Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis makšties žiedas

as tai patenkinta KZ bigsmile.gif pradzioje nebuvo jokiu salutiniu pojuciu... dabar pradesiu ji vel po nemazai laiko naudot ir tikuiosi, jog neatsiras jokiu nepatogumu smile.gif

o kurioj vaistinej ziedas 47 lt kainuoja? smile.gif nes ziuriu, labai svyruoja kaina, priklausomai nuo vaistines wink.gif

as va snd gavau recepta is ginekologes smile.gif tik gaila, kad reikes men laukt, nes menesines kaip tik ka tik baiges smile.gif kaip suprantu, reikia laukt menesiniu ir isidet pirma menesiniu diena... rolleyes.gif

o kuriai nors buvo taip, kad nuo KZ krutine padidejo? nes daug kam nuo kontraceptiku padideja kazkiek... smile.gif

Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2009 01 12, 12:17)
na man viskas su ta istorija pasibaige labai gerai  thumbup.gif menesines jau cia, tai pranesiau brangiausiam kad teveliais dar nebusim hihihi.gif


Kaip gerai, kad ilgai nerimauti neteko ir viskas taip greit paaiškėjo mirksiukas.gif

QUOTE(irmuliaaa @ 2009 01 12, 13:02)
merginos, man klausimas iskilo: kodel rasoma, kad ziedo negalima nuplauti karstu vandeniu jei jis iskrenta? negi jo poveikis sumazeja?  g.gif


Gali sumažėti poveikis. Plauk šiltu vandeniu smile.gif

QUOTE(mamaingrida @ 2009 01 12, 21:15)
Sveikutes,
g.gif senai ieskojau ko pasiklausineti apie KŽ.
Siuo metu turiu spirale, tik labai gausios mm kankina  doh.gif
Ir gydytoja jau sake, kad, ko gero teks imti lauk... Tai va, ieskau pakaitalo.
O jus, ziuriu patenkintos?  ax.gif


Aš tai labai patenkinta ax.gif

QUOTE(Sinsiliuke @ 2009 01 12, 21:34)
o kurioj vaistinej ziedas 47 lt kainuoja? smile.gif nes ziuriu, labai svyruoja kaina, priklausomai nuo vaistines wink.gif

as va snd gavau recepta is ginekologes smile.gif tik gaila, kad reikes men laukt, nes menesines kaip tik ka tik baiges smile.gif kaip suprantu, reikia laukt menesiniu ir isidet pirma menesiniu diena...  rolleyes.gif


Palauk mėnesinių ir KŽ įdėk pirmą mėnesinių dieną.

Kaina tikrai priklauso nuo vaistinės. Aš visada pirkdavau Camelia vaistinėj su 10% nuolaida, kainuodavo apie 42Lt. Bet dabar po naujų metų kainos pasikeitę, tai neaišku kiek ta kaina bus padidėjus g.gif Pirksiu kaip tik jau šią savaitę, tai sužinosiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 12 sausio 2009 - 23:53
QUOTE(Finna @ 2009 01 13, 00:51)
Kaip gerai, kad ilgai nerimauti neteko ir viskas taip greit paaiškėjo mirksiukas.gif


Kaina tikrai priklauso nuo vaistinės. Aš visada pirkdavau Camelia vaistinėj su 10% nuolaida, kainuodavo apie 42Lt. Bet dabar po naujų metų kainos pasikeitę, tai neaišku kiek ta kaina bus padidėjus g.gif Pirksiu kaip tik jau šią savaitę, tai sužinosiu smile.gif


aciu 4u.gif

o del kainytes gal parasykit kai jau zinosit? blush2.gif nes as pirkdavau eurovaistinej, vis kokiu eurolitu turedavau...ten kainuodavo 45 lt berods...ateinu po tu svenciu - 53 lt blink.gif ir dar jokiu eurolitu negavau, tai dabar eiti ir moketi tokia kaina, sokas man unsure.gif ieskosiu kur pigiau yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinsiliuke @ 2009 01 12, 21:34)
as tai patenkinta KZ  bigsmile.gif pradzioje nebuvo jokiu salutiniu pojuciu... dabar pradesiu ji vel po nemazai laiko naudot ir tikuiosi, jog neatsiras jokiu nepatogumu smile.gif

o kurioj vaistinej ziedas 47 lt kainuoja? smile.gif nes ziuriu, labai svyruoja kaina, priklausomai nuo vaistines wink.gif

as va snd gavau recepta is ginekologes smile.gif tik gaila, kad reikes men laukt, nes menesines kaip tik ka tik baiges smile.gif kaip suprantu, reikia laukt menesiniu ir isidet pirma menesiniu diena...  rolleyes.gif

