Įkraunama...
Įkraunama...

TUŠAI

QUOTE(Kaciusss @ 2009 01 31, 20:24)
Faberlic man lb patinka thumbup.gif

drinks_cheers.gif man irgi thumbup.gif ir ne vieną girdėjau jį giriant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovita23 @ 2009 02 02, 07:36)
O gal kas bandet Kanebo tusus?

Tusu nebandziau, bet naudoju sitos firmos skysta pudra - SUPER! Jei ir tusai tokie, tai turetu but neblogi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2009 02 04, 17:37)
Mergytes, o kaip Jums MaxFactor False Lash Effect?Naujajame Paneles numeryje labai jau akcentuoja si tusa Aurimas Juodiskis...Kazin kaip sis naujasis tusas... g.gif


o ko jam neakcentuot, jei jis MaxFactor visažistas? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruciux @ 2009 02 03, 19:40)
Sveikos. O gal galėtumėt patarti ką nors iš tankinančių tušų? Mano blakstienos ilgos, o dailiai patankintos manau atrodytų pritrenkiamai bigsmile.gif

Paskutinįjį pusmetį naudoju šiuos du tušus:

user posted image
user posted image

Patinka man jie, bet kaip ir minėjau norėtųsi jog pagrindinė funkcija būtų tankinimas bigsmile.gif Suviliojo reklama apie naująjį Loreal, bet kaip supratau iš komentarų jis per daug tepa. O aš nesu tokia profė makiažų srityje, tai geriau net nemėginsiu biggrin.gif
Beje, norėčiau tušų rekomendacijų iki 70Lt (brangiau neišgalėsiu nusipirkti) ir jog būtų Lt parduotuvėse, nereikėtų siųstis. Dėkoju 4u.gif



jei nuotraukoj tavo blakstienos, tai tikrai baltai pavydziu.. blush2.gif
as irgi tusui daugiau 60-70lt investuoti negaliu, bet nors ir buvo neigiamu atsiliepimu, as vis tik pirkciau Lorealio "Telescopic view" (extra black), jis apie 40lt dar koki is storinanciu (pvz MaxFactor apie 30lt, bt buna visokiu akciju), kad turet, kai noresis ne tik ilgu lenktu, bet ir tankesniu blakstienu.. (as daznai kelius tusus is karto tepu)
Deltepimo, tai taip, su tais keistais sepeteliais reikia truputi igudziu, bet kai ismoksti - nebesinoi grizt prie paprasto smile.gif

Beje, niekada nedrisciau siustis tusu ir bet koios kitos dekoratyvines kosmetikos internetu, man reikia butinai atidaryt, paciupinet, isbandyt.. O jei kalbant apie krempudras, tai neisivaizduoju kaip jus pataikot su spalva ir konsistencija. As - tik uz tiesiogini rinkimasi, bandyma... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(prieblanda @ 2009 02 04, 22:02)
o ko jam neakcentuot, jei jis MaxFactor visažistas?  cool.gif



man tai patinka MaxFactor.. na, bent jau ka naudojau - nenusivyliau. Apskritai dazniau nusivylimas kosmetikos priemone buna del nemokejimo teisingai ja naudotis, o ne del jos nekokybiskumo (aisku, neabsoliutinu, buna visko, bet..) 4u.gif
Nors Juodiskio tuso rekomendaciju per daug nevertinciau, nes jam vis tiek dazniausiai tenka dazyti priauginatas zvaugzduniu blakstienas, o tai ir sudaro visa grozi.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2009 02 04, 19:37)
Mergytes, o kaip Jums MaxFactor False Lash Effect?Naujajame Paneles numeryje labai jau akcentuoja si tusa Aurimas Juodiskis...Kazin kaip sis naujasis tusas... g.gif



galiu pasakyt, kad labai labai prastas. Ir tikrai jokio netikru blakstienu efekto... apskritai jokio efekto. Nusipirkau ir guli dabar nenaudojamas, nes neturiu jokio noro pasidazius atrodyt kaip be blakstienu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Morenita @ 2009 02 05, 11:38)
galiu pasakyt, kad labai labai prastas. Ir tikrai jokio netikru blakstienu efekto... apskritai jokio efekto. Nusipirkau ir guli dabar nenaudojamas, nes neturiu jokio noro pasidazius atrodyt kaip be blakstienu  biggrin.gif


oho blink.gif kodėl taip griežtai? negi toks prastas?
Tai koks jums geras tada? ax.gif
Atsakyti
na o man, tas naujasis maxfactor tusas visai patiko (tiesa ne is karto, beveik po savaites ismokau juo dazytis smile.gif ) blakstienas padaro dideles, labai gerai atskiria, pailgina, visai neblogai tankina. Aisku, zadetojo dirbtiniu blakstienu efekto nesuteikia, bet blakstienas tikrai gerai isryskina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(meteora_1 @ 2009 02 05, 17:56)
na o man, tas naujasis maxfactor tusas visai patiko (tiesa ne is karto, beveik po savaites ismokau juo dazytis smile.gif ) blakstienas padaro dideles, labai gerai atskiria, pailgina, visai neblogai tankina. Aisku, zadetojo dirbtiniu blakstienu efekto nesuteikia, bet blakstienas tikrai gerai isryskina thumbup.gif


Dabar vėl jo užsimaniau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2009 02 02, 11:45)
O Dior tusai?  g.gif  Neisisvaizduoju koki tusa rinktis reikia  schmoll.gif

dabar turiu Dior Iconic, is pradziu buvo geras, patiko guminis sepetelis, bet veliau pradejo byreti, nors turiu ji apie 1,5men... Tikejaus geresnio ir dabar ilgai neieskodama pirksiu Lancome thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2009 02 01, 17:42)
Sveikutes, o gal kuri bandete Yves Saint Laurent 'Effet faux Cils' tusa? noriu gero tuso, kuriam nepagalesiu pinigu, tad renku informacija  g.gif



man tai - vienas geriausių tušų thumbup.gif Smarkiai išryškina, pastorina, nesulipdo. Dar geriau atrodo tepamas ant tušo pagrindo (aš turiu Lancome, toks baltas). Bet ir be pagrindo geras. Svarbu kartą per savaitę ar dvi nuvalyti šepetėlį servėtėle sausa iki švarumo. Dėl džiūvimo - pastebėjau, kad kuo geresnis tušas, tuo trumpiau jis "laiko". O paskui kažkur perskaičiau, kad jo tiesiog mažiau dedama, bet netikrinau g.gif Kasdien naudojant man užtenka 3 mėnesiams 4u.gif
Atsakyti
visom 5 uz lankomo hypnose smile.gif
dabar nusipirkau lauderio xl lashes, bet kai baigsis pirksiu vel lankoma, nes tikrai grazios blakstienos tampa smile.gif
beje kiek girdejau is draugo visazisto dioro diorshow labai geri mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pobeda: 06 vasario 2009 - 16:49
dabar turiu HR tigrini, bet vis neprisiruosiu isbandyt rolleyes.gif
Atsakyti