Įkraunama...
Įkraunama...

TAUPYMO YPATUMAI, 4 tema

Prie kokių išlaidų pliusuojat vaikų maistą mokykloje, prie maisto ar kur kitur? Ir kiek tam skiriat per mėn.?
Ir dar klausimuką turiu, kad veda "kur dingsta babkės" lotuliukas.gif kompe - ar turit išlaidų skyrių bendrą - maistas, ar smulkinat pagal produktus, kad lengviau pastebėt kur jos visgi dingsta?
Atsakyti
Pinigus mokyklai (popiečio grupė, maistas, būreliai) atidedu atskirai nuo visų pinigų. Kiekvieną mėnesį po 300 Lt, ir paskui imu iš tos krūvėles, tai už būrelį sumokėt, tai pietus nupirkt.

Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 02 23, 14:47)
Vilnietės, gal žinot, ar jau nespėjau nuolatinio transportui pasipildyt? Mačiau, naujos kainos jau yra, ko gero - nespėjau, tai gal pasipirksiu talonų už suplanuotą pinigų kiekį, ir stengsiuos mažiau važinėt, gaila man tiek sukišt bilietui... doh.gif

as siandien nuejau nuolatini pasipildyt ir supykau kai vietoj 70 litu paprase 85 unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, galvoju ką čia daryt su Omnio staigmena. g.gif g.gif Kol kas dar "asmeninio plano" negavau, bet įtariu bus ne mano naudai... g.gif Bet eit kažkur kitur turbūt irgi ne išeitis?
Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2009 02 23, 16:59)
Sveikos, galvoju ką čia daryt su Omnio staigmena.  g.gif  g.gif Kol kas dar "asmeninio plano" negavau, bet įtariu bus ne mano naudai...  g.gif Bet eit kažkur kitur turbūt irgi ne išeitis?

Mums irgi dilema tokiu pačiu klausimu, tik mums sutartis baigiasi kovo viduryje. Planavom imti pigiausius planus,be jokių telefonų, kad būtų galima sutaupyti, tačiau dabar pigiausias planas išvis apie 25 lt, plius sujungimo mokesčiai visokie. Eitume į tele2, bet neaišku, kada jie pakels tarifus, nes apie tai jau šneka.
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2009 02 23, 14:28)
Prie kokių išlaidų pliusuojat vaikų maistą mokykloje, prie maisto ar kur kitur? Ir kiek tam skiriat per mėn.?


Pas mane visas maistas - prie maisto, tiesa, mano vaikai mokykloje nevalgo. Dienpinigius skaičiuoju atskirai, nes jie nedažnai maistui eina, daugiau pramogoms ar kokiai kosmetikai.

QUOTE(ooo @ 2009 02 23, 15:53)
as siandien nuejau nuolatini pasipildyt ir supykau kai vietoj 70 litu paprase 85  unsure.gif


Aišku. Pavėlavau, reikėjo 15 d. pasipildyt doh.gif
Ką gi, pirksiu talonų už suplanuotą sumą ir daugiau vaikščiosiu pėstute.

QUOTE(alter ego @ 2009 02 23, 15:59)
Sveikos, galvoju ką čia daryt su Omnio staigmena.  g.gif  g.gif Kol kas dar "asmeninio plano" negavau, bet įtariu bus ne mano naudai...  g.gif Bet eit kažkur kitur turbūt irgi ne išeitis?


Aš jau daug metų Omnyje, ir tas asmeninis man visai neblogai atrodo - tikrai, panašiai tokią sumą ir prakalbu, tai gal ir imsiu...
Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2009 02 23, 16:59)
Sveikos, galvoju ką čia daryt su Omnio staigmena.  g.gif  g.gif Kol kas dar "asmeninio plano" negavau, bet įtariu bus ne mano naudai...  g.gif Bet eit kažkur kitur turbūt irgi ne išeitis?

skaitykit sutarti, kokios jusu teises tuo atveju, jei omnitelis vienasaliskai nori keisti sutarties salygas.
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 02 23, 16:14)
skaitykit sutarti, kokios jusu teises tuo atveju, jei omnitelis vienasaliskai nori keisti sutarties salygas.


Omnis tik siūlo, galima sutikt arba ne... Bent pas mane taip parašyta.
Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2009 02 23, 16:59)
Sveikos, galvoju ką čia daryt su Omnio staigmena.  g.gif  g.gif Kol kas dar "asmeninio plano" negavau, bet įtariu bus ne mano naudai...  g.gif Bet eit kažkur kitur turbūt irgi ne išeitis?

Nu jo, čia jie užlankstė neblogai doh.gif ...man kaip išvedė praėjusių metų vidurkį, tai vos neapsiverkiau blink.gif ...buvau nukūrusi iki ''Bitės'' pasiidomauti g.gif ...kol kas studijuoju...

QUOTE(Miaška @ 2009 02 23, 17:22)
Omnis tik siūlo, galima sutikt arba ne... Bent pas mane taip parašyta.


biggrin.gif , tas tai taip...bet ...senųjų planų( turiu omeny valandos2 ar 5) nelieka...jei tau nepatinka naujas asmeninis, tai jie siūlo toookiais tarifais kalbėti naujajame doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2009 02 23, 16:05)
Eitume į tele2, bet neaišku, kada jie pakels tarifus, nes apie tai jau šneka.

Nuo kovo 1d. ir ten bus nauji planai.
Mano Omnitelio sutartis baigisi kovo 5d, tai labai aktualu dabar visos naujienos. Nežinau ką pasirinkti doh.gif Reiks apeiti visus operatorius turbūt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Night @ 2009 02 23, 18:19)
Nuo kovo 1d. ir ten bus nauji planai.
Mano Omnitelio sutartis baigisi kovo 5d, tai labai aktualu dabar visos naujienos. Nežinau ką pasirinkti  doh.gif Reiks apeiti visus operatorius turbūt  unsure.gif

Dar aš svarstau tokį variantą - likti omnyje ir jungtis prie didelių kompanijų, kurie gauna daug geresnius planus, na kaip juridiniai asmenys.
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2009 02 23, 17:25)
Dar aš svarstau tokį variantą - likti omnyje ir jungtis prie didelių kompanijų, kurie gauna daug geresnius planus, na kaip juridiniai asmenys.

O kaip tą galima padaryti ? smile.gif
Atsakyti