Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis makšties žiedas

QUOTE(azen @ 2009 01 08, 15:14)
as manau jei buvo nuo vieno, bus ir nuo kito, tik gal mazesni arba kiti salutiniai poveikiai...


o man vis tik nepatiko, tik viena ir tesunadojau. na teisingiau MB netiko, nes pastoviai santykiu metu ji jaute blush2.gif
Atsakyti
na man buvo nariantas kai likus irgi 3 dienom besimylint iskrito, bet mes pastebejom, bet padejau i sona tipo po pasimylejimo atgal idesiu, ir prisiminiau kad idet reikia tik kazkur po 3.5 val. pagal instrukcija turejau pasirinkti tavo paminetuosius variantus , nes isbuvo virs triju valandu... bet surizikavau ir ta pati zieda isidejau atgal... blush2.gif
tai jei butu sumazeje kontraceptiku organizme tai logiskai pamasciusi buciau susirgus... bet susirgau tik po 3 dienu kai pagal grafika isemiau zieda...
o kiek laiko tu isbuvai be ziedo?
Papildyta:
QUOTE(RubeliaiUK @ 2009 01 10, 16:55)
o man vis tik nepatiko, tik viena ir tesunadojau. na teisingiau MB netiko, nes pastoviai santykiu metu ji jaute  blush2.gif

mano MB taip pat ji jaucia, bet jam sake netrugdo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(azen @ 2009 01 10, 18:45)
na man buvo nariantas kai likus irgi 3 dienom besimylint iskrito, bet mes pastebejom, bet padejau i sona tipo po pasimylejimo atgal idesiu, ir prisiminiau kad idet reikia tik kazkur po 3.5 val. pagal instrukcija turejau pasirinkti tavo paminetuosius variantus , nes isbuvo virs triju valandu... bet surizikavau ir ta pati zieda isidejau atgal...  blush2.gif
tai jei butu sumazeje kontraceptiku organizme tai logiskai pamasciusi buciau susirgus... bet susirgau tik po 3 dienu kai pagal grafika isemiau zieda... 
o kiek laiko tu isbuvai be ziedo?
Papildyta:

mano MB taip pat ji jaucia, bet jam sake netrugdo  rolleyes.gif


as be ziedo isbuvau 11-12 val unsure.gif
mes ji tik ryte ir pamateme graziai kartu lovyteje "bemieganti" doh.gif
nu as isemiau
kazkaip nemanau kad galeciau pastoti unsure.gif
nezinau, aisku biski nervuojuosi, bet o kas belieka unsure.gif
jau ko gero dabar nuo santykiu verta susilaikyti blush2.gif

del ziedo jautimo - nei as nei MB mes jo visiskai nejauciame schmoll.gif
jis man labai patinka del savo paprasto naudojimo, tik kelia siek tiek salutinio poveikio, todel planuoju keisti ji i kitus kontraceptikus, o gal ir visai hormininiu kontraceptiku atsisakyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2009 01 10, 09:41)
Merginos siokia tokia nelaime ivyko su ziedu  doh.gif
likus 3 dienom iki ziedo isemimo santykiu metu jis iskrito, ir mes to nepastebejome  unsure.gif
pasiskaiciau "instrukcijoje" kad galima arba deti nauja zieda ir praleisti menesines arba jo jau nebedeti atgal ir laukti is karto menesiniu - t.y. paankstinti siek tiek cikla
pasirinkau butent si varianta
ar kam nors taip buvo nutike? ar viskas ok buvo? nerimstu...
zinau kad kelios dienos pries menesines neturetu buti vaisingos, bet vis tiek nejauku  unsure.gif


Jei labai neramu, pasidaryk testuką vėliau. Teoriškai neturėtų nieko nutikti, bet organizmo nesuprasi. Girdėjau tokių atvejų, kai moterys pastojo pasimylėjusios viena-dvi dienos prieš prasidedant mėnesinėms g.gif
Man nebuvo žiedas iškritęs, kaip tik, kai reikia išimt, neretai tenka pavargt kol išraukiu, nežinau ką reiktų padaryt, kad jis pats iškristų. Bet žiūriu nemažai kam taip pasitaiko unsure.gif

QUOTE(`delfine` @ 2009 01 10, 17:55)
del ziedo jautimo - nei as nei MB mes jo visiskai nejauciame  schmoll.gif


Mes su MB taip pat nejaučiame žiedo, tik žinom, kad toks yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 01 11, 13:44)
Jei labai neramu, pasidaryk testuką vėliau. Teoriškai neturėtų nieko nutikti, bet organizmo nesuprasi. Girdėjau tokių atvejų, kai moterys pastojo pasimylėjusios viena-dvi dienos prieš prasidedant mėnesinėms g.gif
Man nebuvo žiedas iškritęs, kaip tik, kai reikia išimt, neretai tenka pavargt kol išraukiu, nežinau ką reiktų padaryt, kad jis pats iškristų. Bet žiūriu nemažai kam taip pasitaiko unsure.gif
Mes su MB taip pat nejaučiame žiedo, tik žinom, kad toks yra biggrin.gif


