Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonplaukis

Apklausa: Ar vaikai turiu problemu del auksines plauku spalvos ? (164 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Vakar buvom šventėj. Vienam tėčiui ant pečių sėdėjo toks NUOSTABUS raudonplaukis garbanius. Kokių 5-6 metukų. Gražuolis fainuolis smile.gif Negalėjom atitraukt akių...
O šiaip, manau, viskas priklauso nuo paties vaiko. Jei jis akiplėša, pastebintis kitų "silpnąsias" vietas ir apie tai garsiai skalambijantis visam svietui- aišku kaip dieną, kad neliks nepastebėtas ir jo ryžumas. Taip, vaikai kerštingi, bet jei nėra už ką- nejau keršysi?
Atsakyti
QUOTE(Vyturelis @ 2005 08 27, 00:27)
Va butent tas "nuliudau" ir gali ivaryt kompleksa..Ir nesakykit,kad tevai cia niekuo deti...


Taigi mama nuliūdo todėl kad žino ką reiškia būti ryžai ir nenori kad jos vaikas tą išgyventų
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2005 08 29, 14:40)
Taigi mama nuliūdo todėl kad žino ką reiškia būti ryžai ir nenori kad jos vaikas tą išgyventų

O ką reiškia būti ryžai? blink.gif blink.gif blink.gif Skamba taip, lyg būtų tas pats, kas turėti vakelį su negalia...
Atsakyti
Manau,del tevu baimiu ir pergyvenimu(perdeto saugojimo nuo "kad tik kas neizeistu) ir kyla vaiko kompleksai..Nesakau kategoriskai,tai nera 100% pagrista,taciau dazniausiai taip ir yra...Tai,kaip pastebejo kliopa,kaip vaikas su negalia-budavo slepiamas nuo aplinkiniu...
Atsakyti
QUOTE(kliopa @ 2005 08 29, 17:36)
O ką reiškia būti ryžai?  blink.gif  blink.gif  blink.gif Skamba taip, lyg būtų tas pats, kas turėti vakelį su negalia...

Paskaityk visą mamos Editos postą mirksiukas.gif
Rašot, kad tipo vos ne tėvai kalčiausi kad vaikas įsivaro komleksą, bet taigi pati mama rašo ji, kad netgi gatvėje išgirsdavo replikų. Raudonplaukis vaikas nėra su negale vaikas, nekibkit prie žodžių, bet aplinkiniai skirtingai į juos reaguoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erina: 31 rugpjūčio 2005 - 12:07
tema uzvedziau gal senai o po atostogu susnis komentaru dekui visoms as kompleksu savo vaikui nevarau noreciau kad ji priimtu toki koks jis yra smile.gif o kokios mes grazios galit patys paziuret http://www.bite.lt/p...98-=(1791522056 smile.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif Mums jau du metukai
Atsakyti
Mano vienas vaikas labai keistos plaukų spalvos. Nepasakyčiau, kad raudonplaukis, bet ir ne blondinas. Sykį mano tėvukas net paklausė: ar tu nenaudoji kokio nors specialaus šampūno tai spalvai išgauti? blink.gif Štai kokios mintys žiūrint į tą spalvą kyla žmonėms... Aš vaikutį vadinu 'auksaplaukiu'. Sako, studentų vaikai biškiuką ryži būna.... Aš kaip tik studentė laukiausi... rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif man tai studijos jau buvo baigtos smile.gif
Atsakyti
smile.gif sveikos mamytes, gal as jau paveluotai blush2.gif .

Manau priklauso nuo musu auklejimo vaiku poziuris i aplinkinius. O kas del dazymo - nieko bloga nematau. Mano vyresnelis taip pat dazytas ( 7m.), o dabar laukia kada duosim su tevu sutikima auskara i ausi isiverti. Mano mociutei labai patiko musu nauja sukuosena thumbup.gif . Tiesa, mes ir zele plaukams naudojame - skiautere statome mirksiukas.gif, o mazasis matydamas broli besirupinanti savo isvaizda, taip pat neatsilieka . Beje, vaikiskos kosmetikos mergaitems visur pilna. Ir dazosi mergaiciukes nuo 4 metu, pacios jos juk nenusiperka g.gif . Taip, kad ugdykime vaikuose ir savyje daugiau tolerancijos ir tada nekils tokiu klausimu 4u.gif
Atsakyti
Gal ir ne i tema, bet ta kosmetika vaikams skirta zaidimams pries veidrodi pasistaipyti, o ne pasidazyti einant i zmones rolleyes.gif
Atsakyti
Man irgi atrodo, kad tegu tie vaikai dar pabūna vaikais. Spės ir prisidažyt ir šiaip prisigražint.
Atsakyti