o kuriai nors buvo taip, kad nuo KZ krutine padidejo? nes daug kam nuo kontraceptiku padideja kazkiek... smile.gif

man ne milimetru nepadidejo, o gaila.... verysad.gif

pirkit norfoj su norfos kortele laimingom valandom 8-9 val arba 14-15val. pries naujus mokejau 37 ten su visom nuolaidom, tai dabar turetu 14% but padidejus kaina ... tai turetu kainuot apie 42 lt as taip manau g.gif
Atsakyti
Zinokit, merginos, nesiskundziau ir pries tai krutines dydziu, buvo C. pradejau naudoti KZ ir mano dydis jau D blink.gif nemeluoju. suprasciau, kad buciau pastambejus visa, o dabar svoris tas pats, o krutine uzaugo lotuliukas.gif

Gaila, kad norfos neturiu nuolaidu korteles g.gif

As pirkau Seimos vaistinej uz 47 su puse.

laukiam naujienu is Camelia vaistines, nes ten turiu 10 % nuolaidele irgi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2009 01 13, 10:13)
aciu  4u.gif

o del kainytes gal parasykit kai jau zinosit?  blush2.gif  nes as pirkdavau eurovaistinej, vis kokiu eurolitu turedavau...ten kainuodavo 45 lt berods...ateinu po tu svenciu - 53 lt  blink.gif ir dar jokiu eurolitu negavau, tai dabar eiti ir moketi tokia kaina, sokas man  unsure.gif ieskosiu kur pigiau yra  g.gif

Gi PVM nuo 5 iki 19 proc. nekompensuojamiems vaistams padidejo, todel ir pabrango verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2009 01 13, 10:13)
o del kainytes gal parasykit kai jau zinosit? 


Parašysiu smile.gif
Dabar pačiai labai įdomu kiek kainuos g.gif

QUOTE(azen @ 2009 01 13, 10:50)
pirkit norfoj su norfos kortele laimingom valandom 8-9 val arba 14-15val. pries naujus mokejau 37 ten su visom nuolaidom, tai dabar turetu 14% but padidejus kaina ... tai turetu kainuot apie 42 lt as taip manau  g.gif


O Norfos vaistinėse laimingos valandos visada tos pačios?
Atsakyti
Vakar camelia vaistinej pirkau, tai be nuoalidos 56.49, o su nuolaida sumokejau 51 . Nesakyciau, kad labai zymus pabrangimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 01 13, 23:14)
Parašysiu smile.gif
Dabar pačiai labai įdomu kiek kainuos g.gif
O Norfos vaistinėse laimingos valandos visada tos pačios?

taip visada tos pacios

QUOTE(Geiša @ 2009 01 13, 23:18)
Vakar camelia vaistinej pirkau, tai be nuoalidos 56.49, o su nuolaida sumokejau 51 . Nesakyciau, kad labai zymus pabrangimas   thumbup.gif

pries naujus lapkriti berods, ten su nuolaida kazkur 42 ar 43 mokejau... tai kur jau cia nezymus pabrangimas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo azen: 14 sausio 2009 - 08:32
QUOTE(Geiša @ 2009 01 13, 23:18)
Vakar camelia vaistinej pirkau, tai be nuoalidos 56.49, o su nuolaida sumokejau 51 . Nesakyciau, kad labai zymus pabrangimas   thumbup.gif


Prieš naujus metus pirkau, mokėjau 42Lt Camelia vaistinėj, tai pabrango nemažai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 14 sausio 2009 - 14:45
Na, kai perskaiciau, kad kazkuri pirko uz 65 litus, tikrai brangu pasirode, bet, kai nusipirkau uz 51 nesakyciau , kad brangu mirksiukas.gif vaiko auginimas gerokai brangesnis blink.gif
Atsakyti
Sveikutes. mirksiukas.gif
na ka KZ naudoju 2 metus.labai geras daiktas.nes nuo tableciu nuotaikos labai bjaurios budavo ir svoris augo ir galvos skausmai vargino.... kai pradejau naudoti KZ susireguliavo menesines,svoris ,savijauta.visai kitaip jauciausi ax.gif be to dariau pries puse metu 3 men.pertrauka nuo KZ tai pertraukos metu svoris soktelejo 5kg i virsu!!!!!!!!!! kai vel pradejau naudoti -atsistate....ar gali sitaip buti? na nei draugas nei as nejauciame diskomforto.ezu patenkinta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti