Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos l/d "Linelis"

Sveikos

Mes irgi nuo rugsejo pradesim eiti i lopseli Linelis, o gal jus zinote kokiu rezimu ten migdo vaikucius ir maitina, gal pradetume pratintis prie to rezimo, kad nebutu taip sunku. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergaite12 @ 2009 07 14, 11:01)
Sveikos

Mes irgi nuo rugsejo pradesim eiti i lopseli Linelis, o gal jus zinote kokiu rezimu ten migdo vaikucius ir maitina, gal pradetume pratintis prie to rezimo, kad nebutu taip sunku. 4u.gif  4u.gif  4u.gif

labas, galiu padet. Pietus vaikuciai valgo pries 12val. o po 12val kelios minutes jau guldo i lovytes, miega mazdaug iki 15v po to keliasi tvarkosi ir vakarieniauja pries 16v. 4u.gif sekmes darzelyje jums
Atsakyti
QUOTE(florida @ 2009 07 21, 00:09)
labas, galiu padet. Pietus vaikuciai valgo pries 12val. o po 12val kelios minutes jau guldo i lovytes, miega mazdaug iki 15v po to keliasi tvarkosi ir vakarieniauja pries 16v.  4u.gif sekmes darzelyje jums



Aciu tau, bandysime pratintis:)
Atsakyti
Mes jau pratinamės tokiu rėžimu gyvent, tik va bėda mano mergina neišmiega tiek ilgai, o ką tada jei ji ir daržely nemiegos tiek ilgai..
Papildyta:
Tai gal mūsų pupos eis kart į vieną grupę Mergaite 12, bus šaunu suimatysim rugsėjo 1.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauginta @ 2009 07 24, 12:58)
Mes jau pratinamės tokiu rėžimu gyvent, tik va bėda mano mergina neišmiega tiek ilgai, o ką tada jei ji ir daržely nemiegos tiek ilgai..
Papildyta:
Tai gal mūsų pupos eis kart į vieną grupę Mergaite 12, bus šaunu suimatysim rugsėjo 1..  4u.gif



O jus i lopseli eisit?Nes manoji tai dar tik 1,7 bus. O del rezimo, tai kuo toliau tai matau, kad jai reikia dar tu dvieju pamiegojimu. Bet manau, kad pripras ir prie to rezimo.

Man sudetingiausia, kad ji nesedi ant puodo ir valgo trinta maista. Nu bandau ir taip ir anaip netrinta, ale rupuzelka kramto tai kas jai patogu:) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Vis viliuosi, kad darzeli ismoks visu "etiketo" taisykliu:)
Atsakyti
QUOTE(Mergaite12 @ 2009 07 24, 22:57)
O jus i lopseli eisit?Nes manoji tai dar tik 1,7 bus. O del rezimo, tai kuo toliau tai matau, kad jai reikia dar tu dvieju pamiegojimu. Bet manau, kad pripras ir prie to rezimo.

Man sudetingiausia, kad ji nesedi ant puodo ir valgo trinta maista. Nu bandau ir taip ir anaip netrinta, ale rupuzelka kramto tai kas jai patogu:) lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Vis viliuosi, kad darzeli ismoks visu "etiketo" taisykliu:)

Mes ir į lopšiuką, mum bus lapkričio mėn. 2metukai. Ir aš žinok nelabai pergyvenu, mes ant puoduko ir nesiprašom, kai pasodinu daro viską, o pati net nebando prašytis. O valgom tai gabaliukais sugnaibytą, bet dažnai pirštukais. O kai sriubą valgom, tai oi oi kokia lieką. Bet mn maitint nesiduoda. doh.gif ale savarankiška labai.
Papildyta:
O jūs kur gyvenat galėtume kada darželio teritorijoj vakare susitikt, merginos susipažintų biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergytės gyvenančios pasiruošimu į lopšelius nuotaikom. Mano mažoji bus Saulėgrąžos grupėje, žinau kad naujų vaikučių bus 9, tad gal yra mamyčių kurios nori pakalbėt. Man būtų labai malonu su visom susidraugaut, pasidžiaugtumėm čia pasiekimais, rūpesčiais. Tad jungiamės ir plepam.
Atsakyti
QUOTE(Lauginta @ 2009 08 27, 13:47)
Sveikos mergytės gyvenančios pasiruošimu į lopšelius nuotaikom. Mano mažoji bus Saulėgrąžos grupėje, žinau kad naujų vaikučių bus 9, tad gal yra mamyčių kurios nori pakalbėt. Man būtų labai malonu su visom susidraugaut, pasidžiaugtumėm čia pasiekimais, rūpesčiais. Tad jungiamės ir plepam.



Tai labukas, mes irgi saulegrazoje busim:)Ar jus nuo rugsejo pirmosios pradesit eiti?
Atsakyti
Taip taip mes rugsėjo pirmą jau eisim į daržiuką.... Auklėtoją jūs jau matėt, man tai ji pasirodė tokia visai maloni moteris, labai ramiu balsu. Aš ją tik trumpai mačiau atėjus pasirašyt sutartį paprašiau kad leistų nueit į grupę..
Atsakyti
QUOTE(Lauginta @ 2009 08 27, 22:46)
Taip taip mes rugsėjo pirmą jau eisim į daržiuką....  Auklėtoją jūs jau matėt, man tai ji pasirodė tokia visai maloni moteris, labai ramiu balsu. Aš ją tik trumpai mačiau atėjus pasirašyt sutartį paprašiau kad leistų nueit į grupę..



Sveikute, mes pradesim nuo rugsejo 10 kazkur.Tai jau gausit papasakoti kokia ta aukletoja, nes mes tai nematem aukletojos.O kaip pati grupe?
Atsakyti
Šiaip pačios grupės gerai neapžiūrėjau, antradienį kai viską apžiūrėsiu parašysiu, kai mes atėjom vaikai ant puodukko sėdėjo ir miegot ruošės, tad miegamajį apžiūrėjom biggrin.gif Tik man pasirodė tuolete labai tamsu, bet gal čia tik pirmas įspūdis..
Atsakyti
As pati ateisiu antradieni, kad apsiziureti valdas:)Tai gal ir susimatysim.Labai jau man smalsu viskas, tik kad baisiausia, kad mano mergina tokia mamine pasidare, ko niekada gyvenime nebuvo. doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif Tikiuosi, kad neliudes ji ten man belaukdama mamos.......
Atsakyti