Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkime savo draugėms III

QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 23, 16:26)
sveikos nu ka skaiciuojam tolaiu kur kiek isleidom  mirksiukas.gif  as maistiuj vakar isleidau tik tiek kad varskes pakeli nusipirkau ir grietines induka tai kainavo apie 5 lt  ax.gif  saindien acto ir druskos 3lt dejau burokelius  ax.gif  is kaimo vyras parveze tai susidet reikia  ax.gif


Vau kaip fainiai.
O aš šiandien suvedus su programa "Kur dingo pinigai" savo šiandienos išlaidas, tai vau bigsmile.gif ,pykau pati ant savęs.
Man truputį nesueina ten galai. Aš atsiskaitinėjau la daroute kreditine kortele. Tai šiandien parašiau kaip skolą tuos pinigus, kurie buvo nurašyti, bet tada aš nieko negaliu prirašyti grafoje, kur drabužiai ir avalynė. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Will @ 2009 01 23, 17:54)
swoon.gif


Mūsų šeimoje biudžetas bendras, pirkiniai +/- planuojami (deja, yra ir spontaniškų  doh.gif ), neįsivaizduoju bendro gyvenimo, kai vienas viską išleidžia (arba taupo) tik sau, o kitas - maitina, rengia ir t.t. visą šeimą ir dar jo pajamos mažesnės  blink.gif


Mane irgi užkerta tas mano spontaniškumas. Prisisakiau skudurų, o dabar pati graužiu save. Kai užsisakinėji galvoju "ai čia ne daug", bet kai nuskaito, tai vui mad.gif ir dar reikia pykti pačiai ant savęs skudurinei bobutei. Bet, kad sunkiausia pačiai su savim susikalbėti. doh.gif
Aš bandau kiekvieną mėnesį padėti 10 proc. Gaunu avansą iš kart fukt į kitą sąskaitą, tas pats su atlyginimu. Kol kas 3 mėn ir pavyksta, bet kad išaugo įsiskolinimas kitur. blush2.gif Bet tų ir nejudinsiu, jų nėra. Dabar reikia galvoti kaip naikinti įsiskolinimą. Ko gero man reikia Odetos iš laidos "Kur dingo pinigai?"pagalbos.
Atsakyti
kai pradejom kartu gyvent, vyras pirma vakara paklause, kaip su pinigais?
sakau, gal kartu? va taip ir dedam kartu.. nesvarbu, kieno pinigai.. mokam, neziurim is ko.. vyras nei labai taupus nei islaidus.. as tik vis gailiu sau.. jis sako pirk jei reikia, bet man gaila pinigu..va vyrui ir vaikui negaila.. smile.gif va tik anksciau stengdavomes visai neimt mano pinigeliu nuo korteles, taip geriau taupyt eidavo ax.gif ir sutaupydavom ax.gif
dabar savo atlyginima uz paskola pervedu smile.gif susitaupyt nesusitaupom.. statomes nama doh.gif tai visi pinigai ten ir sueina...zadejom dar truputi pinigeliu is banko imt.. bet pabijojom ax.gif o norisi isikelt gyvent..
leidziam butinom islaidoms..maistas ir pan. tik va ant vaistu daug iseina,, vaikiukas daznai serga.. neislaidaujam visai.. viska surija namukas bigsmile.gif
Atsakyti
mergaites patarkit kaip daryt man del teisiu ar imti parvazaivimu pirkti ir eit paskutini syk laikyti tai kainuotu apie 70 lt ar eit i regitra ir laikyt ir sumoket 70 lt regitrai nes jai neislaikysiu teks eit is naujo puse valandu parvazaivimo verysad.gif o tai kainuos apie 350-400 verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 23, 22:45)
mergaites patarkit kaip daryt man del teisiu ar imti parvazaivimu pirkti ir eit paskutini syk laikyti  tai kainuotu apie 70 lt ar eit i regitra ir laikyt ir sumoket 70 lt regitrai nes jai neislaikysiu teks eit is naujo puse valandu parvazaivimo  verysad.gif  o tai kainuos apie 350-400  verysad.gif

o ne tris kartus neislaikius reikia kartot puse pravaziavimo valaldu? g.gif
as kai domejaus tai taip sake. (nes as pries metus neislaikiau teisiu pravaziavimo, ta sake palei nauja tvarka, tris kartus suklydus reikia kartoti)tai man tas klausimas irgi labai svarbus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vysniuke1 @ 2009 01 23, 21:39)
... jis sako pirk jei reikia, bet man gaila pinigu...
---
dabar savo atlyginima uz paskola pervedu  susitaupyt nesusitaupom.. statomes nama  doh.gif tai visi pinigai ten ir sueina...zadejom dar truputi pinigeliu is banko imt.. bet pabijojom  o norisi isikelt gyvent..

