Įkraunama...
Įkraunama...

Akademinės atostogos

QUOTE (Rasma @ 2004 04 15, 21:55)
Sunkiau su vyresniu..Aš be akademinių tvėriau, kol dukra kūdikėlis buvo, bet va antrą sesiją po gimdymo palūžau, dukrai suėjo beveik 8 mėn., visiškai nebeturėjau nei laiko, nei jėgų mokytis...Ir galų gale neišvengiau akademinių, štai jau kiek sėdžiu akademinėse ir galo nesimato, o ir noras grįžti pamažu ma-ėja..labai man gaila to mokslo ir dabar jau viduje plėšausi nebežinodama ką daryti..

O Tu dirbi ar sėdi su vaikiuku namuose?
Aš irgi pirmą sesiją laikiau, kai mažiukui buvo mėnuo. Tačiau persitempiau ir persistengiau. O paskui dar mano brangusis pasakė, kad vakarais neišleis manęs į paskaitas (ta prasme, kad su mažiuku nepabus). Vos nepriėjom iki skyrybų mad.gif Ir dabar situacija šeimoje dėl viso to reikalo nelabai kokia g.gif
Atsakyti
QUOTE (Amžina studentė @ 2004 04 15, 22:02)
O Tu dirbi ar sėdi su vaikiuku namuose?
Aš irgi pirmą sesiją laikiau, kai mažiukui buvo mėnuo. Tačiau persitempiau ir persistengiau. O paskui dar mano brangusis pasakė, kad vakarais neišleis manęs į paskaitas (ta prasme, kad su mažiuku nepabus). Vos nepriėjom iki skyrybų mad.gif Ir dabar situacija šeimoje dėl viso to reikalo nelabai kokia g.gif

tai tavo vyrui mokslai nerupi,o gal jis nenori tureti zmonos protingesnes uz save g.gif
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 04 15, 22:05)
QUOTE (Amžina studentė @ 2004 04 15, 22:02)
O Tu dirbi ar sėdi su vaikiuku namuose?
Aš irgi pirmą sesiją laikiau, kai mažiukui buvo mėnuo. Tačiau persitempiau ir persistengiau. O paskui dar mano brangusis pasakė, kad vakarais neišleis manęs į paskaitas (ta prasme, kad su mažiuku nepabus). Vos nepriėjom iki skyrybų  mad.gif Ir dabar situacija šeimoje dėl viso to reikalo nelabai kokia  g.gif

tai tavo vyrui mokslai nerupi,o gal jis nenori tureti zmonos protingesnes uz save g.gif

Gali būti ir taip... Bet gali būti, kad mano mokslai jam jau nusibodo. Be to, jis ir pats prieš pora metų lyg tai norėjo mokytis - kad galėtų kilti karjeros laiptais jam reikalingas teisinis išsilavinimas.
Atsakyti
Na ka as galiu pasakyt... Geriau tempti be pertrauku. As mokausi su dviem vaikais ir kol kas varau taip kaip ir mano grupiokes be vaiku. Ir pasiduoti nesiruoshiu. Zinoma viska darau miego saskaita, truksta man jo nerealiai, bet xarakteris vriednas mano toks.. uzsibreziau tai padarysiu wink.gif
Atsakyti
Kas čia dabar per kalbos, kad į mokslus neišleis. Į ragus tu jam biggrin.gif Taigi vaikutis ir jo, tai lai ir jis vienas su vaikučiu pabūna. Ot vyrai mad.gif
O šiaip tai patariu neimti jokių akademinių ir pasivyt kuriokus be ambicijų viską baigti vien 10, juk ne pažymiai parodo žmogaus protą laugh.gif Turiu tokių pvz, kur varo vien 10, ale nėr apie ką pašnekėti... man tai ir 9 užtenka biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 04 15, 22:11)
Na ka as galiu pasakyt... Geriau tempti be pertrauku. As mokausi su dviem vaikais ir kol kas varau taip kaip ir mano grupiokes be vaiku. Ir pasiduoti nesiruoshiu. Zinoma viska darau miego saskaita, truksta man jo nerealiai, bet xarakteris vriednas mano toks.. uzsibreziau tai padarysiu wink.gif

Malačius Tu! thumbup.gif O aš kažkaip tam buvau visai nepasiruošus. Po gimdymo jaučiuosi priklausoma nuo vyro. Mašinos nevairuoju, taigi vienai labai sunku susitvarkyti kokius nors reikalus. Močiučių Vilniuj nėra, kad paleistų. Taigi visai neįsivaizdavau į kokią situaciją po gimdymo papulsiu... Ir padariau klaidų.
Atsakyti
QUOTE (Amžina studentė @ 2004 04 15, 20:02)
O Tu dirbi ar sėdi su vaikiuku namuose?
Aš irgi pirmą sesiją laikiau, kai mažiukui buvo mėnuo. Tačiau persitempiau ir persistengiau. O paskui dar mano brangusis pasakė, kad vakarais neišleis manęs į paskaitas (ta prasme, kad su mažiuku nepabus). Vos nepriėjom iki skyrybų mad.gif Ir dabar situacija šeimoje dėl viso to reikalo nelabai kokia g.gif

Dabar aš jau dirbu, išėjau į darbą sausio mėn, kai dukrai suėjo beveik 1,5 metukai. kai ėmiau akademines, tai dar sėdėjau namuose..net sėdėdama namuose nesugebėjau..Pirmą sesiją atvariau tik naktimis, o ir dieną nebuvo poilsio, tai jaučiausi visiškai nusikamavusi (dukrytei per pirmąją sesiją buvo beveik 3 mėn.), o antrąją sesiją pasitikau kai dukrai beveik 6 mėn. buvo...oi suklydau, vadinasi palūžau per trečiąją sesiją, tai yr kai dukrai buvo beveik 9 mėn. Va, kai pradedi skaičiuot, tai tiksliau gaunasi..
Atsakyti
Na as tai ish pasiutimo mokaus.. Istojau tik tam, kad uzmirshti labai skaudziu ivykius mano gyvenime ir negi daba mesi.. juolab kai tieeeek kainoja. miegu na vidutiniskaj po 5 valandas. kartais mazeu kartais daugiau. tempiu ir tiek... vriedna as wink.gif
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 04 15, 22:43)
Na as tai ish pasiutimo mokaus.. Istojau tik tam, kad uzmirshti labai skaudziu ivykius mano gyvenime ir negi daba mesi.. juolab kai tieeeek kainoja. miegu na vidutiniskaj po 5 valandas. kartais mazeu kartais daugiau. tempiu ir tiek... vriedna as wink.gif

Nevriedna, o užsispyrusi ir valinga biggrin.gif
Atsakyti
Nu tai va - ikalbejot biggrin.gif Mokausi tongue.gif Tik kaip prisiverst ruostis egzui, kai lauke toks oras rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amžina studentė: 31 gegužės 2004 - 10:27
Aš irgi mokausi smile.gif Oras geryn, mokslai sunkyn:)
Atsakyti
tikra tiesa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SANI26: 31 gegužės 2004 - 11:24