Įkraunama...
Įkraunama...

Akademinės atostogos

QUOTE (Amžina studentė @ 2004 05 31, 11:26)
Nu tai va - ikalbejot biggrin.gif Mokausi tongue.gif Tik kaip prisiverst ruostis egzui, kai lauke toks oras rolleyes.gif

valiooo clap.gif uzsitrauk uzuolaidas ir mokykis wink.gif arba diena miegok naktu mokykis tada nejausi nuostolio, kad oras geras nakty biggrin.gif
per velai per skaiciau tema bet tikrai gerai kad dabar mokaisi, o ne veliau, nes as ant dienu baigiu magistrantura, ,dabar visai nebuvo kaip rasyti darbo, tai pradejau normaliai dirbt tik balandzio pabaigoj kai maza i darzely isleidau, o bakalaura gyniausi, kai mazam du menesiai buvo
wink.gif
Atsakyti
as dar vaikucio neturiu, taciau mane taip pat pavijo panasi problema- tik as baigiu bakalaura ir zadu siemet niekur nestori, taciau visi mane ikalbineja stoti toliau ir nedaryti pertraukos...nes cia tas pats atvejis kaip ir tau Amzina studente, paskui jaucviu bus sunku prisiruost, nebenoresi, tingesi, o ir stai mano mama (jai dabar jau netoli 50) sako, kad kuo zmogus seneja tuo blogeja atmintis ir isvis valios stoka, kazkaip nebesinori mokytis ir viskas, nebeprisivercia zmogus...cia ji kalbejo ir apie save, nes 20 dienu po mano gimimo ji isejo i sesija, palikusi mane tevui su uzsaldytu pieno maiseliu thumbup.gif taigi menesi net namie nebuvo kol visko neisilaike (u0tetas buvo kitam mieste), paskui su manim maza dar baige 2 kursus rolleyes.gif ot kantrybe, nezinau ar as taip istverciau...taigi, mama pati ta pati pergyvenusi, pataria akademiniu nei jokiu dekretiniu neimti....tereikia pasistengt siek tiek...beje nejaugi tau super svarbus tie auksti balai? 7 ar 8 neustenka?
na bet tu cia pati apsispresti turi...butinai parasyk, ka nuspendei...idomu
sekmes smile.gif smartass.gif cool.gif ir linkiu va uzsideti tokia kepurele smartass.gif smartass.gif smartass.gif
Atsakyti
QUOTE (Cikadele @ 2004 05 31, 18:49)
as dar vaikucio neturiu, taciau mane taip pat pavijo panasi problema- tik as baigiu bakalaura ir zadu siemet niekur nestori, taciau visi mane ikalbineja stoti toliau ir nedaryti pertraukos...nes cia tas pats atvejis kaip ir tau Amzina studente, paskui jaucviu bus sunku prisiruost, nebenoresi, tingesi, o ir stai mano mama (jai dabar jau netoli 50) sako, kad kuo zmogus seneja tuo blogeja atmintis ir isvis valios stoka, kazkaip nebesinori mokytis ir viskas, nebeprisivercia zmogus...cia ji kalbejo ir apie save, nes 20 dienu po mano gimimo ji isejo i sesija, palikusi mane tevui su uzsaldytu pieno maiseliu thumbup.gif taigi menesi net namie nebuvo kol visko neisilaike (u0tetas buvo kitam mieste), paskui su manim maza dar baige 2 kursus rolleyes.gif ot kantrybe, nezinau ar as taip istverciau...taigi, mama pati ta pati pergyvenusi, pataria akademiniu nei jokiu dekretiniu neimti....tereikia pasistengt siek tiek...beje nejaugi tau super svarbus tie auksti balai? 7 ar 8 neustenka?
na bet tu cia pati apsispresti turi...butinai parasyk, ka nuspendei...idomu
sekmes smile.gif smartass.gif cool.gif ir linkiu va uzsideti tokia kepurele smartass.gif smartass.gif smartass.gif

