Įkraunama...
Įkraunama...

The body shop

QUOTE(kumiko @ 2009 04 14, 16:34)
gal kas naudojo is arbatmedziu serijos kauke..kokie atsiliepimai butu? smile.gif

Patys geriausi biggrin.gif iš pradžių mėginuką parsinešiau ir labai šiaip sau man ji buvo, o vėliau sugalvojau visą nusipirkt ir gailėtis neteko. Man labiausiai patinka kad ji neišdžiūva ir nėr to diskomforto tiek džiūnant, tiek plaunant. O po kaukės galima ir kremo netept būtų, nes drėkina tikrai.
Kažkada kremą dieninį turėjau iš arbatmedžio linijos ir per lengvas jis buvo, bet dabar tiek kauke, tiek toniku patenkinta esu, tai mąstau ir prausiklį prigriebt, tik bijau, kad sausins pernelyg. Kremuką tai nebent šiltam sezonui griebsiu.
Atsakyti
QUOTE(Cukrinė @ 2009 04 14, 23:23)
Patys geriausi  biggrin.gif  iš pradžių mėginuką parsinešiau ir labai šiaip sau man ji buvo, o vėliau sugalvojau visą nusipirkt ir gailėtis neteko. Man labiausiai patinka kad ji neišdžiūva ir nėr to diskomforto tiek džiūnant, tiek plaunant. O po kaukės galima ir kremo netept būtų, nes drėkina tikrai.
Kažkada kremą dieninį turėjau iš arbatmedžio linijos ir per lengvas jis buvo, bet dabar tiek kauke, tiek toniku patenkinta esu, tai mąstau ir prausiklį prigriebt, tik bijau, kad sausins pernelyg. Kremuką tai nebent šiltam sezonui griebsiu.

as naudoju arbatmedzio linija-prausikli,dienini krema,kauke,sveitikli,naktini kremuka,piestukus abu turiu... nu net nezinau,negaliu nieko pasakyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mešqtė @ 2009 04 14, 23:50)
as naudoju arbatmedzio linija-prausikli,dienini krema,kauke,sveitikli,naktini kremuka,piestukus abu turiu... nu net nezinau,negaliu nieko pasakyt  doh.gif


aš iš arbatmedžio linijos naudojau toniką, prausimosi putas ir arbatmedžio aliejuką - toniko ir prausiklio derinukas laaaabai nusausino odą unsure.gif pusę buteliuko prausiklio tebeturiu, tai laikau tiems atvejams, kai oda labai išriebėja. O aliejukas tai geras dalykas pavieniams spuogeliams pateplioti, bet ir tai..pasinaudojau vienos SM'ietės rekomendacija ir nusipirkau daaaug pigesnį kitos firmos - efektas lygiai tas pats rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos, labai aciu uz atsakyma apie sepetelius:) jau leksiu pirkti:)
beje TBS psl p[askaiciau apie mergaiciu vakarelius. ar esat kuri dalyvavus?kas ten vyksta? atvaziuoja i namus, [padaro makiaza, pristato tendencijas ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2009 04 15, 10:46)
aš iš arbatmedžio linijos naudojau toniką, prausimosi putas ir arbatmedžio aliejuką - toniko ir prausiklio derinukas laaaabai nusausino odą  unsure.gif  pusę buteliuko prausiklio tebeturiu, tai laikau tiems atvejams, kai oda labai išriebėja. O aliejukas tai geras dalykas pavieniams spuogeliams pateplioti, bet ir tai..pasinaudojau vienos SM'ietės rekomendacija ir nusipirkau daaaug pigesnį kitos firmos - efektas lygiai tas pats  rolleyes.gif


Arbatmedzio prausiklis labai gerai isplauna ir dezinfekuoja makiazo sepetelius 4u.gif . Prausimosi putos nelabai gal tiktu g.gif
Galetum sau naudoti ir nelaikyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute-2002: 15 balandžio 2009 - 12:00
Nusipirkau prausimosi pirstines, galvojau bus vietoj kempines, na uzsipilsiu duso zele ir mozosiuos, bet man ji pasirode sveitimui skirta- duso zele susigere, neputojo, tai tik pasisveiciau ir viskas ax.gif ar cia tik sveitimui skirtos tos pirstines? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2009 04 15, 11:46)
aš iš arbatmedžio linijos naudojau toniką, prausimosi putas ir arbatmedžio aliejuką - toniko ir prausiklio derinukas laaaabai nusausino odą  unsure.gif  pusę buteliuko prausiklio tebeturiu, tai laikau tiems atvejams, kai oda labai išriebėja. O aliejukas tai geras dalykas pavieniams spuogeliams pateplioti, bet ir tai..pasinaudojau vienos SM'ietės rekomendacija ir nusipirkau daaaug pigesnį kitos firmos - efektas lygiai tas pats  rolleyes.gif

gal pasakytumet koks tas pigesnis variantas ..lb aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 04 15, 16:54)
gal pasakytumet koks tas pigesnis variantas ..lb aciu smile.gif


būtent šitoje temoje apie tai šnekėjom - sveiko maisto parduotuvėje nusipirkau vokišką arbatmedžio eterinį aliejuką, mokėjau 10lt (lietuviškas kainuoja 12lt) - jokio skirtumo tarp TBS ir šito nepastebėjau smile.gif
Atsakyti
sveikutes, vykdau "the body shop" paklausos tyrima, gal galetumete atsakyti keleta klausimuku mirksiukas.gif

http://www.apklausa.....php?form=18847

nuosirdziai dekoju ,
Atsakyti
QUOTE(Meinarda @ 2009 04 16, 03:56)
sveikutes, vykdau "the body shop" paklausos tyrima, gal galetumete atsakyti keleta klausimuku  mirksiukas.gif

http://www.apklausa.....php?form=18847

nuosirdziai dekoju ,


keista kad vykdoma ne The Body Shop puslapyje g.gif o kaip asmenine iniciatyva...
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 04 15, 16:15)
Nusipirkau prausimosi pirstines, galvojau bus vietoj kempines, na uzsipilsiu duso zele ir mozosiuos, bet man ji pasirode sveitimui skirta- duso zele susigere, neputojo, tai tik pasisveiciau ir viskas ax.gif ar cia tik sveitimui skirtos tos pirstines? blush2.gif


Sios pirstines naudojamos su kuno sveitikliu, labai gerai nusveicia oda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute-2002 @ 2009 04 16, 11:37)
Sios pirstines naudojamos su kuno sveitikliu, labai gerai nusveicia oda 4u.gif

as tai nenaudoju ir pirstiniu, ir sveitiklio...nes mano galva gadinasi tik sveitiklis biggrin.gif susigeria gi..o pirstines ir taip sveicia..kam dar gadint sveitikli? as paprasta duso zele pilu..net ne TBS...ir putoja, ir sveicia 4u.gif
o ir patys sveitikliai TBS man nepatinka..nifiga nesveicia biggrin.gif per svelnus man jie doh.gif
Atsakyti