Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė MIRENA

Ir aš niekaip neapsisprendžiu dėl kontraceptinių priemonių. Ilgą laiką gėriau KT, bet beveik kiekvieną mėn. likdavo neišgerta 1 tab. Šis variantas atkrenta. Pleistras skirtas tokioms užuomaršoms kaip aš, bet turi didelį estrogeno(lyg taip) kiekį. Atkrenta. Liko Mirena, dėl kurios mano gydytoja nieko prieš. Ji net mažiau žalos daro organizmui negu KT, nes veikia vietiškai. Tik labai bijau kokių nors šalutinių požymių.
Atsakyti
Del pasaliniu poveikiu: as esu menesi laiko su ja, kolkas jokiu pasaliniu poveikiu nejauciu, nu gal dazniau i tulika lekiu ir labai nemaloniai kraujavo gal 3 sav. po ivedimo. Bet paketu neprireike. Iklotu pakako. Sako, kad sumazeja moters libido, bet pati galiu pasakyti, kad man net padidejo wub.gif Svoriui itakos tikrai neturi. Cia man neturi, nes kiek suprantu, tai cia viskas nuo organizmo priklauso. Vyras jos tikrai nejaucia. Vyrai jaucia tada, kai palieka perilgus uselius, bet jeigu jaucia, tokiu atveju ginekologas juos gali patrumpinti, tik reikia kreiptis ir pasakyti. Man is karto pasake, kad jeigu vyras jaus, ateik ir sutvarkysiu. Tai tiek is savo patirties.
Atsakyti
Man atrodo, kad kiekvienas kontraceptikas kažkiek veikia moters vidų (tiek kontraceptikai, tiek spiralės). Aš tai tikrai dėsiu mireną. Žinoma pirmas žvilgsnis į kainą baugokas, bet padalijus į 5 metus, tikrai pigiau nei kontraceptinės tabletės. ko labiausiai bijočiau, tai kad organizmas neatmestų, nes išmest apie 500 Lt biški gaila būtų unsure.gif
Atsakyti
Cipliuk, aišku mirenos kaina iš pirmo žvilgsnio didelė, bet jei vartojai kontraceptines, tai sulyginus mirena kainuotų mažiau, bet aišku sulyginus su varine, tai jaučiu 10 kartų brangiau laugh.gif Bet man vien tik tas, kad sumažėja ir skausmas ir gausumas mėnesinių metu daug duoda.

Ugra: dėl šalutinio spiralės poveikio man teko girdėti, kad jų būna. Mano draugė įsidėjusi spiralę turėjo didelį uždegimą ir atsižegnojo visam gyvenimui. Na su mirena tikriausiai retai kada taip būna, bet kai dėjosi mano mama, tai tik pasakė, kad lartais organizmas jos nepriima ir gaila aišku tik tų 500 Lt laugh.gif
Atsakyti
tada jau gydytojos problema nupirkti nauja mad.gif jei nesugrabalioja
ties man gydytoja sake,kad dabar Mirena pabrango sad.gif ,kainuoja 600lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kendi: 29 liepos 2004 - 09:14
QUOTE (kendi @ 2004 07 29, 09:12)
tada jau gydytojos problema nupirkti nauja mad.gif jei nesugrabalioja
ties man gydytoja sake,kad dabar M irena pabrango sad.gif ,kainuoja 600lt

Na tikriausiai jos tvirtai jas laiko laugh.gif

O kainą tai tikriausiai greit lizingu padarys laugh.gif
Atsakyti
galima EGO kortele atsiskaityt, ir bus lizingu laugh.gif laugh.gif laugh.gif ,laukiu, kada galesiu ja isidet, nes galima tik 3men po gimdymo
Atsakyti
QUOTE (kendi @ 2004 07 29, 09:17)
galima EGO kortele atsiskaityt, ir bus lizingu laugh.gif laugh.gif laugh.gif ,laukiu, kada galesiu ja isidet, nes galima tik 3men po gimdymo

O aš tikiuosi, kad ją įsidėsiu tik po metų, nes nooooooooooooooriu antro 2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (kendi @ 2004 07 29, 07:12)
tada jau gydytojos problema nupirkti nauja mad.gif jei nesugrabalioja
ties man gydytoja sake,kad dabar Mirena pabrango sad.gif ,kainuoja 600lt

Dabar tai tikrai padrasinot... biggrin.gif Kol as apsispresiu mirena iki 1000 Lt. soktels. wink.gif
Atsakyti
truputi neaiskiai parasiau smile.gif t.y ne anksciau kai 3 men. po gimdymo, o veliau aisku, kad galima smile.gif
Atsakyti
as dabar airijoje ir man cia gydytojai pasiule detis mirena spirale,o kai grizau i lietuva tai man papasakojo.kad mirena spirale geriau detis tada kai nebenori daugiau vaiku (kai tau kokie 40 metu).nes ta spirale 5 metams.gali but kad per tuos 5 metus nebus periodu.o kai pareis tie 5 metai gal ir vaiku nebegalesi turet.
as nezinau ar tai tiesa bet man apie tai papasakojo ginegologe lietuvoje.
man lietuvoje pasiule detis varine spirale.mirena lietuvoje kainuoja apie 600 litu,o varine spirale apie 50 litu.
Atsakyti
nezinau kodel, bet pries siulydama mirena, manes gydytoja net kelis kartus paklause ar nesiruosiu daugiau gimdyti vaiku....

Be to man nepatiko, kad kai kurioms moterims istisai teplioja ( sumoki 600lt ir sergi istisus 5 metus mad.gif ), arba kai kurioms, visai isnyksta menesines ( na manes tai irgi neguodzia, nervuociaus, o gal pastojau....)
Atsakyti