Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų eglutė: dirbtinė ar natūrali?

QUOTE(Austeja7 @ 2009 10 14, 22:57)
na, del kates tai galima jus suprasti... cia gal tik galima patarti kad kabinti papuosta saka palubej, tvirtinant pvz.: prie karnizo. dareme taip kelis metus kai vaikai mazi buvo... o kad spygliai nebyretu, reikia puosti pusies saka - ji ir kvepia pasakiskai, ir spygliai nebyra visai (jei nepurtai ju). sodyboj buvom palike tokia pusies saka nenukabinta, tai sekanti karta atvaziavom pavasari, per velykas - visi spygliai buvo savo vietoj...

bet va del to jusu dziaugsmo kad puosiat menesio pradzioje ir visa menesi namai stebuklingi, tai noriu paklausiti jusu: ar tikrai nenusivalkioja ir nenusibosta kai taip is anksto papuosiat. Ar atejus sventems pajuntat kad cia jau ta ipatinga diena, kad kazkas sventiskiau, ypatingiau? nes man tai atrodo kad jau per tiek laiko as nustociau net pastebet ta eglute, nes taptu iprastu kazdieniniu reiskiniu.
Asmeniskai as labai megstu pasipuost eglute tik pries pat kucias, tada visiems namiskiams kazkoks ypatingas ispudis buna - visi to laukia nekantriai ir tada jau pakvimpa namai kaledomis, visi kazkaip pakiliai susijaudien vaiksto ir tas eglutes puosimo procesas tampa vienu is didziausiu sventiniu elementu.

Labai pritariu visoms, kurios rasete kad gyva eglutė sukuria Kalėdinę dvasią ir nuotaiką, kad gyvos niekada neatstos jokia dirbtinė...

Juk gyva eglute - tai kazkas is tu paciu dalyku, kai tikima Kaledu Seneliu ir Kuciu nakties stebuklingumu...

Mes su vazonu statem, neprigijo paskui sodyboj. kazka ne taip gal darem, nors tikriausiai del to mire ta eglute, kad jau didele buvo nukapotom saknim i vazona sukista (pirkom tokia).

tai dabar jau nebebandom sodinti - vezam i sodyba ir sudeginam peciuje, vaikai sedi ir sildosi rankas prie praviru peciaus dureliu, atsisveikina su eglute mintyse...

o kas bijo spygliu, tai patarimas: dabar yra puikus stovai parsiduoda, kurie sujungti su tokiu plastikiniu indu vandeniui. Tai ir stabiliai stovi eglute, ir laistyt patogu, ir del to nebyra labai.
(jeigu, zinoma, nepradedat jos puosti menesio pradzioje... smile.gif ...)


Mums šventės tikrai nebūna per daug bigsmile.gif Vaikai jau nuo gruodžio pirmos laukia Kalėdų, turim advento kalendorių, savaitgaliai degam po vieną žvakę ir kepam vieną savaitę meduolius, kitą savaitę kalėdų pyragą, kitą - darom namuką bigsmile.gif Šias idejas pavogiau iš skandinavų, kas esant buvę Švedijoje ar Norvegijoje gruodžio pradžioje žino, kad visi namų langai vakarais šviečia mažonis lemputėmis ir laukia švenčių. Man ši idėja labai patiko, praskaidrina niurius vakarus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irutėlė @ 2009 10 15, 09:22)
Mums šventės tikrai nebūna per daug  bigsmile.gif  Vaikai jau nuo gruodžio pirmos laukia Kalėdų, turim advento kalendorių, savaitgaliai degam po vieną žvakę ir kepam vieną savaitę meduolius, kitą savaitę kalėdų pyragą, kitą - darom namuką bigsmile.gif Šias idejas pavogiau iš skandinavų, kas esant buvę Švedijoje ar Norvegijoje gruodžio pradžioje žino, kad visi namų langai vakarais šviečia mažonis lemputėmis ir laukia švenčių. Man ši idėja labai patiko, praskaidrina niurius vakarus 4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
mums irgi neatsibosta...greit prabega tas laukimas,visko net nesuspeji igyvendinti ax.gif
O apsviesti langai musu seimai irgi labai patinka...gaila,kad LT mazai apsviecia langus mazomis lemputemis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2009 10 15, 13:42)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
mums irgi neatsibosta...greit prabega tas laukimas,visko net nesuspeji igyvendinti ax.gif
O apsviesti langai musu seimai irgi labai patinka...gaila,kad LT mazai apsviecia langus mazomis lemputemis verysad.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Švedijoje pernai gruodį aš alpau nuo tų švieselių važiuodama vakare į viešbutį, juokingiausia, kad lemputės net policijos komisariate ant kiekvieno lango dega bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Mes 4m puoseme dirbtine egle(tikraja ta zodzio prasme)dydis iki lubu ir tokia kaip pusine.Tai as ja vien kol islankstau graziai ir sudedu tai buna visa diena,kita diena lieka vien puosimui ,viskas is naujo kai reikia nupuosti.Tai siemet sakiau pirksime gyva,kibire kur buna ir nedidele,norisi kuklaus jaukumo wub.gif
Atsakyti
mes tai uz gyva eglute,ji kvepia.nesvarbu,kad spygliuku pribyra. ax.gif
Atsakyti
As taip pat uz gyva eglute. Bet siais metais teks pasitenkinti nedidele dirbtinuke, nes dukrytei 1metukai, ji viska nori pasiekti, paimti, nagrineti, taigi eglute liks be zaisliuku, klausimas ar ji isviso liks hihihi.gif Tai puosime mazyte eglute ir uzkelsime ja, kad nepasiektu mazoji princese. wub.gif Tik va zaisliuku neturiu jokiu mazuliuku, teks paieskoti.
Del svieseliu ant langu, isivaizduoju vyro reakcija! bijau.gif swoon.gif Taigi tokios kainos uz sildyma, o cia dar uz elektra papildomai... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Invincible: 22 spalio 2009 - 18:25
Šiaip aš už gyva, bet kažkodėl pas mus dažniausiai netikra g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mes tai dirbtine isigyjome. Ir praktiska ir spygliai nebyra.
Atsakyti
Tėvai puošia gyvą eglutę... neįsivaizduoju Kalėdų be jos kvapo wub.gif savo kambary visada puošiu mažą, dirbtinę, nes neapkenčiu pribirusių spyglių. mad.gif
Atsakyti
as uz dirbtine, gaila man tu gyvu mazu egluciu
Atsakyti
Man geriau dirbtine.
Atsakyti
Puošiame dirbtine - praktiška ir spygliai nebyra, labai graži mūsų ta eglutė mirksiukas.gif ax.gif . Tačiau anksčiau labai norėjau gyvos.
Atsakyti