Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo pagyrų puodas - 5

sobieska, mintis su diskais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Serinute @ 2009 02 03, 14:19)
daugumoj tai gėlytės gėlytės....angeliukai....angeliukai....
Ar tiesiog darot su jais,kad paprasčiau?...


drinks_cheers.gif cia tai jau tikrai lotuliukas.gif As vasara pasidarysiu maikute "dekupazo gelytes uzkniso juodai" ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Vedda @ 2009 02 03, 14:25)
prašau ne gėlyčių  ax.gif



Tikrai labai thumbup.gif stilingam interjerui
Papildyta:
QUOTE(Dreksiuke @ 2009 02 03, 17:06)
Mano antrasis sendinimo blynas...


Nezinau kaip pasakyti ale man sita dezele kazkaip meniskai netvarkinga ale labai jauki ir silta 4u.gif
Papildyta:
Nu zodziu pradejau girti tai net pasimeciau kas dar nepagirtas is graziuku liko blush2.gif
ugnes puodeliai
kazkieno spintele
Sobieska nu tu pavarius isvis biggrin.gif (kazkokdel primena man pradzia mano sito atradimo vardu dekupazas)
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 02 04, 15:34)
Kadangi seniai rodziausi  lotuliukas.gif tai nutariau sudalyvauti su siais smulkiais pritaikytais vaiku kambariui ale interjero darbeliais


thumbup.gif sita ideja ir as esu igyvendinus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kornelija.k: 04 vasario 2009 - 16:40
QUOTE(kornelija.k @ 2009 02 04, 17:36)
thumbup.gif  sita ideja ir as esu igyvendinus bigsmile.gif

Nagis, nagis...kur lens.gif ar cia visos nemate, ar tik as viena g.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 02 04, 17:31)
Sobieska nu tu pavarius isvis  biggrin.gif (kazkokdel primena man pradzia mano sito atradimo vardu dekupazas)

Nzn kiek tai ilgai tesis biggrin.gif , bet dar turiu keleta medienos lentgaliu pagrindus nusidaziusi.Labai laukiu is Domes daiktu, mirtinai reikia padeklo doh.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif esu tik pradedancioji ir man iskilo dilema 4u.gif nulakavau dekupazuota pakaba kelis sluoksnius, ji jau savaite dziuva, taciau ja paemus ji tokia isek tiek limpant.. g.gif nesuprantu ar taip ilgai turi dziut, ar kazka netaip darau?aciu uz atsakymus ir patarimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 02 04, 17:44)
Nagis, nagis...kur lens.gif ar cia visos nemate, ar tik as viena g.gif  biggrin.gif


kazkas mate, daug kas gal ir nemate ax.gif senai jau tas buvo biggrin.gif
Atsakyti
Tai čia tipo duodad suprast, kad gelyčių nedėti smile.gif?
Atsakyti
Nesenai baigiau apyranke grazinti. Bet ir vel gelytes biggrin.gif
1.pries dekupaza rolleyes.gif

user posted image

2.po dekupazo biggrin.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shrekiuke @ 2009 02 04, 19:12)
Tai čia tipo duodad suprast, kad gelyčių nedėti smile.gif?


jo man rods gelytem dabar atskira tema turi buti bigsmile.gif juokelis aisku lotuliukas.gif

Andren, man nerodo apyrankes metamorfozes schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 02 04, 17:44)
Nzn kiek tai ilgai tesis biggrin.gif ,


Nu as mazdaug galiu nuspeti... iki tol kol padarysi 100 dezuciu pagal uzsakyma (ne mano patirtis bet patirta) arba sugalvosi dalyvauti kokioje nors sus... mugeje, jai ruosies kokius tris menesius (be miego, sekso ir normalaus gyvenimo) o paskui suprasi kad nafik tau to reikejo...

Paskui ateina PAUZE... ilga, rami, sugryzta seimos laime, dziaugias draugai demesiu, aplink juokas ir gera nuotaika, nesapnuoji deziu kalno, nesergi sklilimais, nerupi geltonuojantys lakai, neieskai kazko koo vistiek nebusi patenkinta. Ir tada supranti kad nuo siandien busi normali ir megausis tik tai kas tau teiks malonuma biggrin.gif (O CIA JAU MANO PATIRTIS)
Atsakyti
Labai, laaaabai grazi apyranke wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 02 04, 21:25)
Nu as mazdaug galiu nuspeti... iki tol kol padarysi 100 dezuciu pagal uzsakyma (ne mano patirtis bet patirta) arba sugalvosi dalyvauti kokioje nors sus... mugeje, jai ruosies kokius tris menesius (be miego, sekso ir normalaus gyvenimo) o paskui suprasi kad nafik tau to reikejo...

Paskui ateina PAUZE... ilga, rami, sugryzta seimos laime, dziaugias draugai demesiu, aplink juokas ir gera nuotaika, nesapnuoji deziu kalno, nesergi sklilimais, nerupi geltonuojantys lakai, neieskai kazko koo vistiek nebusi patenkinta. Ir tada supranti kad nuo siandien busi normali ir megausis tik tai kas tau teiks malonuma biggrin.gif (O CIA JAU MANO PATIRTIS)


jo ištikro galima greit persisotint dekupažu. Praeitą savaitę nieko į rankas net neėmiau. sąstingis buvo. dar ta kaziuko mugė čia maišos doh.gif kartais pagalvoji, va gyventum sau ramiai ir būt gerai........ kai tokia manija dabar su tuo dekupažu tai jaunieji skyrybų priežastį jau tuoj įvardins - DEKUPAŽAS.
Atsakyti