Ir pas mus panašiai drinks_cheers.gif Šiandien nemažai teko palikti pas gydytoją, tai pradžioje vyras nustebo dėl sumos, o vėliau tik pasakė- jei reikia, tai reikia ax.gif
---
aha, statybos remontai oi kaip ryja pinigus doh.gif

QUOTE(vasarele85 @ 2009 01 23, 21:45)
mergaites patarkit kaip daryt man del teisiu ar imti parvazaivimu pirkti ir eit paskutini syk laikyti  tai kainuotu apie 70 lt ar eit i regitra ir laikyt ir sumoket 70 lt regitrai nes jai neislaikysiu teks eit is naujo puse valandu parvazaivimo  verysad.gif  o tai kainuos apie 350-400  verysad.gif

Na, skirtumas priklauso nuo to, kiek pravažiavimų dabar pirktum, nes gali būti, kad skirtumo visai nebus 4u.gif Ir dar labai svarbu kaip pati jautiesi už vairo- jei vairuoti sunku, baisu ir t.t., tai gali dar nelaikyti, o jei jautiesi normaliai, laikyk. Juk jei dabar pirksi papildomų vairavimo pamokų ir vistiek neišlaikysi, tai paskui vėl reikės pirkti, bus tik daugiau išlaidų.
Beje , kur neišlaikei- aikštelėje ar mieste?

QUOTE(vysniuke1 @ 2009 01 23, 21:52)
o ne tris kartus neislaikius reikia kartot puse pravaziavimo valaldu?
as kai domejaus tai taip sake. (nes as pries metus neislaikiau teisiu pravaziavimo, ta sake palei nauja tvarka, tris kartus suklydus reikia kartoti)tai man tas klausimas irgi labai svarbus 

Tris 4u.gif
Paskubėk laikyti, nes pagal naują tvarką išlaikytas teorijos egzaminas galioja metus 4u.gif (seniau laikytiems laikas skaičiuojamas nuo tvarkos įsigaliojimo,berods, rugsėjo mėn)
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 01 22, 19:43)
sirvita, man toks vaizdas kyla, kad Jums viena rūpi jūsų buitis. Vyras kaip koks caras , nes pinigai jo sąskaitoje, jis reguliuoja kiek kam skirti... Esat šeima, ir manau ne Jūs viena turit rūpintis, kad vaiko remontui būtų sutaupyti pinigai...


ax.gif Na nera taip blogai, tiesiog zinau kad galetu buti geriau rolleyes.gif
na jis maziausiai reguliuoja kur man isleisti savo uzdirbtus pinigus ax.gif Tiesiog yra jo ir mano pinigai, o ne musu.
Buitimi kazkiek pasirupina, padaro valgyti kai dirbu, isplauna indus, prasurbliuoja, pataiso si ta, vis sis tas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(SilRa @ 2009 01 22, 20:01)
Sirvita, gal jums tiesiog konkrečiai vyrui pasakyti - kam (kokiam reikalui) taupomi pinigai. tada kiekvieno mėnesio PRADŽIOJE tam tikrą sumą iš Jūsų ir vyro algos nuimkite nuo kortelės ir įdėkite į voką "VAKO KAMBARIUI" smile.gif


Aciu uz patarima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2009 01 23, 20:24)
Mane irgi užkerta tas mano spontaniškumas. Prisisakiau skudurų, o dabar pati graužiu save. Kai užsisakinėji galvoju "ai čia ne daug", bet kai nuskaito, tai vui  mad.gif ir dar reikia pykti pačiai ant savęs skudurinei bobutei. Bet, kad sunkiausia pačiai su savim susikalbėti. doh.gif


