacko.gif wacko.gif wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo špokulia: 29 lapkričio 2006 - 18:28
jum tai nors del to gerai, kad zinote ko nori jusu kinderiai biggrin.gif O mano bernas pats nezino ko nori, atseit tegu pats kaledu senis galvoja doh.gif Tai va ir braizausi po parduotuves begalvodama uz ta seni doh.gif
Atsakyti
Mano 8 metu dukryte parase labai grazu laiska Kaledu Seneliui ir paprase SESUTES.Kaip issaugoti Kaledu Senelio reputacija ir svelniai isspresti si klausima?Padekit.
Atsakyti