Įkraunama...
Įkraunama...

Ar knarkia jūsų vyrai?

Knarkdavo taip, kad net sienos drebėjo biggrin.gif Bet suradom knarkimo priežastį (lėtinis sinusitas dėl svetimkūnio sinuse), išsigydė ir dabar ramiai miegam. Aš, tiesa, irgi paknarkiu kartais, bet, kaip MB sako, gražiai, mergaitiškai biggrin.gif
Atsakyti
Maniskis knarkia gan smarkiai. Budavo kad net prizadindavo mane. Dabar jau kuris laikas naudoju gan paprasta. taciau pasirode veiksminaga priemone - ausu kaistukus. Dabar miegu ramiai. MB sako kad ir as knarkiu, taciau gan tyliai nepergarsiai. Sako kad svelniai mane kumsteli ir to pakanka.
Atsakyti
MANISKIS KNARKIA KAI ISgeria,tada as su alkune patrinu per nugara,stiprtiai,tai veiksminga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perkunkieme: 28 sausio 2013 - 15:54
Paskaitinejau ir prisijuokiau atpazinusi save biggrin.gif , manasis irgi knarkia, kai buna pervarges, tenka baksnot alkune, koja, verciasi ant sono ir knarkimas baigiasi, kol vel neatsigula ant nugaros doh.gif , miegu jautriai, viska girdziu ir neissimiegu doh.gif
Atsakyti
Maniskis knarkia labai retai tik budamas isgeres ir jei miega ant nugaros blink.gif Miegu labai jautriai tai jei sukvarkia, su koja paspiriu... lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniškis tai anksčiau neknardavo, bet dabar, kuo toliau, tuo baisiau.. Ir kai baksteliu naktį, tai nesupranta už ką, pasisukimas ant šono jam atrodo, kad užtenka galvą į šoną pasukti.. lotuliukas.gif o dar prie viso šio maršo ir griežimas dantimis prisidėjo.. Naktys bemiegės.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lakas*plaukams: 31 sausio 2013 - 13:19
Maniskis knarkia. Man kaip ir netrukdo miegoti, bet kol dukryte maza miega salia lovytej, tai ja buna prizadina doh.gif delto stengiuos ji pajudinti, kad ant sono atsigultu - taip maziau knarkia biggrin.gif
Atsakyti
Knarkia, bet as negirdziu biggrin.gif
Atsakyti
Maniškis knarkia ganėtinai tyliai - mane dažniausiai net savotiškai ramina, greit atsipalaiduoju ir užmiegu. biggrin.gif Bet jei kankina kažkokia kvaila nemigo naktis, tai tada erzina ir tas knarkimas baisiausiai pradeda nepatikt. doh.gif Pats draugas liepė jį tiesiog švelniai pastumt tokiu atveju, kad ant šono atsigultų. mirksiukas.gif Nors man toks stumdymas kažkaip žiauriai skamba (ir net neįsivaizduoju kaip čia reikėtų meistriškai pastumti, kad jis neprabustų doh.gif ). biggrin.gif Taip kad dar nė sykio nepasinaudojau jo siūlymu. Kol kas pakanka tiesiog man pačiai jį apsikabint arba švelniai kumštelt ir nutyla. g.gif Jei vėl pradeda knarkt, tada jau stipriau baksteliu pati apsiversdama ant kito šono - padeda, nes ir jis savo ruožtu ant šono persiverčia ir nutyla. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Euterpė @ 2013 02 16, 02:27)
Maniškis knarkia ganėtinai tyliai - mane dažniausiai net savotiškai ramina, greit atsipalaiduoju ir užmiegu. biggrin.gif Bet jei kankina kažkokia kvaila nemigo naktis, tai tada erzina ir tas knarkimas baisiausiai pradeda nepatikt. doh.gif Pats draugas liepė jį tiesiog švelniai pastumt tokiu atveju, kad ant šono atsigultų. mirksiukas.gif Nors man toks stumdymas kažkaip žiauriai skamba (ir net neįsivaizduoju kaip čia reikėtų meistriškai pastumti, kad jis neprabustų doh.gif ). biggrin.gif Taip kad dar nė sykio nepasinaudojau jo siūlymu. Kol kas pakanka tiesiog man pačiai jį apsikabint arba švelniai kumštelt ir nutyla. g.gif Jei vėl pradeda knarkt, tada jau stipriau baksteliu pati apsiversdama ant kito šono - padeda, nes ir jis savo ruožtu ant šono persiverčia ir nutyla. biggrin.gif


tokia pati situacija, tik aš jau negailiu ir kaip reikiant kumštelnu kad nebeknarktų biggrin.gif
Atsakyti
Maniškis ir baisiai knarkia doh.gif tenka į šoną baksnoti doh.gif prisiskaičius gerų atsiliepimų nupirkau ASONOR, o jis kategoriškai atsisako naudoti doh.gif gal kas nori perleičiau, praplėšta tik dėžutė, nei karto nebandyta 4u.gif
Atsakyti
Pamurkia ir manasis vyrelis. jei tyliai, tai man netrukdo, jei jau garsiau uztraukia daina, tai svelniai pajudinu ir apsivercia ant sono, nors kartais to nepakanka, tai pajudinus dar sukuzdu apsiversk ir paklusta:). Sake ir as jau pradedu svelniai kartais pamurkti, bet kol neisgirsiu iraso, nepatikesiu:D
Atsakyti