Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos l/d "Linelis"

Na va mes jau po rugsėjo pirmos.... Kaip jum, ar patiko, kiek išbuvot... Aš savo maže, buvau palikus iki 10,30 atėjau pasiimt, o ji ten supas ant aqrkliuko ramiai, auklytė paskojo kad neverkė, ir valgė pusrytukus, auklėtoja pasidžiaugė kad arbūzą gan skaniai suvalgė..
Kaip jum auklėtoja pasirodė (čia lopšelinukės iš Saullėgrąžos mamytė) man visai šauni, šiandien buvo kita, ji man irgi pasirodė labai draugiška, meili.. Na žiūrėsim kaip bus rytoj, mes vėl eisim išryto, iki pietų..
Atsakyti
|Sveikute,

As kadangi tik viena atejau siandien apsiziureti, nes mazoji tik nuo kitos savaites prades eiti. Nu man zinok visai neblogas ispudis. Man tikrai is pirmo vaizdo aukletoja Marina patiko. O jusu mergyte is karto pazinau, nes ziurejau jusu foto su darbeliais. Galiu papasakoti ka veike:) Nu tokia simpatulka:)Visi zaidzia, o ji pasieme plastmasine lekstute ir puodeli, atsisedo prie staliuko ir zaidzia viena pati, nei asaru, nei streso:) Pusrytukus,tai visi man ten juokingai valge, kas kazkiek valge, kas nevalge.Atnese pusryciasm sumustini su desra, tai kas bulka, kas desra valge, o sausu pusryciu su pienu nu nelabai man tie vaikai atrode, kad valge:)Bet siaip tai kazkaip visi tokie ramus buvo....Laukiu nesulaukiu, kada mazoji darys pirma bandyma:)

Atsakyti
Nu tikiuosi ji man pripras ne viena žaist, gal kad šiandien nauja vieta, išsigandus tokia, nors gerai kad neverkia.. Nu bandysim ryt ilgėliau pabūt, po lauką pasivaikščiot. Aš girdėjau, kad ta auklėtoja Marina labai gera, greit vaikučius adaptuoja daržely, iš tos pusės mum pasisekė.. Lauksim dabar jūsų merginos, kad mano pupai taip liūdna nebūtų, bus abi nedrąsios susidraugaus.. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu man ji pasirode tokia super. Sako nu siandien kadangi pirma diena, tai sako as jums viska leidziu, o po to tai bus tvarka, jei pusryciai tai pusryciai ir turi buti tvarka.Manau greitai jie bus pastatyti i vietas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Man nustebino tai, kad as buvau prisiskaicius, kad asaru pakalnes buna pirmomis dienomis, o musu grupeje ziuriu nei vienas neverke..... o kad pripras, tai manau tikrai, nes atmosfera man tikrai patiko, aisku priklausys, kaip jie ten visi tarpusavyje susidraugaus....manau, kad viskas bus gerai,

Jums jau smagu, pradzia padaret, o mes dar pratinsimes..... Zinai man tik kas nustebino, kad pries sesdami valgyti vaikuciai nenusiplove rankyciu ir, kai pavalge niekas ju nevede praustis,.....tai as galvoju negu dabar jie tokie murziukai ir vaikscios........ g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
O aš matai nepaklausiau kaip su tom rankytėm, iš galvos išgaravo. Tik auklėtoja pasakė kad manosios nevedė sodint ant puoduko, nes bijojo pirma diena išgąsdint, na kadangi manoji buvo su pampersu tai nieko tokio, bet aš nenorėčiau kad ji visą dieną ten su pampersu vaikščiotų. Ji pas mane nesiprašo, bet namie puoduką iš kolidoriaus atneša kai užsimano, o taip aš pati ją sodinu ir noriai ji sėdas kai nori... O jei jos nesodins tai ir nesiprašys ji niekad... Nu viliuos kad čia tik pirma diena tokia...
Na bandysiu ją ryt po pietų atsiimt, t.y. pavalgius pioetukus, prieš migdant..
Tikiuosi jie rankytes po lauko bent jau nusiplauna.... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Del sodinimo ant puodo, tai manau, kad visus jos sodins tam tikru laiku, nes kiek maciau tai kelios mergytes pacios prasesi ant puodo, nors manoji tai tikrai dar nesipraso ir nelabai zino ka reiskia be to pamperio buti.