na as irgi raminu save kad viskas turetu buti gerai...laukiam dabar mm ax.gif
o ziedas pas mane gana lengvai isiima g.gif as kazkur skaiciau kad jeigu gimda kazkaip pakritus yra tai gali ziedas iskritineti...reikes paklausti ginekologes kaip ten pas mane su ta gimda ar viskas tvarkoj biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo `delfine`: 11 sausio 2009 - 14:57
naudosiu jau 4 zieda ir jis puikus isradimas. Nei as nei vyras jo nejauciame visai , tik yra salutinis poveikis pradejo spuogais vers. na ju yra pastoviai ne daug, bet vis tiek trukumas. o seip tai liuks tas ziedas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės,
registruojuos prie kol kas "žieduotuojų" smile.gif . Šiandien išsiimsiu antrą. Pirmą mėn. porą savaičių tepė - suprantama, organizmas prisitaikė. Išėmus mėnesinės prasidėjo po kelių dienų. Įsidėjus antrą, džiaugiausi, kad netepa, viskas tvarkoj, bet trečią savaitę prasidėjo uždegimas (na, gal ir sutapimas), o iki išėmimo likus trim dienom, prasidėjo tepliojimas doh.gif . Nemanau, kad taip turėtų būti g.gif . Gal ir buvo šneka praeitose temose, bet akis neužkliuvo... Gal dar bandysiu trečią dėti, nes gal čia vis organizma prie jo prisitaiko tokiu būdu g.gif .
O šiaip jis man visai patinka. Ir MB nesiskundžia, sako kai kuriais momentais jaučiasi, bet jam netrukdo.
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2009 01 10, 17:55)
as be ziedo isbuvau 11-12 val  unsure.gif
mes ji tik ryte ir pamateme graziai kartu lovyteje "bemieganti"  doh.gif
nu as isemiau
kazkaip nemanau kad galeciau pastoti  unsure.gif
nezinau, aisku biski nervuojuosi, bet o kas belieka  unsure.gif
jau ko gero dabar nuo santykiu verta susilaikyti  blush2.gif

del ziedo jautimo - nei as nei MB mes jo visiskai nejauciame  schmoll.gif
jis man labai patinka del savo paprasto naudojimo, tik kelia siek tiek salutinio poveikio, todel planuoju keisti ji i kitus kontraceptikus, o gal ir visai hormininiu kontraceptiku atsisakyti  rolleyes.gif

o kam susilaikyti? panaudokit prezervatyva mirksiukas.gif

siap tai as zadu atsisakyti, jei nepavyks vasarai svorio numest kuri priaugau su ziedu.
ir dar spuogai labai nervuoja. tiesa jie pas mane ne ant veido, bet vistie.. tokie labai jau riebus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(azen @ 2009 01 12, 10:18)
o kam susilaikyti? panaudokit prezervatyva  mirksiukas.gif

siap tai as zadu atsisakyti, jei nepavyks vasarai svorio numest kuri priaugau su ziedu.
ir dar spuogai labai nervuoja. tiesa jie pas mane ne ant veido, bet vistie.. tokie labai jau riebus  doh.gif


na man viskas su ta istorija pasibaige labai gerai thumbup.gif menesines jau cia, tai pranesiau brangiausiam kad teveliais dar nebusim hihihi.gif

as asmeniskai net numeciau kelis kg pradejus vartoti zieda..todel dabar bijau kad jeigu nuspresiu ji mesti, priaugsiu doh.gif
o siaip jis man puikiai tinka, jokiu pasaliniu poveikiu, jokio netgi adaptacijos momento nebuvo - isidejau ir vartojau, ir is karto tiko, be problemu...bet man ir su KT taip buvo, tai gal organizmas mano labai jau mielai priima viska rolleyes.gif
tiesa, viena karta buvo taip kad neisemus ziedo prasidejo menesines blink.gif tai likau apsalus, galvojau kad jau kazkas negerai, o zieda naudojau jau gerus 1,5 metu
bet viskas praejo ir nieko blogo nepastebejau rolleyes.gif
dabar ji svarstau keisti i kita kontraceptika del troskimo jausti naturalia aistra biggrin.gif
na mazina jis nora man, todel nebepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo `delfine`: 12 sausio 2009 - 12:18
Sveikos, merginos, ir as isitraukiu i "zieduotuju" buri 4u.gif skaiciau jau uzdarytaja temele. as pirkau zieda seimos vaistinej po naujuju metu, tai kaina dabar soktelejus nuo 41.99 iki 47.50 kazkur.

merginos, man klausimas iskilo: kodel rasoma, kad ziedo negalima nuplauti karstu vandeniu jei jis iskrenta? negi jo poveikis sumazeja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2009 01 10, 19:55)
nezinau, aisku biski nervuojuosi, bet o kas belieka  unsure.gif

Gerai, kad viskas gerai baigėsi 4u.gif


QUOTE(irmuliaaa @ 2009 01 12, 15:02)
merginos, man klausimas iskilo: kodel rasoma, kad ziedo negalima nuplauti karstu vandeniu jei jis iskrenta? negi jo poveikis sumazeja?  g.gif

Ir aš skaičiau, kad negalima karštu vandeniu plauti, o kodėl - nežinau blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,
g.gif senai ieskojau ko pasiklausineti apie KŽ.
Siuo metu turiu spirale, tik labai gausios mm kankina doh.gif
Ir gydytoja jau sake, kad, ko gero teks imti lauk... Tai va, ieskau pakaitalo.
O jus, ziuriu patenkintos? ax.gif
Atsakyti