Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko vežiojot vaiką vežimuku?

Maniske jau nebesedi vezime jau daugiau nei pusmeti(nuo rudens).Dabar megsta tik kitus vezimukus pastumdyti ir bandyti ilipti doh.gif
Atsakyti
Mes vezimo atsisakem ir gan aknsti, gal nuo kokiu 10-11 mennes radejo vaiksciot 10 men pabaigoj, kazkaip nepatikdavo mano nenuoramai ten sedet.
Siaip kai buvom tenerifej, tai daug vaiku matem kuriems 3 vos ne 4 metukai ir juos sketukuose veziojosi po visokius parkus ir pan, musiskiui buvo tada apie 1m ir 3. men, tai jis jau nesedejo, o tada visai nieko pries butume, nes didziaja laiko dali po visokias ekskursijas jis praleido ant ranku,

O dabar jokios problemos, visur vaiksto savo kojytem, jau seniai, o pardese sedi masinytese biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mes dar vis vazinejam su vezimeliu. Dazniausiai issiruosiam eiti toliau, o tokiuo atveju visada nepamaiso, nes panelyte truputi tinginuke, nors namie laksto kaip uzsukta. Tai pasiimam ta vezima , nors kartais ir neprireikia.
Atsakyti
Maniskis palyginti ilgai vazinejo vezimuke biggrin.gif Iki metuku ir 10 men. Vos sukakus metukams jis gan savarankiskas norejo buti ir vezimo nepripazino, o veliau suprato, kad jam taip patogiau smile.gif Ir isvazinejom gan ilgai, jei net i lauka neidavom be vezimo doh.gif O po to staiga jis atsisake jame sedeti ir pradejo ji stumdyti. Nuo to karto jau visur einam savo kojytemis smile.gif
Atsakyti
As vaika vezu su sketuku kai einu apsipirkti. Jei reiketu nesti prekes ir dar vaika ganyti kad i kelia neisbektu butu sakes. Dar naudojau vezima per atostogas. Jam tokio marsruto butu neimanoma iveikti savo kojelemis, beto numigo pietu miegelio mums vaikstinejant. O siaip lauke bunam be jo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laguna: 09 rugpjūčio 2005 - 08:33
Na, maniškis nuo pusantru metų be vežimo. Išsiveždavau, bet jis nesėdėdavo, o eidavo šalia. Tada vaikščiodavom visada be vežimo. O ir vaikščioti taip įprato, kad, nuėjęs ilgiausią kelią, nepavargsta smile.gif
Atsakyti
Savo dičkį vežiodavau iki 2 m, man taip būdavo patogiau ir greičiau iki daržo su juo nulėkt arba lietuj lyjant uždedi apsaugą ir varai per lietų thumbup.gif Mažius, jam jau virš 1 m, nelabai mėgsta būti vežiojamas. Tik nuvežu iki parko ar darželio ir paleidžiu lakstyt biggrin.gif Nmao vėl grįštam vežime.
Atsakyti
Kai pamatėme, kad vežimą vežame tuščią, nes mergučė jau pajėgi nueiti ilgesnes distancijas (lauke ant rankų jos nenešiodavome), vežimą pardavėme. Tas įvyko per antrąjį mergučės gimtadienį.
Atsakyti
Mes dabar i lauka dazniausiai iseinam su vezimeliu, nors mielu noru vaziuotu ir triratuke. bicycle.gif Bet jame ilgai nesedi, reikia savo kojom. O man tada problema, reikia is paskos lekti ir ziureti, kad kur nors nosytes, kur nereikia, neikystu. Tai mes renkiames vezimelio. Iki ziemos dar tikrai, o paskui ziuresim.
Atsakyti
Na jum gerai,kad tokį didelį vaiką dar galite įsodinti į vežimėlį,maniškė kai pradėjo vaikščioti nuo 9 mėn.tai viskas-į vežimėlį nė už ką sad.gif dar žiemą kartais išeidavom,nes prisirengus jai sunku vaikščiot buvo,o nuo pavasario dulka balkone geras daiktas,vis galvoju gal jau ir parduoti laikas g.gif
Atsakyti
Maniske irgi lipa lauk is vezimo, man per sunku vezima stumt ir mazaja vest, del to geriau keliaujam pestute...
Atsakyti
Maniskei kita menesi 2. Vezima naudojam ir jauciu ilgai naudosim, nes kai reikia kur toliau nuvaziuoti ji tiek tikrai nesugebetu paeiti, o nesti as nenesiu, ne arklys gi esu blink.gif I kiema ir i artimiausias parduotuves einame be vezimo jau seniai. nieko baisaus nematau jei ir 5-meti veztu vezime, bile visi laimingi smile.gif
Atsakyti