Auksti balai man nera labai svarbu. Bet paskutinis nemokantis uz moksla musu kurse turi 8,55 vidurki. Kieno zemiau - visi moka. sad.gif O 7 is viso pas mus l. retas pazymys. Stai ka reiskia i specialybe kur didziausi konkursai istoti wacko.gif
Jei vaikucio dar neturi ir artimiausius pora metu nezadi, tai nieko baisaus. Gali ir pertrauka padaryt. As esu baigusi kita specialybe. Padirbusi mokytoja, nusprendziau, kad esu verta daugiau ir neakivaizdziai baigiau antros specialybes bakalaura. Dabar magistranturoj mokausi dieniniam, esu uz grupiokus 9 - 10 metu vyresne ir nesijauciu kvailesne. Neakivaizdiniam mano grupioke (ir tapo gera drauge) dar uz mane buvo 10 metu vyresne. Kai baigem, jai buvo apie 40 ir nepasakyciau, kad atmintis prastesne. Uz daugumos, sakyciau, zymiai geresne. Cia nuo zmogaus priklauso. Jei netobuleji - sustabareji. Tarp kitko, nesciai mokytis buvo thumbup.gif Neini i darba ir gali atsideti mokslams, o ir apie nestumo visokius pavojus nelieka laiko galvot smile.gif
Atsakyti
Dakalineju MTD. Noriu miego, bet ko nepadarysi mokslo labui... laugh.gif
Atsakyti
Kai as norejau imti akademines, mane labai inirtingai nuo sio zingsnio atkalbejo ienas biciulis. jo pagrindinis argumentas buvo, kad akademines stostogas - pats tiesiausias zingsnis i amzinos studentes statusa laugh.gif Jei buciau jas paemusi, ko gero tektu su Amzina studente del niko konkuruoti.
Atsakyti
Aš esu Amžina studentė ne dėl to, kad nesugebu pabaigti mokslų, o dėl to, kad vis sugalvoju dar kur nors pasitobulint ir pasimokint. tongue.gif
Atsakyti
As pabaigiau magistrantura su vaiku... Irgi nevairuoju. Vaikas gime rugpjucio gale. Rugsejo gale as ejau i paskaitas. Aisku, vyras pastoviai negalejo but su vaiku - dirbo. Nebent veliau vakare, penktadieni - sestadieni koki. O magistrantura tai nuo 16 val., kai visi ormalus zmones dar dirba... Ir kas - imdavau vaika su savim smile.gif Apskritai kazkur jau rasiau apie visa ta moksla su vaiku. Ir nieko, labai dziaugiuosi, su metinuku be aukles nebuciau issivertus smile.gif

Tik aisku, ne paskutine akimirka susigalvojau, o nuo pat gimdymo taip planavau. Ir kontrolinius visus rasiau rolleyes.gif

http://www.supermama...topic=1676&st=0

Cia ir kitu mamyciu moxlai su vaikais aprasyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 01 liepos 2004 - 00:12
o as nenorejau imti akademiniu kuomet auginau lialiu, o mane univere taip spaude blink.gif , bet vis tiek nepriverte. o po to per ginima kalbejo, va kokia saunuole bla bla bla, o kaip pries tai suoke pamirso mad.gif
Atsakyti
QUOTE (vabalas @ 2004 07 01, 08:31)
o as nenorejau imti akademiniu kuomet auginau lialiu, o mane univere taip spaude blink.gif , bet vis tiek nepriverte. o po to per ginima kalbejo, va kokia saunuole bla bla bla, o kaip pries tai suoke pamirso mad.gif

