Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkime Vilmal Gustukui

QUOTE(vilmal @ 2009 01 31, 15:01)
manau,kad savijauta gera,nes vaikinas nerodo jokiu oziu,vaiksto po kambarius,zaidzia,valgo.Spaudimas neblogas.siek tiek pilvuka pucia,bet dar matyt liekamieji reiskiniai po ligos. o siaip,kaip nesirges... 4u.gif

Šaunumėlis thumbup.gif Duok D.,kad taip ir toliau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmal @ 2009 01 31, 15:01)
o siaip,kaip nesirges... 4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif labas rytas mamyte,Gustuk parodyk virsui sedintiems,kad esi stiprus uz juos ir nugalesi viska!o mamytei stiprybes
Atsakyti
clap.gif Kokie Jus saunuoliai thumbup.gif
Smagu Jus cia matyti mirksiukas.gif O jau Gustuko garbanos, tiesiog wub.gif
Saunuolis maziukas, tikras kovotojas thumbup.gif
O kad Vilma nepergyventum, kad jis yra zemesnis uz 3 men. vyresne mergaite - tai pasakysiu viena pavyzdi - cia is mano gyvenimo blush2.gif
Mano mazoji turi drauge, kuri uz ja jaunesne 2 menesiais - ugis...mano mergaite uz ja aukstesne visa galva blush2.gif , palyginus su ja manoji man kaip milziniukas atrodo doh.gif . Mergyte visiskai sveika, tik kad tokio jau gime sudejimo mirksiukas.gif
Tai kad pavysit Jus dar visus bendaamzius thumbup.gif

Sekmes Jums 4u.gif
Atsakyti
Laba,
mano vaikinas vel taisosi wub.gif vel svoris pamazu pamazu juda i pliusa wub.gif apetitas geras,vakar net vaisiu tyreles daviau(kas Gustukui beveik nuodas del kalio) ir nieko(nesuviduriavo,neveme,tik valandai pailginau dialize),nes noriu siek tiek paivairint jo meniu. Siaip vaikinas megsta mesa ir tik mesa biggrin.gif Vaiksto jau labai gerai,tik kieme net nezengia zingsnio-itariu,kad bijo sniego tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmal @ 2009 02 04, 14:20)
Laba,
mano vaikinas vel taisosi wub.gif
Siaip vaikinas megsta mesa ir tik mesa biggrin.gif
Vaiksto jau labai gerai,tik kieme net nezengia zingsnio-itariu,kad bijo sniego tongue.gif

Saunuolis vaikinukas!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O, kad mesyte megsta-irgi thumbup.gif
musiskis kieme irgi sunkiai schmoll.gif nebent paskui suni lotuliukas.gif
Laikykites taip ir toliau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Dziaugiames kartu su jumis
Atsakyti
Kokie Jus saunuoliai thumbup.gif
Mano mergina praeita ziema lauke taip pat ne zingsnio nedare irnesakyk.gif Matyt tas sniego vaizdas kiek baugina juos lotuliukas.gif
O mesa - tai jega thumbup.gif , vat mano abidvi - reikia joms per jega kisti ta mesa doh.gif
O kai valgo - tai skaitykit kad visai dienai sotus mesos privalges ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmal @ 2009 02 04, 14:20)
Laba,
mano vaikinas vel taisosi wub.gif vel svoris pamazu pamazu juda i pliusa wub.gif apetitas geras,vakar net vaisiu tyreles daviau(kas Gustukui beveik nuodas del kalio) ir nieko(nesuviduriavo,neveme,tik valandai pailginau dialize),nes noriu siek tiek paivairint jo meniu. Siaip vaikinas megsta mesa ir tik mesa biggrin.gif Vaiksto jau labai gerai,tik kieme net nezengia zingsnio-itariu,kad bijo sniego tongue.gif

Sveiki 4u.gif Šaunuoliai wub.gif wub.gif Kad taip ir toliau 4u.gif Stiprybės,sveikatėlės jums friends.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmal @ 2009 02 04, 13:20)
Laba,
mano vaikinas vel taisosi wub.gif vel svoris pamazu pamazu juda i pliusa wub.gif apetitas geras,vakar net vaisiu tyreles daviau(kas Gustukui beveik nuodas del kalio) ir nieko(nesuviduriavo,neveme,tik valandai pailginau dialize),nes noriu siek tiek paivairint jo meniu. Siaip vaikinas megsta mesa ir tik mesa biggrin.gif Vaiksto jau labai gerai,tik kieme net nezengia zingsnio-itariu,kad bijo sniego tongue.gif

jatau kokios geros naujienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmal @ 2009 02 04, 13:20)
Laba,
mano vaikinas vel taisosi wub.gif vel svoris pamazu pamazu juda i pliusa wub.gif apetitas geras,vakar net vaisiu tyreles daviau(kas Gustukui beveik nuodas del kalio) ir nieko(nesuviduriavo,neveme,tik valandai pailginau dialize),nes noriu siek tiek paivairint jo meniu. Siaip vaikinas megsta mesa ir tik mesa biggrin.gif Vaiksto jau labai gerai,tik kieme net nezengia zingsnio-itariu,kad bijo sniego tongue.gif

smagu skaityt geras naujienas wub.gif
Atsakyti
Jzau, kokios Gusto garbanos, gražuolis. Maniškė irgi lauke daug nevaikšto - apa ir psio. Nors dabar sako dėgu ir lekia...
Atsakyti
Kaip gyvenate,mielieji? wub.gif smile.gif
Atsakyti