Įkraunama...
Įkraunama...

Žaliakalnio pradinė mokykla

QUOTE(Muzika @ 2009 03 03, 15:00)
Yra postūmių gal į gerą pusę, kas dėl šios mokyklos. Kalbėjau su Savivaldybės Švietimo sk. Norima ją nuo kito rugsėjo uždaryt ir perkelt į Karsavino mokyklos patalpas. Karsavino mokyklą padaryti priešgimnazinę Jablonskio mokyklą. Pabrėžiu perkeliamos bus tik patalpos, bet su visais jos pedagogais, tik gal be direktorės  doh.gif Tačiau yra didelis pasipriešinimas iš mokyklos vadovybės pusės. Tai žinoma suprantama. Etatų klausimai ir pan.  Savivaldybė linkusi ją uždaryti ir sveikintina būtų iniciatyvinė grupė iš tėvų kurie pareikštų dėl šios mokyklos sąlygų,  popietinių grupių, maitinimosi, sportavimo ir kt. savo nuomones. Geriausia žinoma raštu bet galima ir savivaldybės tel O Visockienei 423488 arba sk. vedėjui. SVARSTYMAS VYKS SAVIVALDYBĖJE KOVO 5 D  thumbup.gif taigi prašom su savo nuomonės drąsiau, ką čia tik forume............

4u.gif
Labai įdomi informacija,gal žinote,kaip pavyko tas svarstymas,ar yra rezultatų?
Atsakyti
Man Zaliakalnio pradine yra superine mokykla. Ja lanko sunus ir esame labai patenkinti. Gal ji siaip ir nera graziausio stovio, bet klasese silta, jauku. Mokytoja superine. Suteikia daug ziniu ir tikrai lyginant su kitais ketvirtokais ( mano sunus ketvirtokas), tai ziniu gauna tikrai daugiau. Tai, kad as tik uz Zaliakalnio pradine ir kita sunu manau leisti tik i ja. Tikiuosi jos neuzdarys.
Atsakyti
QUOTE(lllll @ 2009 03 16, 14:42)
Man Zaliakalnio pradine yra superine mokykla. Ja lanko sunus ir esame labai patenkinti. Gal ji siaip ir nera graziausio stovio, bet klasese silta, jauku. Mokytoja superine. Suteikia daug ziniu ir tikrai lyginant su kitais ketvirtokais ( mano sunus ketvirtokas), tai ziniu gauna tikrai daugiau. Tai, kad as tik uz Zaliakalnio pradine ir kita sunu manau leisti tik i ja. Tikiuosi jos neuzdarys.

Aš irgi ne už jos uždarymą, tik jei pakeitus patalpas pagerėtų mokinių mokymosi sąlygos, nebūtų popietinių pamainų, tai aš visom keturiom už. Svarbu, kad mokyklos strategija ir tie patys pedagogai išliktų. Ne sienos moko gi. Norėčiau sužinot jūsų mokytojos pavardę, kadangi man aktualu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muzika @ 2009 03 17, 13:29)
Aš irgi ne už jos uždarymą, tik jei pakeitus patalpas pagerėtų mokinių mokymosi sąlygos, nebūtų popietinių pamainų, tai aš visom keturiom už. Svarbu, kad mokyklos strategija ir tie patys pedagogai išliktų. Ne sienos moko gi. Norėčiau sužinot jūsų mokytojos pavardę, kadangi man aktualu  bigsmile.gif


o aš tik už tai,kad ją uždarytų g.gif pedagogai na gal du,trys ,bet ne daugiau žmoniški,a šiaip baisu... niekas nežino kaip baigėsi trečiai mokytojai sugautai už girtavimą ar dar dirba??? ne aš tik už tai,kad ją uždarytų.
Atsakyti
QUOTE(Daivytė @ 2009 03 17, 18:41)
o aš tik už tai,kad ją uždarytų g.gif pedagogai na gal du,trys ,bet ne daugiau žmoniški,a šiaip baisu... niekas nežino kaip baigėsi trečiai mokytojai sugautai už girtavimą ar dar dirba??? ne aš tik už tai,kad ją uždarytų.