O va del to lauko ir smelio doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif jezau kiek ten visokiu sunu ir katinu praeina, o jie sake vien i smeli ir eina, tai labai tikiuosi, kad bent jau po lauko rankas plaus.....nu nenoriu paranojike buti, bet gi norisi , kad nors minimaliai higienos laikytusi blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveika, nepergyvenk tu taip, žinok plauna jie ten rankutes. Aš šiandien atėjau šiek tiek po 10, tai jie visi buvo išgėrė Aktimel'a, o po to visi draugiškai eilutėje stovėjo prie kriauklės ir auklėtoja juos prausė, tada laukėm mamyčiu kurios pasiima savo atžalėles, auklėtoja su likusiais žaisliukus tvarkė ir laukelin ruošėsi,o mes dar su jais ir lauke išbuvom. tai manau ir po lauko jie taip pat draugiškai plauna rankytes. Dėl puoduko tai manoji sakė šiandien dar nebandė sėst, bet jau į WC su vaikučiais ėjo. Tai mes kai aš atėjau pabandėm (su manim padarė). O šiaip kai atėjau jau ir manoji ne viena kamputy žaidė bet su vaikais lakstė, tai truputėlį dabar ramiau.. ax.gif
kai atėjau auklėtoja iškart sako žinokit mum nelaimė nutiko, sakau nu kas buvo, sako apsipylėm it bluskutę ir net batukus su Aktimelu, tai net juokas paėmė, saku nu gi nieko tokio gi išsiplausim.. Ji man pasakoja sako matot jūsų vaikas labai savarankiška ir neleidžia jai padėt, nu jo sakau ji visad tokia, nieko tokio sakau atnešiu kitą dien dar vienus rūbelius, kad murziukė nevaikšiotų..
Atsakyti
Sveikute,as zinokis nepergyvenu, tik kazkaip vakar taip pasirode, bet manau, kad cia pirmos dienos vaizdai.....ir viskas bus gerai......O tavo mergyte tai man fainuolyte tokia:)

O kada paliksi mazute mieguciui?

Kaip jie ten lauke elgiasi?Ka veikia? Ar kartu ka nors daro, ar vaikai nelaksto kaip pasele? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nea vaikučiai nelaksto ten visai, auklėtoja pasiėmė tokį šniurą storą, vaikučiai įsikibo į jį ir visi draugiškai apėjom porą ratų aplink darželį, po to iš bažnyčios toj pusėj, žaidė smėliuke, kas su kamuoliuku, manoji tai užsikabarojo ant supynės, palingavom dar vieną mergytę kartu, visi kažkaip draugiškai.. Niekas nelakstė į visas puses.. Šiaip kai su mažule mes dviese tai jos nesugaudysi bėgioja eina kur nori, o čia taip ramiai su visais kartu.
RTyt ateisiu jos pasiimti tik apie 12, kai jau bus pavalgius pietukus, o gal nuo kitos sav. sakysiu kad bandytu ją ir guldyt, bet abejojiu ar ji miegos. Dar bėdelė pas mus kad mes atsigulusios arbatytę, ar sultyčių turim iš buteliuko atsigert, o kaip čia bus tai nežinau.. Čia juk nėra, buteliukų su čiulptukais...
Nors nežinau, atsinešėm šiandien seilinuką savo, ateinu, o ji ten tokį didelį iki kelių užsidėjus vaikšto ir rodo man, nai nai...... bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Del seilinuku, tai man rods sake, kad kiekvieno suzymes su markeriu, bet manau, kad des ta kuris papuole,O jus kur nupirkot ta seilinuka, nes as dar neziurejau parduotuvese.

Del lauko matai kaip idomiai, tik tiek kad tas smelis manes nezavi, bet reikes susitaikyti.

Del miegucio cia jau reikes atprasti nuo arbateliu arba sultyciu, nes sake, kad net ir papildomai jiems atsigerti neduoda.Taip, kad teks pratintis prie karines tvarkos:) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
Jai tą seilinuką uždėjo ne mūsų jis, mūsiškio nieks neėmė... Seilinukų ten buvo prikabinta daug, matyt kiekvienam vaikui, tad nsavo nepirkit... O su arbatyte tai nežinau, mano mergina jos daug ištikro geria, na turiu omenyje skysčio, tai vandenuko, tai sultyčiu... O kaip dabar bus nežinau....
Atsakyti
QUOTE(Lauginta @ 2009 09 02, 18:57)
Jai tą seilinuką uždėjo ne mūsų jis, mūsiškio nieks neėmė...  Seilinukų ten buvo prikabinta daug, matyt kiekvienam vaikui, tad nsavo nepirkit...  O su arbatyte tai nežinau, mano mergina jos daug ištikro geria, na turiu omenyje skysčio, tai vandenuko, tai sultyčiu...  O kaip dabar bus nežinau....



Mums liepe nusipirkti ir kitoms mamytems liepe nupirkti, nes tie kur prikabinti tai jau panesioti gerai ir jos nori juos ismesti, o kol dar i vezias neisivazia vo, tai matyt ir delioja kas kam papuola:) smile.gif
Atsakyti