Įkraunama...
Įkraunama...

The body shop

norėčiau atsiliepimų apie kaukę Honey & Oat 3-in-1 Scrub Mask smile.gif
mano oda jauna/normali
turiu vitamin e intense moisture cream, man patinka, bet norėčiau lengvesio ir kuris tiktų kaip makiažo pagrindas, ai galvoju apie
vitamin e lotion spf 15 ar geriau aloe vera lotion spf 15 nes pastarojo kaina mažesnė,kokį patartumėte rinktis? cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brilliante: 10 balandžio 2009 - 17:55
QUOTE(DKNight @ 2009 04 10, 03:32)
ane?nu bet kokia nesamone..as suprasciau pirma karta, o cia pastoviai...juk kaip tik, kai uzpildai, tai reiskia, kad daznai apsipirkineji... g.gif nu zodziu..dar savo gimtadienio dovanos is ju nepasiemiau.. biggrin.gif

O as Lietuvoj, kai uzpildziau tas visas sirdutes, per metus laiko, gavau nauja nuolaidu kortele nemokamai. Ir dovana taip pat gausiu per gimtadieni smile.gif pirma karta tai lyg ir 35 mokejau uz kortele.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Kokie jusu atsiliepimai apie aromaterapijos serija(Total energy, Pure detox, Deep sleep, Divine Calm)? Ka esate bandziusios? kaip kvapai? kas patinka? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita_mack @ 2009 04 08, 20:40)
man pats geriausias yra greifruktuku kuno sviestas  wub.gif


Man tai isvis tik 3 kvapai patinka is TBS: braskiu, avieciu ir laukiniu vysniu. Dar turiu japonisku vysniu kuno piure, bet tas kvapas man ant ribos. Braskytes pradeda atsibost, nes ne pirma kart naudoju, tai dabar pertrauka darau (turiu likusi dar mini sviestuka), neseniai sunaudojau avietini (turiu dar viena dideli), o dabar naudoju laukiniu vysniu. Va sitas tai man visai nesintetinis ir labai svelnus kvapas thumbup.gif Turbut is sitos trijules bus mylimiausias.

QUOTE(OksanaKi @ 2009 04 09, 13:38)
o beje maciau cia kazkas klause, bet neatsake mergaites. kaip jums teptukai TBS? seseliams, ruzui, ar gerai tepa, kabina? nes mastau gal isigyti


As naudoju Face&Body sepeteli (pudrai, meteoritams, bronzatui), tai jis turbut geriausias is geriausiu - turiu net du juos. Turiu skaistalu, tai jis mane tenkina, bet nera kazkas tokio - tiesa saknat, is pradziu net nepatiko, bet po to ipratau ir ismokau ji naudot. O seseliu bandziau, bet labai nepatiko.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(masumi @ 2009 04 11, 17:28)
O as Lietuvoj, kai uzpildziau tas visas sirdutes, per metus laiko, gavau nauja nuolaidu kortele nemokamai. Ir dovana taip pat gausiu per gimtadieni smile.gif pirma karta tai lyg ir 35 mokejau uz kortele.


del to vat ir abydna, kad kortele uzpildziau turbut per pusmeti...tai kazkaip man nesazininga, kad vel moketi reikia...nezinau, eisiu i kita parduotuve pasikonsultuoti dar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2009 04 12, 01:13)
del to vat ir abydna, kad kortele uzpildziau turbut per pusmeti...tai kazkaip man nesazininga, kad vel moketi reikia...nezinau, eisiu i kita parduotuve pasikonsultuoti dar  biggrin.gif

as taip pat uk, ir moketi tenka visada ir visose TBS parduotuvese, kai imu nauja kortele verysad.gif
Atsakyti
buvau parduotuveje siandien, isbandziau ta naujaji Tantalising lupu sviestuka su drakonvaisiumi - nu labai fainas thumbup.gif: ir skanus ir lupytes pamaitina ax.gif kvapas primena kazkoki vaisiu bet iki siol nesuprantu koki - kazkoki exotini...
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 04 12, 19:04)
buvau parduotuveje siandien, isbandziau ta naujaji Tantalising lupu sviestuka su drakonvaisiumi - nu labai fainas thumbup.gif: ir skanus ir lupytes pamaitina ax.gif kvapas primena kazkoki vaisiu bet iki siol nesuprantu koki - kazkoki exotini...

Cia gal tas yes/no?
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2009 04 13, 02:19)
Cia gal tas yes/no?


aha
Atsakyti
QUOTE(just_angel @ 2009 04 11, 19:24)
Sveikos 4u.gif  Kokie jusu atsiliepimai apie aromaterapijos serija(Total energy, Pure detox, Deep sleep, Divine Calm)? Ka esate bandziusios? kaip kvapai? kas patinka? smile.gif


Naudoju Divine Calm dušo žele. Man patinka blush2.gif Kvapas specifinis stiprokas, levandų, bet mano nosiai tinka biggrin.gif
Atsakyti
gal kas naudojo is arbatmedziu serijos kauke..kokie atsiliepimai butu? smile.gif
Atsakyti
pati nesusigundziau, bet pas drauge bandziau, jinai isgyre, atkemsa poras labai gerai, po to oda lieka tokia skaisti, svelni, gaivi, labai gera savijauta buna, kaip naujai gimus, bet man nuo visu kaukiu taip yra biggrin.gif
Atsakyti