Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 06 01, 23:36)
galima ir su savo auskariuku svarbu kad butu nekabantis.
ai paneles gal zinot kur vilniuj graziu auskariuku rasti ? 4u.gif  nes kuris laikas naberandu nieko grazaus blush2.gif

drinks_cheers.gif

Man ir idomu, kur Vilniuje yra didesnis pasirinkimas blush2.gif

Siaip, tai Turkijoje maciau visokiausiu paciu graziausiu auskaru wub.gif Bet kokybe ju prastoka unsure.gif

O kainuoja, tai gal ziurint kur g.gif As savu laiku 70lt berods mokejau rolleyes.gif Tikrai likau patenkinta, jai ka drasiai galiu rekomenduoti, tik gaila, kad kosmetologes vardo neatamenu, bet salonas "Ursana", A.Gostauto g. Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tikurila: 30 birželio 2009 - 13:43
Va pries savaite prasiveriau auskara i liezuvi ,,Drakono zenkle" Aptarnavimas thumbup.gif gija thumbup.gif o ir kainos nera superines tongue.gif Man i liezuvi su nuskausminimu ir auskaru te 70lt kanavo o kokybe thumbup.gif o i bamba ten kainuoja 50lt. Manau tikrai verta ten vertis 4u.gif pati prasiveriau kai buvau 14 metu kazkokiam neaiskiam saloneli blush2.gif bet dziaugiuosi kad viskas baigesi gerai ir dar dabar dziaugiuosi savo auskariuku bigsmile.gif bet dabar tikrai nekartociau tokios kvailystes , eiciau i geros reputacijos salona tongue.gif zinoma ne i paradize schmoll.gif nes ten kainos superines o kokybe schmoll.gif g.gif
Atsakyti
tik 50lt? ohmy.gif
viskas, nieko nebus greičiau žiema ateitų cool.gif
Atsakyti
Auskariuką į bambą įsivėriau būdama 16m., labai jo norėjau,ir dabar visai nesigailiu,gijo man greitai,kažkaip ir nepūliuoja visiškai... O ir auskarų šitoks pasirinkimas bigsmile.gif
Man tai labai gražu thumbup.gif bet manau,kad pilvukas irgi turi būti "sutvarkytas" t.y. ne 3 gelbėjimosi ratai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blondie20: 30 birželio 2009 - 17:53
QUOTE(_eg0iste_ @ 2009 06 30, 18:48)
tik 50lt? ohmy.gif
viskas, nieko nebus greičiau žiema ateitų  cool.gif


taip 4u.gif cia ir su uzsaldymu ir su auskaru thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(_eg0iste_ @ 2009 06 30, 18:48)
tik 50lt? ohmy.gif
viskas, nieko nebus greičiau žiema ateitų  cool.gif


O kodėl žiema - manau, kad vasarą geriau - rūbai bambos nespaudžia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2009 06 30, 20:49)
O kodėl žiema - manau, kad vasarą geriau - rūbai bambos nespaudžia tongue.gif

todėl, kad maudytis negalėsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 06 30, 14:35)

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif As apie 100Lt mokejau.Veriaus Kaune,Akropolyje esanciame grozio salone "Ametisteja"...
Atsakyti
QUOTE(Mėtų arbata @ 2009 06 30, 22:31)
ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  As apie 100Lt mokejau.Veriaus Kaune,Akropolyje esanciame grozio salone "Ametisteja"...


As su nuskausminimu irgi 50 mokejau bet tas senai jau buvo... o kad 100lt mokejai tai nenuostabu, kai tokiam salone vereisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2009 01 29, 21:43)
Ka manot apie auskariuka bamboje?



man atrodo tai jau atgyvena, nebeidomu tai ir jokio grozio schmoll.gif
Atsakyti
Na auskaras i bamba manau jau tikrai atgyvena.. g.gif
pati buvau isiverus pries kokius 6 metus, buvau su juo gal metus, man sunkiai gijo, puliavo.. atrodo jau viskas gerai, nebepuliuoja, bet po menesiuko kokio ir vel uzpuliuoja.. taigi, vargau vargau, kol galu gale oda taip ten isplonejo kad auskras vos laikesi. tai nusispjoviau ir issiveriau lauk as ji.

Dabar turiu randa, nelabai kaip atrodo... schmoll.gif nu bet kadangi pliku pilvu nevaikstau isskyrus pliaza kai su maudymuku esu, tai nieks to rando ir nemato.. aisku jis ir nedidelis..
Atsakyti
As auskara nesioju jau kokius 5m, greit sugijo ir viskas tvarkoj buvo, tik kai vere, tai silpna daresi biggrin.gif pagal mane, tai neatgyvena, o jau nieko nenustebinsi su auskaru bamboje kaip seniau, kadangi mano pilvas plokscias, tai ir graziai atrodo. Bamba nuoga ir as nevaikstau, tiesiog man paciai graziau su auskaru, nei be jo mirksiukas.gif
Atsakyti