Mane irgi kai kas spaudzia del to, kad paskaitu nelankiau. mad.gif Bet specialybes katedros vedejas labai atkalbinejo nuo akademiniu. Ir apskritai, kiek zinau, turi dukra ir labai tuos visus dalykus supranta. rolleyes.gif Tik girdejau pletkus, kad nuo rugsejo i pensija iseina sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 07 01, 00:09)
As pabaigiau magistrantura su vaiku... Irgi nevairuoju. Vaikas gime rugpjucio gale. Rugsejo gale as ejau i paskaitas. Aisku, vyras pastoviai negalejo but su vaiku - dirbo. Nebent veliau vakare, penktadieni - sestadieni koki. O magistrantura tai nuo 16 val., kai visi ormalus zmones dar dirba... Ir kas - imdavau vaika su savim smile.gif Apskritai kazkur jau rasiau apie visa ta moksla su vaiku. Ir nieko, labai dziaugiuosi, su metinuku be aukles nebuciau issivertus smile.gif

Tik aisku, ne paskutine akimirka susigalvojau, o nuo pat gimdymo taip planavau. Ir kontrolinius visus rasiau rolleyes.gif

http://www.supermama...topic=1676&st=0

Cia ir kitu mamyciu moxlai su vaikais aprasyti smile.gif

Nesuprantu, ka reiskia "imdavau vaika su savim". Jau ne pirma mamyte taip raso ohmy.gif Taigi ramus mano mazius isbutu max 10 minuciu. Ir buciau isprasyta is paskaitos. Arba pati iseiciau. Negi sedesiu zyziant vaikui, kai grupiokai negali isgirst, ka sako destytojas, o destytojas negali normaliai vest paskaitos g.gif Gal jusu vaikai super ramus? g.gif Nors mano irgi kai kas sako, kad ramus...
Atsakyti
Taigi rasiau jau tuo klausimu anoj temoj, pasiskaityk. Ko tas vaikas zirs, jeigu pas mama ant ranku? As su 3 savaiciu Viktoru kine buvau, ir nieko smile.gif Pasiderink miegojima tuo metu, kai paskaita. Didesniam vaikuciui paimk koki daikteli krapstymui. Zurnala glamzymui. Pakisk papa. Duok sausaini, cia ziurint koks amzius. O jei vaikas pasakys viena koki zodi, niekas nuo to nenukentes...

Buna visaip, aisku, buna ir kad labai bliaut pradeda, tada jau tenka iseit, nuramini ir vel pareini. Konspektus atsisvieti. Ir tikrai joks destytojas del paskaitu nelankymo neapkaltins smile.gif Net ir taip paskaitoj sudalyvavus esme zinosi - kada koks atsiskaitymas, is ko ruostis, kas rase ir kieno konspektai geriausi smile.gif

Tik aisku, jeigu tai pradesi daryt preis pat sesija, tada nzn. As pradejau eit i paskaitas spali, ir tai tik del to, kad rugseji ligoninej gulejom su stafilokoku. Ir is ligonines skambinejau visiem bendramoksliam, ir viska zinojau smile.gif


Mano vyresnelis ner super ramus. Ji vienu metu vos hiperaktyvumu neapkaltino. Maziukas jau ramesnis, bet irgi velniu priedes smile.gif Bet kol nevaiksto, tai ka jie gali padaryt - kojom stipriau pamakaluot biggrin.gif

Oi, dar paziurejau tavo vaiko gimimo data - visai tas pats kas man iseina smile.gif Pries pat kita semestra gime smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 01 liepos 2004 - 09:54
Kai kurios gali imti vaiką ir neštis į paskaitas. Jie būna ramūs, nezirzia. Aišku, visa situacija priklauso nuo dėstytojų, kursiokų. Jei jie toleruoja, nepyksta, tai galima. Bet...maniškis buvo ramus kol mažiukas. Dabar jo niekur nenusivesčiau, nes pradėtų garsiai kalbėti, bėgioti po auditoriją, užsimanytų į tualetą, piešti, daimuoti ir t.t. Užteko kai ėjom į banką. Aš stoviu eilėj, jis duodasi po visą banką, pas visus bankininkus užsuka, pasisveikina, pabrėžia, kad mama banke pinigus moka.
Atsakyti