Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno ''Varpo'' gimnazija

Sveiki. smile.gif
aš būsima vienuoliktokė, šiuo metu mokausi Čiurlionkėj, Vilniuj, bet nebegaliu groti ir automatiškai grįžtu į Kauną mokytis... Svarstau į kokią gimnaziją pereiti.
Dėl uniformų - no problem, pripratus prie jos jau. Man įdomi pati atmosfera mokykloje, juk esu menininkė, kaip reaguoja į žmones su kiek kitokiu mąstymu? Taip pat mokymo lygis - jei labai pasistengsiu, gal bus bendras vidurkis 7 - faktas, kad per vasarą daug mokytis reikės, kad prisivyčiau visus.
Atsakyti
Sveika wink.gif Tau kaip menininkei siūlyčiau Kauno Dailės gimnaziją. Ten, aišku, daug piešti reikės, stojamieji egzai yra, bet aplinka jaukesnė ir meniškesnė nei Varpo gimnazijoj.
Mokymo lygis nėra labai silpnas. Daugeliui kiek žinau atėjus čia nukrinta vidurkis (nu man pvz nuo 8 nukrito iki 7).
Atsakyti
QUOTE(Wooo @ 2011 02 17, 14:39)
Sveika wink.gif Tau kaip menininkei siūlyčiau Kauno Dailės gimnaziją. Ten, aišku, daug piešti reikės, stojamieji egzai yra, bet aplinka jaukesnė ir meniškesnė nei Varpo gimnazijoj.
Mokymo lygis nėra labai silpnas. Daugeliui kiek žinau atėjus čia nukrinta vidurkis (nu man pvz nuo 8 nukrito iki 7).



nepaišau gražiai. Ir ne dailėj save įsivaizduoju. wink.gif
na, kad man nukris vidurkis, tai numanau...
Atsakyti
Tai va sule pasakysiu yra pakankamai vidutine mano akimis ;D (dabar baigineju 9 klase, busiu 10okas) kas geros nori tai i KTUG stoja. Mokytojai tai kaip papuls, yra lopu keletas kurie nieko nemoko, bet pagrinde yra normalus kurie tikrai stipriai paruošia. Paskui ta tvarka, taisykles,,,, atrodo griezta, baisu.. ojojoj. O realiai tai ka, kas nori, tas issidirbineja, sugeba net mokytojui kelnes padegt ;DD nu bet neesme. Uniformos, tai galima belekokia berniukam pavyzdžiui svarbu kad butu juodas svarkas ir kelnes (kostiumines). Paskui europine klase.... Tokia ten ir europine, moko visko to pacio tik mokiniai surinkti su aukštesniais vidurkiais. O buna ir taip, kad is prastu mokyklu ateina su gerais rezultatais - metiniam 9,7 o sitoj sulej jau tik 6 iseina... Kaip jau minejo yra E.Dienynas šiaip labai patogu visi pazymiai, pusmeciai, namu darbai vienoj vietoj... Publika mokos tai tokia 50x50 bet kad jau juodai saipytusi ar mustu tai taip nera.... oi nea. Is tikruju tai palyginus su kitom sulem nelabai ir yra tu patyciu... Gal jei jau visai pats savo kvailu elgesiu ar netvarkingumu(nesiprausdamas) prispraso tai ir uzgaidina nu bet toks jau jaunimas šiais laikas :DDD va kaip tik sia vasara baigia remonto darbus mokykloj, tai visa isore apsiltinta, perdazyta, langai sudeti, radiatoriai pakeisti, vamzdziai, nu krc kapitalinis remontas padarytas tai irgi manau +. Veiklos irgi visokios yra popamokines, nu zdz raykit jei kas neaisku ;P
Ai dar kzkas klause del meniskos sielos biggrin.gif nu nezinau, lyg ir subrende jau mazvaikiai bus, bet velgi, dabar nuo 5 klases visus priims biggrin.gif o juk sausra buvo ir nepriiminejo, tai visai fainai buvo biggrin.gif krc dw paka biggrin.gif
Atsakyti
sveiki. tai ruosiasi busimi penktokai i Varpa?
Atsakyti
Taip clap.gif
Atsakyti
o nezinote ar klases is varpelio isskirstys, ar kels tiesiog klasemis?
Atsakyti
Gal yra buvusių tam teste į europines klases? g.gif
Atsakyti
aš pati baigiau Varpo gimnaziją. Net minties nekyla ten vaikus leisti biggrin.gif
Atsakyti
Labas mamytes,kaip suprantu bus formuojamos penktos klases Varpo gimnazijoje.
Gal zinote,ar bus kada busimu penktoku teveliu susirinkimas?Taip noretusi aiskumo. g.gif

Atsakyti
Dėl penktų klasių:

Kai skambinau į mokyklą, tai paaiškino, kad susirinkimas bus, maždaug apie 25 rugpjūčio.

Taip pat paaiškino, kad klases formuos "Varpelio" klasių pagrindu daugmaž...
Atsakyti
Aišku,ačiū už atsakymą.
Dar turiu klausymą- Ar siuvates uniformas penktokams?
Atsakyti