Man suprantamas jūsų nusivylimas šia mokykla, bet visgi ne visi pedagogai linkę į alkoholizmą doh.gif doh.gif . Gal ką esat girdėjus apie Kaminskienę ir Steponavičienę? man aktualu. Noriu visokių nuomonių išgirst Ačiū
Atsakyti
Apie mokytoja Edita Steponavieciene, tai tik geriausi atsilieimai, nes butent sunus pas ja ir mokosi. Labai sauni, gerai paruosianti vaikus tolimesniems mokslams, organizuojanti ivairiausius projektus, itraukianti vaikus i juos ir tuo paciu suteikia labai daug informacijos. Is sunaus tik patys graziausi zodziai apie sita mokytoja. Taip pat mokytoja stengiasi daug bendraut su teveliais, kad jie nei biski neatitoltu nuo vaiku mokslu. Nu mums ta mokytoja super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lllll @ 2009 03 18, 12:49)
Apie mokytoja Edita Steponavieciene, tai tik geriausi atsilieimai, nes butent sunus pas ja ir mokosi. Labai sauni, gerai paruosianti vaikus tolimesniems mokslams, organizuojanti ivairiausius projektus, itraukianti vaikus i juos ir tuo paciu suteikia labai daug informacijos. Is sunaus tik patys graziausi zodziai apie sita mokytoja. Taip pat mokytoja stengiasi daug bendraut su teveliais, kad jie nei biski neatitoltu nuo vaiku mokslu. Nu mums ta mokytoja super  thumbup.gif


prisidedu prie visko, kas pasakyta 4u.gif pati geriausia mokytoja, kokią gali turėti vaikas mirksiukas.gif
pasirodo, mūsų vaikai vienoj klasėj mokosi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
laba diena,
isduokit paslapti, mazdaug kokios sumos rinkliavos buna, uz duobiu lyginimus ?
aciu
Atsakyti
na, napamenu aš per šituos keturis metus, kad būtų renkama rinkliava duobių lyginimui...
Atsakyti
QUOTE(VEgle @ 2009 03 30, 20:51)
na, napamenu aš per šituos keturis metus, kad būtų renkama rinkliava duobių lyginimui...


o pas mus vat būdavo ir 300lt per mėnesį. Šiaip apie šią mokyklą jau daugiau kalbėti nenoriu,nes prisiminimai labai blogi ir apie pačią mokyklą ir ale "mokytoją". Mes jau senai išėja kuo tikrai labai džiaugiuosi ir tik labai gaila,kad čia teko praleisti 2 metus,kur išties vaikas buvo traumuojamas. O jūsų atvejis turbūt išimtis jei pas jus klasėje nėra rinkliavų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivytė @ 2009 03 31, 11:12)
o pas mus vat būdavo ir 300lt per mėnesį. Šiaip apie šią mokyklą jau daugiau kalbėti nenoriu,nes prisiminimai labai blogi ir apie pačią mokyklą ir ale "mokytoją". Mes jau senai išėja kuo tikrai labai džiaugiuosi ir tik labai gaila,kad čia teko praleisti 2 metus,kur išties vaikas buvo traumuojamas. O jūsų atvejis turbūt išimtis jei pas jus klasėje nėra rinkliavų rolleyes.gif


dekui ,
manau neisim i sia mokykla , pasiklausinejau ir aplinkiniu kas buvo joje, ir kaip jie sako tikrai ten pamoku metu tarp mokytoju vyksta baliai festivaliai...
ir mano justes daktare sake kad teveliai nelabai gerai sneka apie ja ...
lieka sirvintu gatveje.....
ziauru koks mazas pasirinkimas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rutadobke @ 2009 04 01, 08:48)
dekui ,
manau neisim i sia mokykla , pasiklausinejau ir aplinkiniu kas buvo joje, ir kaip jie sako tikrai ten pamoku metu tarp mokytoju vyksta baliai festivaliai...
ir mano justes daktare sake kad teveliai nelabai gerai sneka apie ja ...
lieka sirvintu gatveje.....
ziauru koks mazas pasirinkimas  verysad.gif

Jei patogu siūlau pagalvot apie S. Neries vidurinę. ten mokytoja pirmokėlių Švedienė super bus šiemet. Pati buvau susipažinau ir jei neturėčiau variantų net negalvočiau.
Atsakyti