As irgi esu islaidi blush2.gif bet kazkaip pavyksta ir sutaupyti koki pinigeli.
Metus laiko kaip dirbu viesoje vietoje, tiesiog kaip "akvariume", todel reikia padoriu skuduru ax.gif Kol dirbau ten kur dulkes, prekes, 4 koleges tai man pakako pora dzinsu smile.gif o dabar isviso dzinsai ne darbo drabuzis.
Atsakyti
Temele thumbup.gif thumbup.gif Gaila, kad tik dabar atradau. doh.gif Nespejau visko perskiatyti, bet ar jums, merginos , taip nebuna, kad atrodo isleidi duagiau negu turi g.gif
Atsakyti
QUOTE(tauromama @ 2009 01 24, 01:25)
Temele  thumbup.gif  thumbup.gif  Gaila, kad tik dabar atradau. doh.gif  Nespejau visko perskiatyti, bet ar jums, merginos , taip nebuna, kad atrodo isleidi duagiau negu turi  g.gif

būna būna mirksiukas.gif todėl ir sėdim šioje temoje - taupyti mokomės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tauromama @ 2009 01 24, 01:25)
Temele  thumbup.gif  thumbup.gif  Gaila, kad tik dabar atradau. doh.gif  Nespejau visko perskiatyti, bet ar jums, merginos , taip nebuna, kad atrodo isleidi duagiau negu turi  g.gif

Pastoviai tokioj būsenoj ir gyvenu. Ir labai dažnai atsitinka, kad iš tikrųjų taip yra. Kitą mėnesį privalau sutaupyti, kad panaikinčiau minusą. Šiąnakt nesimiegojo, tai nusprendžiau save paimiti į rankas griežtai. Daugiau nei cento pro šal. Tik dar pareis vienas siuntinukas. blush2.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vysniuke1 @ 2009 01 23, 21:39)
kai pradejom kartu gyvent, vyras pirma vakara paklause, kaip su pinigais?
sakau, gal kartu? va taip ir dedam kartu.. nesvarbu, kieno pinigai.. mokam, neziurim is ko.. vyras nei labai taupus nei islaidus.. as tik vis gailiu sau.. jis sako pirk jei reikia, bet man gaila pinigu..va vyrui ir vaikui negaila..  smile.gif va tik anksciau stengdavomes visai neimt mano pinigeliu nuo korteles, taip geriau taupyt eidavo  ax.gif ir sutaupydavom  ax.gif
dabar savo atlyginima uz paskola pervedu  smile.gif susitaupyt nesusitaupom.. statomes nama  doh.gif tai visi pinigai ten ir sueina...zadejom dar truputi pinigeliu is banko imt.. bet pabijojom  ax.gif o norisi isikelt gyvent..
leidziam butinom islaidoms..maistas ir pan. tik va ant vaistu daug iseina,, vaikiukas daznai serga.. neislaidaujam visai.. viska surija namukas  bigsmile.gif


Jei pavyksta, tai ir neimkit pinigų iš banko. Nes sumokam baisines palūkanas. Mokat pasitaupyti, tai ir statykit taip. Pakentėsit keletą metelių, o kai įsikelsit tuomet ir atsipūsit. thumbup.gif
O su tais vaistais tai eina doh.gif . Žinok ir pas mus tas pats. TAi vaikui, tai aš palūžau. VAistukam irgi pinigėlių daug išleidžiam. verysad.gif
Atsakyti
nu neislaikaiu aiksteleje verysad.gif doh.gif nu zodziu eisiu be jokiu parvaziavimu pirkimu laikyt kaip bus taip nes as vaziuot moku tik isedus vsi i kita masian sunku man vaziuoti doh.gif nu man dar iki metu toli mirksiukas.gif nesenai isislaikaiu ta teorija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tauromama @ 2009 01 24, 01:25)
bet ar jums, merginos , taip nebuna, kad atrodo isleidi duagiau negu turi  g.gif

Niekada gyvenime - paaiškinkit mano kvailai galvai, kaip tai įmanoma g.gif Kaip galima išleisti tai, ko neturi ax.gif
Turiu tik vieną problemą - negaliu atsisakyti įpročio kasdien eiti į parduotuvę, o tai labai neekonomiška ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 24 sausio 2009 - 18:59